دیرین عضو حیاتی دنور آوانگارد موسیقی, جامعه, چند نوازنده دیوید مید شد مبتلا به لوسمی لنفوسيتی مزمن در سال 2008. او تصمیم گرفت به تماشای و صبر کنید تا ببینید اگر علائم بدتر از شیمی درمانی. او در برخورد با علائم خفیف برای یک دهه دیگر با خوب غذا خوردن و مصرف پزشکی/فولاد درجه THCA.

ژانویه گذشته مید که تا به حال نقل مکان به شهر خانه خود را از Roscommon, Michigan در سال 2017 به مراقبت از پدر خود که شدید بیماری پارکینسون شروع به داشتن درد از پای راست خود را تمام راه را به زانو خود را. پزشکان در ابتدا تشخیص داده و آن را به عنوان “رها کردن پا”; اما پس از انجام برخی از آزمایشات آنها متوجه شده است که سرطان در حال گسترش به مایع نخاعی. یک دکتر در نهایت پیدا کردن یک خط شکستگی در میاد برگشت که او فکر می کند ممکن است اتفاق افتاده پس از یک تصادف دوچرخه چهار سال پیش در حالی که او در زندگی در بولدر. او می گوید: سرطان ممکن است به ستون فقرات خود را از طریق شکستگی و ضرب.

اگر چه مید شروع به انجام شیمی او ایجاد نوروپاتی محیطی در هر دو پا. یک هفته پیش سلامت خود را شروع رو به وخامت و دیدگاه های خود را شروع به بدتر شدن. پس از یک هفته در بیمارستان بستری او رفت و برگشت به خانه در روز سه شنبه.

“پاهای من واقعا ضعیف” مید می گوید. آنها احساس نمی مانند خود من کنه. به نوروپاتی نیز رخنه کرد به من چپ پا تمام راه را تا به گوساله. من واقعا لرزان. و این همه, واقعا, در هفته گذشته به دلیل فراتر از یک هفته پیش من کار بر روی گرفتن پای من قوی تر است. و حتی با نوروپاتی من برگشت در جاده دوچرخه — دوچرخه سواری به عنوان ورزش و از آنجا که من هنوز هم می تواند انجام دهد که حتی اگر من نمی تواند راه برود.”

مید می گوید چشم انداز خود را است مانند کسی که تبدیل به یک دیمر از ده تا دو و قرار دادن عنبیه چشم راست خدا در مقابل او.

“بنابراین اگر من در آن به طور کامل تار آن را با رنگ” او می گوید. “و سیاه و سفید وجود دارد خطوط در بالا و سمت چپ در چشم انداز من است که نگاه مانند مرزها است که هر کس می شود اما آنها روغنی سیاه. کسانی که در حال گرفتن نازک است و تنها بهبود است. رنگ شکوفه و خاکستری سطح هستند و هر دو واقعا بد است.”

مید — که با کمک دوست دخترش کتی آلن است طولانی بازیابی جلوتر از او با فیزیوتراپی و پزشکان — فکر می کند که چشم انداز خود را ممکن است بهتر شود.

برای پوشش برخی از هزینه های پزشکی کودی Hoeckelberg راه اندازی یک GoFundMe به منظور بالا بردن $4,000. در آینده نزدیک مید می گوید او را در حال غذا خوردن به خوبی و انجام فیزیوتراپی با واکر.

“مرگ یک گزینه نیست,” او می گوید. “این چیزی است که من همیشه شناخته شده از دوران کودکی با بیماری صرع و همه چیز: مبارزه با برگشت بهترین گزینه است. من فقط کردم به دوباره آن را انجام دهد. و این چیزی است که من انجام می دهند. آن را فقط به آنچه در آن است. و من درک می کنم که شما تنها کنترل بیش از خود واکنش. که همه من و من قصد دارم به مبارزه برای آن است. من به عقب خواهد بود. با این حال بسیار احساس من تا به حال اگر من را در پاهای من چیزی است که من دریافت کنید. اما سازگار کردن یا می میرند و من را انتخاب کنید سازگاری.”

پس از اینکه مبتلا به CLL بیش از یک دهه پیش میاد بازی های برگزار شده است تنور ساکسیفون کلارینت باس کوبه ای و انواع دیگر سازهای محلی آوانگارد و تریک گروه از جمله حیوانات / هدف با او مشترک مرحله با Violent Femmes در سنگ سرخ در سال 2015. او همچنین با انجام Aenka که من همچنین در همراه با Becca Mhalek و دیوید کرتز و او به نظر می رسد در بیش از بیست آلبوم در Kurt بائر در BangSnap برچسب.

در طول دو سال اول پس از تشخیص اولیه در سال 2008 مید می گوید, او رفت برای حمایت از گروه های که در برخورد با خون مربوط به سرطان. او را دیدم یک طیف گسترده ای از واکنش ها نسبت به آن است.

“برخی از مردم واقعا مبتنی بر ترس و آنها به من بگویید که آنها را از طریق رفته بود شیمی و رفت و از طریق آن حق کردن خفاش برای خلاص شدن از آن,” او توضیح می دهد. “و که حتی بعد از انجام این کار آن را به عقب آمد به شدت بیشتر است. برخی از مردم به من گفت که آنها درک سازمان دیده بان و صبر و آنها را تماشا می کردند و آنها منتظر و آنها تصمیم به صبر کنید تا زمانی که بیمار به اندازه کافی برای رفتن.”

پس از یک فرفره در عطارد, کافه مید, به یاد می آورد او نزدیک شد یک مرد خود را در گروه حمایت از کسانی که او را در چشم و گفت: “من می دانم که شما در تلاش بودند در مورد اینکه آیا یا نه برای انجام شیمی و من خوشحالم که شما را انتخاب نکنید چون در حال حاضر من می بینم آنچه شما انجام می دهند در اینجا. شما زندگی می کنند زندگی شما خلاق بودن و شما که خودتان را و شما نمی ممکن است تا به حال فرصتی برای انجام این کار اگر شما تصمیم به رفتن برای شیمی اول به دلیل شیمی یک سگ ماده و معافیت شما راه را به پایین. من می خواهم شما بدانید که من فکر می کنم شما حق تصمیم گیری برای زندگی کردن به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید قبل از آن به شما رسید چرا که بسیاری از افراد دیگر نیست که در این فرصت است.”

مید می گوید از آن نقطه او تا به حال یک زندگی به زندگی می کنند و در حالی که او فکر کرد که او در نهایت ضرب و شتم سرطان در سال گذشته آن را با او.

“من باید برای مبارزه آماده,” او می گوید. “اما تا زمانی که من واقعا فقط به حال بسیاری از چیزهایی که من می خواستم برای انجام این کار من تا به حال انجام شده و این برای من فرصتی بود برای انجام این کار است و من آن را در زمان.”

پس از حرکت به میشیگان به مراقبت از پدر خود او نبوده است پخش موسیقی است.

“شهر من هرگز تحمل این نوع از موسیقی است که من بازی می کنم,” او می گوید. “من مرد هستم با خالکوبی و خنده دار سبیل که هنوز هم پوشیدن Sepultura پیراهن و camo, کوتاه, و او نقش یک مار, ژاپنی, بانجو. من دقیقا نمی جا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de