ترومپت جاشوا ترینیداد موسیقی تجربی را می سازد راه خود را در اطراف جهان

در سال گذشته دنور ترومپت جاشوا ترینیداد دریافت Facebook پیام از یک مرد در بنگلور هند گفت: او می خواست به همکاری در یک آلبوم. ترینیداد شانه ای بالا انداخت و اجازه دهید پیام نشستن برای چند هفته در نهایت قبل از پاسخ دادن. مرد تبدیل به آرون Natarajan یک معمار و طراح گرافیک و نوازنده بیس برای متال سقوط اخلاقی.

Natarajan همچنین از بنیانگذاران Subcontinental پرونده که راه اندازی در سال 2019 و منتشر کرده است نزدیک به بیست ضبط شده از هنرمندان در سراسر جهان از جمله تحسین ژاپنی, ترومپت Toshinori Kondo و خواننده رادا توماس. ضبط span ژانرهای از تجربی, محیط, دوبله, و, تکنو, برای, جاز, رایگان, بداهه, هندی, کلاسیک, فلز, سر و صدا و بیشتر.

به عنوان ترینیداد رفت و از طریق برچسب کاتالوگ او تبدیل شد به طور فزاینده ای شیفته و شروع متناظر با Natarajan که می خواهم الهام گرفته شده و برای رسیدن پس از شنیدن در عقربترینیداد را 2018 جوی آلبوم که او ثبت شده برای لندن RareNoiseRecords در نروژ با نروژی گیتاریست یعقوب جوان و درامر Ståle Liavik Solberg.

برای کمک به متقاعد کردن ترینیداد برای پیوستن به Subcontinental فهرستی Natarajan ارائه شده به او ارسال موسیقی توسط برخی از هنرمندان هندی او فکر خواهد بود مناسب برای همکاری.

یکی از کسانی که Riatsu ضبط نام بمبئی مبتنی بر محیط الکترونیکی هنرمند Shadaab کادری که کار کرده با ترومپت اریک Truffaz. Truffaz که به مدت طولانی ذوب جاز با الکترونیک و ژانرهای دیگر یکی از ترینیداد است تأثیرات همراه با دیگر به جلو فکر کردن بازیکنان مانند Cuong Vu نیلز Petter Molvaer و Mathias هواشناسی eick.

حدود نه ماه پیش در ترینیداد و Riatsu شروع به همکاری بیش از نزدیک به 8,400 کیلومتر — ترینیداد در دنور و Riatsu در بمبئی. نتیجه: شش آهنگ آلبوم لیتیومکه Subcontinental منتشر شده در جولای 3.

با استفاده از گوگل درایو دو نوازندگان مشترک ایده برای آهنگ. Riatsu ایجاد بنیاد آهنگ که ترینیداد نشسته بود با چند روز قبل از دیدن چه کار اضافه کردن ایده ها و ارسال آنها را به عقب.

“من فکر می کنم که در آن افزایش سرعت واقعا اتفاق افتاد این بود که با مخلوط کردن, از آنجا که ما در تلاش برای تصمیم می گیرید که در صور است که در جلو و یا زمانی که آن حرکت به عقب” ترینیداد به یاد. “و آنچه را که انجام شد از طریق ایمیل.”

دو تن از آنان بسته بندی تا این آلبوم فقط به عنوان COVID-19 شد در سراسر جهان همه گیر. طی مکاتبات آنلاین آنها مورد نوشت: dark ambient آهنگ های آنها ساخته شده که برخی از آنها ایجاد شده و در قرنطینه. آنها فکر انزوا از جامعه و همچنین افراد روانی و عاطفی سلامتی در طول همه گیر و امیدوار موسیقی خواهد بود شفا.

“لیتیوم استفاده شده است برای کمک به با عدم تعادل شیمیایی برای روانی و مسائل عاطفی” ترینیداد توضیح می دهد. “در بسیاری از داروها را مشاهده می کنید که لیتیوم است که همیشه مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک هسته از مواد مخدر برای افرادی که برخی از این مسائل. و بنابراین ما در تلاش برای فکر می کنم از موسیقی ما به عنوان موسیقی لیتیوم برای افرادی که همه به تنهایی.”

در طول سال ترینیداد — فارغ التحصیل از موسیقی و سرگرمی و برنامه های هنرهای بصری در دانشگاه کلرادو دنور با تمرکز در موسیقی عملکرد آموزش و پرورش و کسب و کار ثابت شده است که او استادانه جاز و ترومپت و improviser. اما در ماه نوامبر و لیتیوم هر دو ثابت کند که او می تواند فقط به عنوان فوتی و فوری پخش موسیقی محیط.

