“آه Sh*t”: شش مترو دنور تیراندازی پلیس در توجیه یک ماه

منتقدان نظام عدالت کیفری در کلرادو اغلب شکایت دارند که تحقیقات از تیراندازی پلیس به شدت کج شده به سمت توجیه اجرای قانون و عمل است که آنها تقریبا هرگز پیدا کردن هر گونه تخلف توسط ماشه کشیدن افسران — و به عنوان یک نتیجه, آنها نمی کنند به عنوان یک عامل بازدارنده وقتی که می آید به افسران استقرار نیروی مرگبار.

آخرین دسته ای از دادستان تصمیم نامه های مرتبط با تیراندازی پلیس در مترو در منطقه با پشتیبانی از این دیدگاه است. شش منتشر شده در ماه گذشته از تاریخ 8 ژوئن تا ژوئیه 7 و حتی اگر آنها از انواع حوزه های قضایی (17 و 18 قضایی منطقه و همچنین دنور دفتر دادستان منطقه) آنها سهم بسیار رایج است. در حالی که دو نفر از حوادث در زمان ممکن است, چهار دیگر از ماه پیش — ژانویه و فوریه و تعداد کمی از آنها دریافت بیش از قشون توجه در رسانه ها. حداقل در نیمی از موارد قربانیان و مردم از رنگ; زیرا یکی شد یک نوجوان که جان سالم به تیراندازی خود را شناسایی نشده است را نشان داد. و در تمام شش پلیس در مرکز این سوالات نمی یافت به مرتکب جرم شده اند.

اعطا بسیاری از مظنونان شلیک و یا کشته شده توسط پلیس مسلح بودند. اما این مورد با نوجوانان که مورد هدف قرار گرفت و پس از چیدن یک تلفن همراه است که پلیس موفق به مته. پس از آن افسر گفت: “آه گه.”

در اینجا خلاصه و نتیجه گیری گزیده ای از شش تصمیم نامه در سفارش خود را انتشار عمومی:

Evidence markers at the scene of Diego Gallegos's shooting.

شواهد نشانگر در صحنه دیگو Gallegos تیراندازی.

18 قضایی منطقه

22 ژانویه 2020 عکسبرداری از دیگو Gallegos توسط معاون Trevor Cuaz
تاریخ انتشار: ژوئن 8

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

خلاصه:

در ژانویه 22, 2020, اعضای, Arapahoe, شهرستان کلانتر دفتر (“ACSO”) و شرق مترو سرقت خودرو نیروی کار (“EMATT”) آموخته است که دیگو Gallegos خواهد بود ارائه مواد مخدر در یک خودرو به سرقت رفته به Cornerstar تگزاس آپارتمان واقع در نزدیکی S. پارکر جاده و S. اتاق جاده ها است. لباس شخصی و مخفی نمایندگان در پاسخ به مجتمع آپارتمانی به دستگیری آقای Gallegos. گروهبان. تاد Fechner رانندگی بود بینام و روی f150 فورد (“روی f150”) با نمایندگان آلن ویلسون و ترور Cuaz. آقای Gallegos وارد مجتمع رانندگی به سرقت رفته Chevrolet Silverado ورزش فوق العاده (“سیلورادو”).1 او حمایت به یک نقطه پارکینگ اما نمی توانید از وسیله نقلیه خود را. گروهبان. Fechner سوار خود را روی f150 به طور مستقیم در مقابل Silverado با قرار دادن خود را در مقابل سپر در برابر Silverado را سپر جلو. نمایندگان ویلسون و Cuaz بلافاصله از روی f150 و با نزدیک شدن Silverado فریاد آقای Gallegos برای نشان دادن دست خود را. آقای Gallegos اقدام به درایو به جلو به روی f150 به فرار. وقتی که ناموفق بود آقای Gallegos سوار به عقب سنجاق معاون Wilson بین Silverado و فورد فرار پارک شده در فضای مجاور. معاون Wilson دریافت آسیب جدی بدن از خرد شدن بین دو وسیله نقلیه. آقای Gallegos معکوس بر روی یک منطقه گیاهی و سقوط به جعبه برق. آقای Gallegos سپس سوار رو به جلو به سمت پارکینگ که در آن او قبلا زده معاون ویلسون. معاون Cuaz شلیک سلاح خود را هشت بار برای محافظت از معاون ویلسون و خودش. آقای Gallegos زده بود سه بار دور قرق سر و سینه و نفوذ خود را در بازوی چپ. آقای Gallegos سقوط Silverado به چند اتومبیل پارک شده بود و او بلافاصله دستگیر شد. آقای Gallegos جان سالم به در زخم گلوله و اتهامات جنایی مواجه است برای اقدامات خود را.

