این دو شراب و ارواح جوانب برنامه جنوبی-سبک گوشت و سه

عبارت “گوشت و سه” طنین انداز نمی اندازه به عنوان یک مفهوم رستوران در کوه های راکی در غرب حتی اگر این مواد غذایی آشنا است: ساده و در پایین صفحه اصلی ظروف مانند میت لوف گوشت خوک سرخ شده با مرغ و همه همراه طرف. اما در نشویل و شهرهای دیگر در آمریکای جنوبی و گوشت سه اغلب به عنوان یک کافه تریا آشنا است بخشی از ناهار خوری چشم انداز است.

مریم آلیسون رایت و McLain هجز نقل مکان کرد به دنور از ایالت تنسی و به دست آورده شهرت در اینجا برای تعهد خود را به شراب و ارواح و مهمان نوازی خود را از طریق بوتیک مغازه مشروب فروشی در منبع مناسب بریزید; خود را در حال حاضر-بسته کرافت نوار کوکتل, RiNo باشگاه قایق بادبانی که در منبع; و کار مشاوره در نوشیدنی منوها و خدمات در رستوران ها مانند مورن و آنت. اما آنها در حال جنوبی ها در قلب و از دست رفته پخت و پز و جشنی فضای مورد علاقه خود را و گوشت threes.

به همین دلیل آنها در حال برنامه ریزی برای باز کردن یکی از خود را به نام جایزه درب. “این یک نام است که در جیب عقب در حالی که” رایت توضیح می دهد. “آن را از جان Prine آهنگ “در وجود خودمان است.'”

آنها مانند نام چرا که آنها هر دو جان Prine طرفداران خود LLC نام در وجود خودمان) هجز اضافه می کند و دلیل آن را می دهد به این معنا که هر کس می آید یک برنده است.

هدف بلند مدت این است که به درب جایزه یک آجر و ملات رستوران بنابراین هجز و رایت در حال حاضر در حال جستجو برای املاک و مستغلات حق. اما در عین حال آنها برنامه ریزی برای معرفی دنور ساکنان به گوشت-و-سه مفهوم از طریق یک سری از پاپ آپ شام. در حالی که پاپ آپ را درب جایزه قرار گرفتن در معرض حاصل نمی خواهد کمک گرفتن از رستوران خارج از زمین. در عوض این پول را به زنان طرح یک سازمان با هدف دستیابی به عدالت اجتماعی برای زنان و دختران است.

“ما نمی خواهیم به انجام این کار در راه است که نمی شود اذعان کرد که در آن این دستور را از آمد” هجز می گوید. در حالی که بسیاری از دستور العمل های آنها استفاده کنید برای هر دو درب جایزه pop-up و رستوران آمده از خانواده خود سابقه مواد غذایی می رود بسیار بیشتر است. “این مواد غذایی با منشأ زنان سیاه و سفید, اما آنها دریافت نکرده اند اعتبار تاریخی” او اشاره می کند.

پاپ آپ نسخه از درب جایزه به دنبال خواهد پرداخت آنچه شما می توانید مدل را به مواد غذایی قابل دسترس به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است. “من امیدوارم که مردم هنوز هم می آیند حتی اگر آنها هر چیزی را به” هجز می گوید. “این نوع از مواد غذایی است که برای همه است.”

درب جایزه را راه اندازی فروشگاه از ساعت 11 تا 2 بعد از ظهر هر شنبه و یکشنبه در ماه جولای در فورت گرین 321 شرق خیابان 45. رایت می گوید که برادرش دیوید (که او نیز خواستار “مریم جونیور”), یک آشپز است که به تازگی نقل مکان کرد و از Chattanooga خواهد شد و کمک کردن با یو پی اس های پاپ و هجز خواهد شد مراقبت از دسر (خود فصلی هلو پای یک خودی راز در RiNo قایق بادبانی باشگاه قبل از آن بسته در منبع در اوایل سال 2019). در حالی که یک منوی کامل نشده کاملا ساخته شده است از جزئیات در دسترس هستند @thebigdoorprize در Instagram. خواهد بود وجود دارد زندگی می کنند, موسیقی, takeout, مواد غذایی و چند جدول در فورت گرین در پاسیو برای کسانی که می خواهند به غذا خوردن وجود دارد.

برنامه ای برای آجر و ملات نسخه از درب جایزه شامل کنسرو و بطری کوکتل طیف وسیعی از شراب طبیعی مقدار زیادی از دسر گزینه ها و ظروف از نقاط مختلف جنوب. ارائه خواهد شد و تغییر روزانه بنابراین به طور کلی خواهد بود سه یا چهار پروتئین به از را انتخاب کنید در هر زمان داده شده. “بسیاری از مواد غذایی کلاسیک است اما برخی از آن ها خاص به برخی مناطق” رایت یادداشت ذکر سفید-کباب کردن مرغ (تخصص از شمال آلاباما) گربه ماهی, میت لوف دودی گوشت خوک لغو احکام صادره ی کدو, خورش و ترشی میگو. که آخرین مورد هجز توضیح می دهد که طراوت سرد ظرف تابستان از مناطق ساحلی کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

در حالی که منوی رستوران را نمی تواند پرداخت آنچه شما می توانید آنها برنامه را به نگه داشتن قیمت در دسترس در شیوه سنتی گوشت-و-threes. تفاوت اصلی هجز یادداشت این است که بسیاری از سالن های غذاخوری در جنوب ندارد و مشروب مجوز — اما آن را فقط نمی خواهد یک هجز و رایت پروژه بدون مشروب الکلی.

همانطور که برای دیگر boozy پروژه های RiNo قایق بادبانی باشگاه شده است به طور کامل کنار گذاشته. رایت می گوید: آنها نزدیک به امضای قرارداد اجاره برای یک نقطه جدید در اوایل سال جاری اما آن کار نمی کند به طوری که آنها هنوز هم به دنبال فضای مناسب. مناسب بریزید و باقی مانده است باز از طریق همه گیر با گسترش منطقه تحویل به تخصص و شراب و آبجو و ارواح به مخاطبان گسترده تر. سارا بنت مدیر عملیات در مناسب بریزید و یک شریک در درب جایزه.

جنوب گوشت-و-سه رستوران سنتی امور اجتماعی که در آن مشتریان پس از دیدار با کلیسا و یا برای جمع های خانوادگی اما رایت و هجز درک کنند که اجتماعی فاصله ممکن است رفتن به دور در هر زمان به زودی, به طوری که آنها برنامه ریزی برای ایجاد یک باز منو از غذاهای ایده آل برای بایگانی اطلاعات سفارشات. که باید یک مشکل نیست برای یک زن و شوهر است که می داند آنچه در سفر چاه — آوردن جنوبی جذابیت و مهمان نوازی به دنور در متمایز و مدرن راه است که مناسب با این شهر ناهار خوری ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de