او در حال پخش است لاغر اندام و پراکنده در Lithiumیک مکمل به Riatsu آن تخت گسترده الکترونیک که به ایجاد صوتی اثر شبیه به این آلبوم هم اسم آرام بخش ذهن, کاهش ترس و آوردن تعادل به هرج و مرج.

برخی از آهنگ’ عناوین سقوط در خط با این مفهوم و همچنین: “هیچ احساس نهایی است” “خستگی از اطاعت” و “خواب آهنگ (آنچه در آن استفاده می شود).” در حالی که لیتیوم است که در حال حاضر در تمام جریان سیستم عامل ترینیداد اشاره می کند که این آلبوم نیز منتشر خواهد شد از لحاظ جسمی در کاست چیزی که Natarajan می خواستم برای انجام به دلیل نوار محبوب در هند است. نسخه فیزیکی لیتیوم باید در دسترس خواهد بود در پیچ و تاب و فریاد شورش اطلاعات کافه و موم Trax.

علاوه بر این شش آهنگ Lithium خواهد شد همراه با فیلم ها که ستاره هندی بازیگران و ایجاد یک روایت; برای اولین بار از این “حق با او بود در اینجا,” به تازگی برای اولین بار با دیگران مجموعه ای منتشر خواهد شد هر چند هفته.

“شما می توانید آنها را به صورت جداگانه و یا تماشای آنها را در جانشینی و این باعث می شود کل داستان” ترینیداد می گوید.

او و Riatsu برنامه ریزی برای ایجاد یک آلبوم دوم است که می تواند یک همراه و همدم از انواع به لیتیوم; پروژه های در نهایت منتشر خواهد شد با هم در یک وینیل دو مجموعه.

“تصور ما این است که امیدوارم چیزی برای منعکس کردن به عنوان به زودی به عنوان یک واکسن هست و یا زمانی که مردم قادر به بیرون آمدن از قرنطینه و به یک آلبوم بر اساس آن” ترینیداد می گوید.

در عین حال او را آماده سازی خود برای سال دوم خود را به عنوان معاون و در تپه پردیس علوم و هنر یک مدرسه در دنور تپه محله برای دانش آموزان از هر بخشی از طیف اجتماعی و اقتصادی. مدرسه انتخابی کلاس شامل گروه ارکستر آوازی موسیقی و تئاتر و هنرهای تجسمی, فیلم, پخش و بیشتر.

“دنور دانشکده هنر به چیزی که خود و پرنیان” ترینیداد می گوید: “اما این همیشه رویای من به کار در یک مدرسه که رقیب که در راه اما برای انجام کاری متفاوت و به بچه ها فرصتی برای نه تنها موسیقی بلکه تمام هنر یک نوع از یک راه متفاوت است.”

ترینیداد دارای یک سابقه طولانی در آموزش و پرورش است. در اطراف این زمان در ماه نوامبر منتشر شد او اتمام درجه دکتری خود را در ethnomusicology و آموزش و پرورش در دانشگاه ایالتی کلرادو و تدریس دانشجویان دوره لیسانس و دانشجویان تحصیلات تکمیلی. تز دکترای خود را با تمرکز بر چگونه جوانان و اقلیت جمعیت در مناطق شهری دسترسی به آموزش عالی به طور خاص برنامه های موسیقی و هنر.

علاوه بر نزدیک به دو دهه کار در آموزش موسیقی از جمله نانامی به بازی در کره جنوبی و مکزیک ترینیداد صرف مقدار زیادی از زمان انجام یا با خود گروه مانند تریک جمعی گستر یا محلی هیپ هیپ عمل ویلچر ورزشی اردوگاه. ترینیداد آغاز ترومپت در سن هفت سالگی و بعد از آن honed جاز لغو احکام صادره ی تحت هدایت هیو Ragin والتر Barr, Al هود و ران مایل است. او به یاد می آورد مایل گفتن او چگونه نواختن ترومپت مظهر خیلی بیشتر از فقط ایجاد موسیقی و تحت تاثیر قرار دادن بر او اهمیت بودن صادقانه و واقعی به عنوان یک فرد و در موسیقی خود را.

که آشکار است در هر نوع از موسیقی ترینیداد پخش این که آیا آن را جاز, محیط, سنگ و یا hip-hop — و او را در دست های خوب با Subcontinental را Natarajan. ترینیداد امیدوار است که هنگامی که جهان در یک مکان بهتر او می تواند سفر به هند به واقع دیدار با Natarajan و همکاری با Riatsu در فرد است.

“طرح ما این است که برای انجام این کار,” او می گوید: “اما ما نمی دانیم که آن را به ممکن است.”

برای اطلاعات بیشتر در جاشوا ترینیداد و موسیقی خود را به وب سایت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de