نتيجه گيری توسط 18th منطقه قضایی معاون دادستان منطقه Jason Siers:

سوال ارائه شده است که آیا معاون Cuaz منطقی بر این باور بودند که استفاده از خشونت و زور فیزیکی لازم بود برای دفاع از خود و یا دیگران از آنچه که او منطقی اعتقاد به قریب الوقوع استفاده از کشنده نیروی فیزیکی است. معاون Cuaz اعمال شد معقول و موجه بر اساس دیگو گالگوس ، معاون Cuaz مشاهده آقای Gallegos بی اعتنایی معاون ویلسون قانونی دستورات متوقف شود. آقای Gallegos اقدام به فرار وادار کردن وسیله نقلیه خود را در گذشته روی f150. وقتی که کار نمی کند آقای Gallegos عمدا عقب راند اقدام به فرار افسران و در انجام این کار دوخته معاون Wilson بین دو خودرو باعث آسیب جدی بدن. پس از قابل توجه الکتریکی جعبه های آقای Gallegos سپس سوار به جلو نسبت به نمایندگان. آقای Gallegos مطرح شده خاص و قریب الوقوع تهدید به معاون ویلسون و خودش. من که معاون Cuaz منطقی بر این باور بودند که آقای Gallegos مطرح قریب الوقوع تهدید مرگبار نیروی فیزیکی به معاون ویلسون و خود را زمانی که او سوار نسبت به نمایندگان. به عنوان مثل من که معاون Cuaz بود در توجیه مرگبار با استفاده از نیروی فیزیکی علیه دیگو Gallegos به دفاع از معاون ویلسون و خود را از قریب الوقوع استفاده از کشنده نیروی فیزیکی است. هیچ اتهامات جنایی خواهد بود در برابر معاون Cuaz.

Body-camera footage from the fatal shooting of Steven Ferguson.

بدن-دوربین فیلم از تیراندازی مرگبار استیون فرگوسن.

18 قضایی منطقه

28 مه سال 2020 عکسبرداری از استیون فرگوسن توسط معاون James Stiltner
تاریخ انتشار: 12 ژوئن 2020

خلاصه:

در مه 28, 2020, Arapahoe, شهرستان کلانتر معاون دراپر در هنگام گشت زنی معمول خود در مجاورت روز مسافرخانه در 9719 شرق Geddes خیابان در کنتننیل. معاون دراپر شناسایی یک سرقت وسیله نقلیه در پارکینگ از روز مسافرخانه و آماده شد برای نگه داشتن خودرو. معاون Stiltner وارد به ارائه پشتیبان گیری زمانی که آنها را دیدم سرقت وسیله نقلیه در حال حرکت است. هر دو نمایندگان نزدیک خود را به طور کامل مشخص شده وسایل نقلیه برای جلوگیری از سرقت خودرو از ترک. معاون Stiltner پارک, ماشین گشت خود را در پشت ماشین به سرقت رفته. راننده خودرو به سرقت رفته استیون فرگوسن اقدام به معکوس و درایو بیش از هود معاون Stiltner را گشت ، آقای فرگوسن به سرعت خارج شد خودرو به سرقت رفته و شروع به اجرا میشه در حالی که معاون Stiltner شروع به دنبال او. آقای فرگوسن رسیده برای تسمه کشیده از یک تفنگ و اشاره آن را در معاون Stiltner. معاون Stiltner اخراج سه بار قابل توجه آقای فرگوسن در نیم تنه بالایی. معاون دراپر را K9 کیلو مشغول فرگوسن و بیت او در پشت سر و گردن. معاون Stiltner بلافاصله شروع به نجات بخش تلاش های آقای فرگوسن درگذشت و در صحنه است. مشخص شد که آقای فرگوسن در “فرار” وضعیت با حکم فعال از آمریکا Marshalls پس از در حال اجرا به دور از یک نیمه راه خانه در دنور. آقای فرگوسن خدمت فدرال حکم برای سلاح و مواد مخدر نقض. آقای فرگوسن نیز به حکم فعال از دنور اداره پلیس مربوط به خشونت حادثه سرقت و carjacking رخ داده است که در 25 مه سال 2020 است.

