بالا افسر پزشکی برای کالیفرنیا زندان سرنگون میان بدتر شدن coronavirus شیوع

به عنوان COVID-19 عفونت به سرعت در حال گسترش از طریق کالیفرنیا زندانها مقامات روز دوشنبه اعلام کرد جایگزینی دولت اصلاح سیستم بالا افسر پزشکی. حرکت در آمد که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom انتقاد قبلی تصمیم به انتقال صدها تن از زندانیان از یک چین تسهیلات بود که مبارزه با شیوع.

رهبری shakeup رخ داده است به عنوان اصلاحات مقامات گزارش سه بیشتر مرگ و میر بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در میان زندانیان در زندان ایالتی سن کوئنتین که در آن بیش از یک سوم از زندانیان دارای آزمایش مثبت است. مرگ و میر در حال حاضر در شش. بسیاری از تسهیلات را COVID-19 عفونت گزارش شده در دو هفته گذشته پس از 121 زندانیان منتقل شدند وجود دارد در اواخر ماه مه از کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین.

“آنها نباید منتقل شده اند” Newsom گفت در آدرس.

فرماندار توصیف مبارزه با شیوع این بیماری در ایالت سیستم زندان به عنوان “یک اولویت بالا برای دولت ما.” او گفت که او امیدوار سن کوئنتین خواهد بود قادر به آن را کاهش می دهد تعداد زندانی از بیش از 4000 در تاریخ 1 مارس به 3,082 در چند هفته آینده.

تبلیغات

“ما نمی خواهیم فقط به فرستادن مردم به نیمکت پارک و پناهگاه های بی خانمان” Newsom گفت. “ما باید مطمئن شوید که ما مسئولانه حرکت مردم است.”

روز دوشنبه در دادگاه فدرال منصوب گیرنده نظارت بر مراقبت های پزشکی در دولت زندانها اعلام کرد حذف Dr. Steven R. Tharratt به عنوان سیستم زندان های این ایالت مدیر پزشکی. Tharratt خواهد شد در حال حاضر به عنوان یک خدمت ویژه بهداشت و درمان مشاور گیرنده.

ایالت حداقل 28 زندانیان فوت کرده اند از COVID بیماری های مرتبط با. بیش از 2400 در حال حاضر آلوده.

“ما بی سابقه ای در برابر ما مقابله با چالش های COVID-19 همه گیر” گیرنده J. Clark کلسو در بیانیه ای گفت:. “به منظور دیدار با پاسخ های فعلی نیاز دارد در حالی که همچنین نسبت به کار بیشتر هیئتی از مراقبت های پزشکی به کنترل دولت آن را تبدیل به آشکار است که یک سازماندهی مجدد لازم است برای پایداری بلند مدت.”

تبلیغات

هفته گذشته مجلس مارک لوین (D-San Rafael) نامیده می شود برای کلسو را حذف و توصیف انتقال زندانیان بدون هم تست به عنوان “بدترین زندان سلامت پیچ در دولت تاریخ است.”

در اواخر ماه مه اصلاحات مقامات اعلام کرد که نزدیک به 700 آسیب پذیر زندانیان از زندان چین منتقل خواهد به یک دوجین دیگر اصلاحات امکانات در سراسر کشور. در آن زمان چین, زندان گزارش شده بود بیش از 600 نفر از COVID-19 و نه مرگ و میر در میان خود زندانیان هستند که در محله های نزدیک در خوابگاه مسکن.

زندانیان منتقل شده تا به حال آزمایش منفی برای COVID-19 اما تا به حال سابقه پزشکی که آنها را به ویژه آسیب پذیر به عفونت است.

تبلیغات

این نقل و انتقال را کاهش شیوع این بیماری در چین که روز دوشنبه گزارش 119 فعال موارد و در مجموع 16 مرگ و میر. اما این ویروس گسترش در جای دیگر هدف قرار دادن سن کوئنتین کالیفرنیا قدیمی ترین زندان به خصوص سخت است.

سن کوئنتین در حال حاضر 1,381 آلوده زندانیان از جمله 920 موارد جدید در 14 روز گذشته, با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی را COVID-19 ردیاب.

موارد مثبت ترجمه به بیش از یک سوم از این زندان زندانی جمعیت حدود 3,450 که شامل 721 زندانیان در انتظار اعدام.

تبلیغات

هفته گذشته در مارین کانتی گزارش داد که ریچارد Stitely, 71, یک مرگ-ردیف زندانی مرده یافت در سلول خود در ژوئن 24, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. روز جمعه وزارت کار اعلام کرد: مرگ و میر ناشی از مرگ-ردیف زندانیان Scott Thomas Erskine, 57 و مانوئل ماچادو Alvarez, 59, پس روز بعد توسط Dewayne مایکل کری, 59. مقامات هنوز به شناسایی دو زندانی که فوت یکشنبه.

همه فوت در خارج از بیمارستان “از آنچه به نظر می رسد عوارض مربوط به COVID-19” این اداره گفت. یک بیمارستان محلی منتقل شده اند هولناک با مراقبت های ویژه از بیماران از زندان شهرستان مارین مقامات گفت: در هفته گذشته.

بار کارکنان نویسندگان فیل Willon و استوارت Leavenworth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de