آندرس Guardado به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار پشت, خانواده, کالبد شکافی می یابد

وکیل به نمایندگی از خانواده آندرس Guardado که کشته شد توسط یک کلانتر معاون در گردنا ماه گذشته می گویند مستقل کالبد شکافی پیدا کرده است که 18 ساله به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار ،

کالبد شکافی نشان داد که Guardado درگذشت به عنوان یک نتیجه از زخم گلوله به تنه خود را و که او نیز پایدار چراندن به ساعد چپ با یک مسیر رو به جلو. گفتند اولیه پزشکی قانونی و سم شناسی نتایج نشان داد که Guardado نمی هر گونه مواد مخدر یا الکل در سیستم خود را.

خانواده درخواست کالبد شکافی مستقل پس از Los Angeles County Sheriff بخش قرار می گیرد امنیت نگه دارید و بر روی نتایج حاصل از این گزارش رسمی تهیه شده توسط Los Angeles County, دفتر پزشکی قانونی.

کلانتر مقامات نمی تواند بلافاصله نظر رسیده روز شنبه برای پاسخ به خانواده یافته است.

تبلیغات

منابع با آگاهی از این مورد شناسایی دو نمایندگان درگیر به عنوان میگوئل وگا که آتش گشودند و کریس هرناندز که نمی شلیک کنید.

با توجه به کلانتر حوادث زمانی شروع شد که دو نماینده دیدم Guardado که اعضای خانواده گفت: به عنوان یک گارد امنیتی صحبت کردن با کسی که در یک ماشین که مسدود کردن ورود به فروشگاه بدن حدود 6 بعد از ظهر ژوئن 18.

مقامات گفتند Guardado “تولید handgun” و دور زد و معاونان او را تعقیب می کردند. زمانی که نمایندگان رسیده او وگا شلیک سلاح خود را گفته است. اعضای خانواده و فعالان ابراز شک و تردید در مورد این روایت است.

تبلیغات

مقامات هنوز به توضیح آنچه باعث Vega 30 به آتش سلاح خود را در Guardado.

روز پس از تیراندازی صدها نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در Gardena, راهپیمایی کردن غرب ردندو بیچ بلوار که در آن Guardado به ضرب گلوله کشته شد, پر کردن خیابان به عنوان آنها به سمت کلانتر ایستگاه در کامپتون بیش از سه مایل دورتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net