نتيجه گيری توسط 18th منطقه قضایی معاون دادستان منطقه John E. Kellner:

بر اساس بررسی تمام شواهد و مدارک در این مورد پیدا کنم معاون Stiltner نمی ارتکاب جرم هنگامی که او از کار اخراج سه دور در آقای فرگوسن در 28 مه سال 2020 است. آقای فرگوسن به وضوح اشاره یک تفنگ معاون Stiltner باعث معاون منطقی ترس برای زندگی خود و زندگی از معاون دراپر. این درست است حتی اگر تفنگ بعدها مشخص می شود CO2 تپانچه به دلیل وجود دارد هیچ نشانه روی تفنگ به نظر می رسد مانند یک CO2 تفنگ. در واقع تفنگ به نظر می رسد طراحی شده به نگاه واقعی در هر جنبه ای از جمله لود شده با آنچه به نظر می رسد واقعی گلوله. بدن فرسوده دوربین معاون Stiltner و معاون دراپر به وضوح اثبات نمایندگان’ اظهارات. این بیانیه که شاهد این رویداد را تأیید میکند که آقای فرگوسن اشاره کرد و تفنگ در معاون Stiltner. به عنوان یک نتیجه, نتیجه گیری من این شواهد را پشتیبانی نمی کند که معاون Stiltner مرتکب جرم و جنایت است. شواهد پشتیبانی از او منطقی اعتقاد او در معرض خطر قریب الوقوع از استفاده غیر قانونی از زور فیزیکی توسط آقای فرگوسن که توجیه استفاده از نیروی مرگبار در 28 مه سال 2020 است.

An image from the scene of the David Heeke shooting.گسترش

یک تصویر از صحنه David Heeke تیراندازی.

14 فوریه سال 2020 عکسبرداری از دیوید Heeke توسط افسر اندرو Saracino
تاریخ انتشار: ژوئن 18

خلاصه:

در فوریه 14, 2020, ماموران اعزام شدند در پاسخ به یک تماس از آتشباری در 11340 Iola خیابان. به گزارش حزب, کریستین, Trujillo گفت که در حدود 7 صبح او را به وسیله نقلیه خود را که پارک شده در گاراژ خود را. به عنوان او حمایت وسیله نقلیه خود را از گاراژ پایین جلوی خانه و بر روی streaet او را دیدم یک وانت رانندگی به طور مستقیم به سمت او خودرو را سپر جلو. به عنوان کامیون با نزدیک شدن او متوجه شد راننده او را شوهر سابق دیوید Heeke. آقای Heeke سوار کامیون خود را در جهت خود را تا زمانی که او زده جلوی خانم Trujillo خودرو با جلو کامیون خود را. آقای Heeke سپس از کامیون خود را. خانم Trujillo شروع به خروج از وسیله نقلیه خود را به عنوان به خوبی و دیدم که آقای Heeke تا به حال یک تفنگ دستی. خانم Trujillo رو به عقب به وسیله نقلیه خود را و قرار دادن ماشین خود را در جهت معکوس به فرار از صحنه بوق وسیله نقلیه او را شاخ در تلاش برای به دست آوردن همسایگان خود توجه. آقای Heeke اخراج دو اثر شلیک گلوله در خانم Trujillo به عنوان او سوار دور. هر دو اثر شلیک گلوله از دست رفته خود و وسیله نقلیه خود را. خانم Trujillo حلقه مفت سیستم دوربین در محل اقامت خود ثبت این رویداد است.

خانم Trujillo سوار دور از منطقه و بلافاصله به نام 911. 911 توزیع کننده توصیه او را به متوقف کردن به صحبت کردن با یک افسر پلیس است. خانم Trujillo کشیده بیش از یک پوسته در نزدیکی ایستگاه گاز که در آن افسران بعد از تماس او.

آقای Heeke فرار از صحنه تیراندازی رانندگی سفید 1980s مدل فورد وانت. به عنوان افسر پلیس شد و پس از رسیدن به این منطقه از تیراندازی ماموران واقع آقای Heeke کامیون در منطقه 104 خیابان در پوتوماک خیابان و اقدام به توقف ترافیک. آقای Heeke موفق به متوقف کردن برای افسران و رهبری ماموران در یک تعقیب به مساحت 104 خیابان در Blackhawk خیابان. آقای Heeke در نهایت ناودان بر روی ترمز کامیون خود را و ضربه زدن به یکی دیگر از وسیله نقلیه سفر در کامیون خود را. افسران تکمیل خطر توقف ترافیک. در طول توقف ترافیک آقای Heeke موفق به تطابق با افسران دستورات کلامی به بیرون از کامیون و آنها را نشان می دهد دست خود را. آقای Heeke باقی مانده در کامیون خود را نشسته در صندلی راننده با راننده سمت درب باز با بدن او رو به بیرون از کامیون. آقای Heeke موفق به نشان می دهد افسران هر دو دست خود را و ساخته شده بیانیه ای که او نمی تواند نشان دهد و دست راست خود را به دلیل او تا به حال یک تفنگ. آقای Heeke ناگهان نقل مکان کرد و بدن خود را به سمت ماموران در صحنه در حالی که او آورده حق خود دست و بازو در یک حرکت رو به بالا به سمت افسران. افسران ترخيص سلاح گرم خود قابل توجه و قتل داود Heeke. این تفنگ که آقای Heeke تا به حال در دست راست او بود بر روی صحنه در کنار بدن خود را.

نتيجه گيری توسط 17th قضایی منطقه دا دیو جوان:

تحت شرایطی از این مورد همه افسران در تلاش بودند به اثر توقف و بازداشت آقای Heeke برای اقدامات خود از ارتکاب جنایت برای عکسبرداری خانم Trujillo. تمام چهار درگیر افسران به حال معقول باور است که آقای Heeke بود مسلح و خطرناک بر اساس اطلاعات خانم Trujillo ارائه شده به اعزام. زمانی که آقای Heeke متوقف وانت خود را و ماموران با نزدیک شدن و شروع به او را با صدای بلند دستورات کلامی به بیرون از کامیون و آنها را نشان می دهد دست خود آقای Heeke اعتراف نمود که برگزاری یک تفنگ را در دست راست خود و نه مطابق با افسران دستورات. بدن فرسوده دوربین فیلم نشان می دهد آقای Heeke به سرعت در حال تبدیل بدن خود را به سمت افسران در حالی که بالا بردن دست راست خود را. آقای Heeke اقدامات دیکته افسر پاسخ آن را به عنوان مناسب برای درگیر افسران به این نتیجه که آقای Heeke بود در مورد استفاده از نیروی مرگبار نسبت به آنها پایه همین کلیت شرایط درگیر در این بررسی است.

بدن فرسوده دوربین فیلم و بررسی صحنه پشتیبانی از خلاصه ای از حقایق چهار درگیر افسران ارائه شده است. هیچ شواهدی وجود ندارد به اختلاف است که افسر Sarcino افسر مورالس افسر نویل و گروهبان عزیزم شلیک سلاح های خود را در آقای Heeke زیرا آنها منطقی معتقد بودند لازم بود برای دفاع از خود از آنچه آنها تصور می شود قریب الوقوع استفاده از خشونت و زور فیزیکی توسط آقای Heaeke. بنابراین دادستان نمی تواند ثابت کند که ماموران اقدامات نه توجیه فراتر از شک معقول به هیئت منصفه….

Mortally wounded William DeBose, from a May 1 video captured by a body camera worn by Denver Police Officer Blake Bishop

مرگباری زخمی ویلیام DeBose از مارس 1 ویدئو گرفته شده توسط دوربین های فرسوده توسط دنور افسر پلیس بلیک اسقف

دنور دفتر دادستان منطقه

مه 1 سال 2020 عکسبرداری از ویلیام DeBose توسط سرجوخه اتان Antonson
تاریخ انتشار: ژوئن 18

خلاصه (گزیده ای از ما ژوئن 19 پست “ویلیام DeBose پلیس تیراندازی تصویری: اتهامات تازه خشم”):

در حدود 10:20 p. m. در مارس 1, با توجه به این تصمیم نامه بدنی اتان Antonson عضو این باند واحد دریافت تماس از یک همکار “درخواست کمک” هوا-1′ خود DPD هلیکوپتر برای پیگیری آبی و سفید Chevy Caprice سفر در سرعت بالا سرعت در I-25.”

Antonson ره Caprice پس از آن خارج شد بزرگراه و در نهایت به دنبال آن به پارکینگ Rodolfo “چوب پنبهای” گونزالس کتابخانه عمومی واقع در نزدیکی تقاطع Colfax و ایروینگ خیابان. وجود دارد DeBose سمت چپ خودرو به عنوان مسافر سیرا مارتینز-گریگو خود مشترک, همسر, و شروع به راه رفتن به دور در حالی که درجه-1 hovered سربار. در این نامه تاکید می کند که Antonson که پیوست شده توسط افسر بلیک اسقف نمی بلافاصله خارج کردن سلاح های خود را. او گفت: زن و شوهر “ماندن در سمت راست وجود دارد برای من شما هر دو دست در هوا. فقط ماندن در سمت راست وجود دارد برای من.”

به جای DeBose در زمان خاموش در حال اجرا و Antonson به تعقیب. “حدود پنج ثانیه پس از آقای DeBose شروع به اجرا بدنی Antonson گذشت آخرین خودرو در ردیف از اتومبیل” حساب متحده است. “وجود دارد او را دیدم آقای DeBose به عنوان او در مورد به وارد پارکینگ. بدنی Antonson نقل مکان کرد و به سوی او در تلاش برای بستن فاصله بین خود و آقای DeBose. در این مرحله آقای DeBose رسیده در سراسر بدن خود را کشیده یک تفنگ دستی و چرخش بازوی خود را به سمت بدنی Antonson. بدنی Antonson فریاد می زدند: ‘بر روی زمین!” و به سرعت خود را کشید اسلحه گرم. بدنی Antonson شلیک تفنگ خود را چهار بار تا زمانی که آقای DeBose به زمین افتاد.”

DeBose منتقل شد به بیمارستان که در آن او مرده اعلام شد.

نتيجه گيری توسط دنور دادستان منطقه بث مک کین:

کالبد شکافی نشان داد که DeBose شده بود به ضرب گلوله در قفسه سینه و پا از جلو که McCann می بیند به عنوان شواهدی وجود دارد که او می خواهم تبدیل شده و در مواجهه Antonson. علاوه بر این یک اسلحه پیدا شد DeBose بدن — عامل دیگری در McCann نتیجه رسیدند که او در واقع آموزش دیده و سلاح خود را در Antonson با وجود تصویری از آن لحظه که به جای نا معلوم.

این عناصر مختلف را متقاعد McCann که او قادر خواهد بود برای متقاعد کردن هیئت منصفه فراتر از شک معقول است که Antonson اعمال شده غیر قانونی است. “تعقیب و گریز و تیراندازی به طول انجامید کمتر از ده ثانیه,” او نوشت. “سرجوخه Antonson تا به حال به یک تقسیم دوم قضاوت در حالی که در حال اجرا در سرعت کامل. خود قضاوت که آقای DeBose اشاره شد یک تفنگ دستی در او را و حدود او را بکشند معقول و منطقی بود; از این رو, آن را معقول و منطقی و قانونی برای توجیه بدنی Antonson به دفاع از خود با کشنده نیروی فیزیکی تحت کلرادو اساسنامه.”

The cell phone shot by Aurora Police Officer Darryll Huntsman.

تلفن همراه به ضرب گلوله توسط شفق افسر پلیس Darryll شکارچی.

18 قضایی منطقه

ژانویه 8 سال 2020 عکسبرداری از نوجوانان S. R. توسط افسر Darryll شکارچی
تاریخ انتشار: ژوئن 22

خلاصه:

در ژانویه 8, 2020, شفق قطبی اداره پلیس (“APD”) اعزام دریافت 911 تماس بگیرید و در مورد امکان سرقت. 911 تماس گیرنده توصیف هوندا CRV در ارتباط با متهمان. APD افسر Darryll شکارچی در پاسخ به این منطقه و در واقع هوندا CRV در مقابل 17601 شرق تنسی محل. او افسر اول برای وارد در صحنه است. افسر شکارچی خارج شد وسیله نقلیه خود و با نزدیک شدن هوندا CRV با تفنگ دستی کشیده شده است. افسر شکارچی مشاهده سرنشینان خودرو بعد از شناسایی به عنوان S. R., “پاپ” در حد مرگ بالا بردن یک جسم سیاه و سفید در دست او است. افسر شکارچی مشاهده آنچه او فکر یک تفنگ دستی در S. R. دست. ترس برای زندگی خود او بعد از یک دور را از طریق شیشه جلو جلو از CRV قابل توجه چه بعدها مشخص می شود تلفن همراه در, S. R. دست. S. R. پایدار تاول زخم به انگشت خود را.

نتيجه گيری توسط 18th منطقه قضایی معاون دادستان منطقه Vicki Klingensmith:

بر اساس بررسی تمام شواهد و مدارک در این مورد نتیجه گیری من این شواهد پشتیبانی از افسر شکارچی منطقی اعتقاد او در معرض خطر قریب الوقوع که او بعد از یک دور, قابل توجه, سیاه, شی, S. R. دست در 8 ژانویه سال 2020 است. اما افسر شکارچی بیانیه از “آه گه” پس از اخراج او تنها یک دور به من داد نگرانی است. بیانیه ای که می تواند تفسیر تعدادی از راه های مختلف. افسر شکارچی گفت: کارآگاهان او “oh shit لحظه” از آنجا که او فکر او می تواند ضربه. S. R. و آسیب های تلفن همراه تایید این واقعیت است که افسر شکارچی مشاهده تاریک شی در S. R. دست. افسر شکارچی اظهار داشت: او معتقد بود یک تفنگ دستی و او می ترسید برای زندگی خود را. من باید پایه نتیجه گیری من بر شواهد به جای حدس و گمان است.
به عنوان یک نتیجه, نتیجه گیری من این شواهد پشتیبانی از افسر داریل شکارچی منطقی اعتقاد او در معرض خطر قریب الوقوع که خود را توجیه استفاده از زور در 8 ژانویه سال 2020 است.

A screen capture showing three officers aiming their firearms at the late Nico Descheenie.

یک ضبط صفحه نمایش, نشان دادن سه افسران هدف خود سلاح گرم در اواخر نیکو Descheenie.

18 قضایی منطقه

6 ژانویه 2020 عکسبرداری از نیکو الکساندر Descheenie توسط دنور افسر پلیس جوزف Heckenkamp و اقدام به تیراندازی توسط گروهبان تیموتی هایت
تاریخ انتشار: جولای 7

خلاصه:

در ژانویه 6, 2020, ثابت پلاک خوان واقع در 6 خیابان و فدرال بلوار اطلاع دنور اداره پلیس منطقه 4 تاثیر تیم (“تاثیر تیم”) که به سرقت رفته Chevrolet Avalanche (“بهمن”) رانندگی جنوبی در فدرال بلوار. تاثیر تیم متشکل از مشخص شده و بینام و وسایل نقلیه در پاسخ به این منطقه و در واقع سرقت بهمن. تاثیر تیم مستقر “Starchase” یک GPS, پیکان, به عقب بهمن اجازه می دهد تاثیر تیم با خیال راحت به دنبال وسیله نقلیه از فاصله دور. تاثیر تیم به دنبال سقوط بهمن در حدود یک ساعت از طریق منطقه مترو دنور و به شهر آرورا. راننده بعد از شناسایی به عنوان Nico Descheenie تاریخ تولد 1994 رها بهمن پشت ExtraSpace سازی واقع در 2240 جنوبی Xapary راه شفق. دنور افسران پلیس Benavides و Heckenkamp مشاهده آقای Descheenie فرار از منطقه ، افسر Heckenkamp تعقیب آقای Descheenie به رو به مشرق خطوط شرق Iliff خیابان و من-225. دنور پلیس گروهبان هایت و افسران کریس پارتن و فرناندو Benavides پیوست افسر Heckenkamp در شرق Iliff Ave. و اقدام به دستگیری آقای Descheenie. آقای Descheenie نافرمانی افسران’ دستورات و کشیده یک تفنگ دستی خود را از جیب ژاکت و اشاره آن را در سر خود را. افسر Heckenkamp دستور آقای Descheenie به “رها کردن سلاح” و “همین حالا آن را انجام دهد.” آقای Descheenie حمایت دور از افسران عبور ميانه به westbound ترافیک خطوط و اقدام به carjack1 با اشاره تفنگ دستی خود را در او و حرکتی او را به بیرون از ماشین. ترسیده بود و سوار دور از آقای Descheenie. آقای Descheenie تبدیل شده و با اشاره او handgun در افسر Heckenkamp و گروهبان هایت. گروهبان هایت اقدام به شلیک آقای Descheenie با این حال سلاح خود را به حال یک مکانیک خرابی و نه آتش. افسر Heckenkamp شلیک سلاح خود را در آقای Descheenie چهارده بار قابل توجه او پنج بار. دنور افسران پلیس با نزدیک شدن به آقای Descheenie امن به تفنگ و ارائه درمان پزشکی تا اورژانس پرسنل پزشکی وارد شده است. آقای Descheenie منتقل شد به مرکز پزشکی از شفق قطبی که در آن او از جراحات درگذشت. شفق قطبی اداره پلیس (“APD”) در پاسخ به این صحنه پس از عکسبرداری و انجام تحقیقات خود را.

نتيجه گيری توسط 18th منطقه قضایی معاون دادستان منطقه Jason Siers:

سوال ارائه شده است که آیا افسر Heckenkamp و گروهبان هایت منطقی اعتقاد خود را با استفاده از خشونت و زور فیزیکی لازم بود برای دفاع از خود و یا دیگران از آنها چه منطقی اعتقاد به قریب الوقوع استفاده از خشونت و زور فیزیکی توسط آقای Descheenie. افسر Heckenkamp و گروهبان هایت را اقدامات معقول و موجه مبتنی بر آقای Descheenie اقدامات. آقای Descheenie اقدامات شامل تلاش برای carjack خانم Al Dahlaki و او را دو دختر ساله با استفاده از اسلحه گرم و سپس عطف و اشاره خود را handgun در افسران. افسر Heckenkamp و گروهبان هایت ارتباط برقرار نمی قصد خود را به ساقه آقای Descheenie اما هر دو به طور جداگانه ساخته شده و همان تصمیم به شلیک بر اساس قریب الوقوع مرگبار تهدید مطرح شده توسط آقای Descheenie. آقای Descheenie هنوز هم زنده باشد اگر او را تهدید نمی کند یک مادر و پدر و سپس افسران پلیس با اسلحه گرم. آقای Descheenie تنها مسئول مرگ او. من که افسر Heckenkamp و گروهبان هایت منطقی بر این باور بودند که آقای Descheenie مطرح قریب الوقوع تهدید مرگبار نیروی فیزیکی برای هر دو آنها و در نزدیکی رانندگان. به عنوان مثل من که افسر Heckenkamp و گروهبان هایت توجیه شده بودند مرگبار در استفاده از نیروی فیزیکی علیه نیکو Descheenie به دفاع از خود و در نزدیکی رانندگان از قریب الوقوع استفاده از کشنده نیروی فیزیکی است. افسر Heckenkamp و گروهبان هایت نمی ارتکاب جرم و اتهامات جنایی را نمی خواهد در برابر آنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de