آبجو تقویم: آبجو, Slushies بزرگ Effin لاگر و باد صبا مسائل

برای سال دوم در یک ردیف کلرادو آبجو برنده اعلام راسل Schehrer جایزه برای نوآوری در صنایع دستی دم از تخته سنگ های مبتنی بر تخمیر انجمن. گیرنده بود و برندان McGivney که COO و مالک Odell دم. McGivney کار کرده است در Odell از سال 1995 و “به رسمیت شناخته شده است برای کمک به توسعه جدید رازک ساختمان کشاورز-brewer, روابط, خدمت به عنوان بخشی از hop با کیفیت و کشف فرایند نوآوری از ‘تازه خرد’ گره ای” کارشناسی می گوید.

“McGivney مسئول در حال توسعه با مارک های چنین به عنوان Odell, IPA, موزیک آمریکا رنگ پریده آل Friek, 5 بشکه Pale Ale و پارگی. در علاوه بر این به کمک به دیگر کارخانه های لبنی با حکمت خود McGivney کار مجاز کارخانه های لبنی کوچکتر بهتر دسترسی به کیفیت بالاتر رازک و تجربی جدید انواع” BA اضافه می کند.

سال گذشته دریافت شد لورن وودز لیمبچ های دیرین ترش و آل متخصص در جدید بلژیک دم. یک حسی متخصص لیمبچ آگهی های چوب-بشکه-پیری برنامه جدید در بلژیک.

این جایزه ارائه شده است “به افتخار Wynkoop دم شرکت راسل Schehrer به یک فرد یا شرکت نوآورانه خود را برای کمک به صنعت دم.” Schehrer تاسیس آبجو در Wynkoop که باز در سال 1988 و تخصصی انگلیسی به سبک چلیک اله. درگذشت او در سال 1996.

نگه داشتن خواندن برای هنر و صنعت آبجو در حوادث از طریق جولای.

یکشنبه, جولای 8
Goldspot دم شیپور خاموشی آن نسخه سیاه و سفید زیبا امپریالیستی تنومند است که در حال دم با نزدیک به 1000 کارخانه های لبنی در سراسر کشور در تلاش “برای آگاهی به بی عدالتی است که بسیاری از مردم از رنگ صورت روزانه” با توجه به تگزاس را اب و هوای روح دم که آغاز این پروژه است. برای آن آبجو Goldspot همکاری با داخلی جزیره قارچی و نغمه سرای سیار Malting به دم توت تنومند, با 100 درصد از سود حاصل از اهدا به ACLU کلرادو و مرکز قانون فقر جنوب. “این آبجو دارای رایحه زردآلو از Troubadour مونیخ و یادداشت عسل شکلات و به آرامی ترش آبدار و ترد پایان” Goldspot می گوید.

اگر شما می خواهید به نمره برخی از Bierstadt Lagerhaus بزرگ لعنتی, Lager — 12 درصد ABV “barleywine-مجاور” نسخه ای از آن Marzen lager, سپس شما ممکن است مجبور به خرید آن به صورت آنلاین امروز برای وانت در پنج شنبه, جولای 12. “فکر می کنم از آن به عنوان یک ابجو کم الکل شراب, فقط لطفا نیست. که یک احمق مدت و ما حاضر به مسئول استفاده از آن” آبجوسازی می گوید. Lagered برای هجده ماه است malty و شیرین است. “پل Vismara طراحی برچسب و آن را مناسب برای آبجو و این بار” Bierstadt می افزاید. “غول ستاره دنباله دار به تصویر کشیده شده است پرتاب در فضا; ما فقط می توانیم حدس می زنم در آن مقصد: زمین است.” این ابجو کم الکل نمی خواهد در شیر و تنها خواهد شد به فروش می رسد در قوطی خارج از محل مصرف.

مغزی دم دارای چهار تازه آبجو موجود در قوطی. باد صبا مسائل است IPA دم با Citra و کهکشان رازک همراه با باد صبا و لاکتوز است. DDH دو صفت نادر دو-خشک-پریدند امپریال نسخه از آبجوسازی گل سرسبد IPA, نادر صفت است. دم با Citra زرخیز و موزاییک گره ای در می آید و در 8 درصد ABV. ممنوع بت-زحل آخرین مغزی ماورا ترش سری; این یکی دو IPA پریدند با Citra, صلیب جنوبی و نلسون و سپس لعنتی با لیمو میوه شور عرعر و لاکتوز است. و در نهایت آبجوسازی به ارمغان می آورد بازگشت به آب های بین المللی آن foeder سن pilsner.

تصویر جدید دم کرده است یک نسخه جدید از آن DDH سواحل شرق پیوند موجود در قوطی های آن با استفاده از یک هاپ “ما را دوست داشت از اوایل این ماه: بیوگرافی T” آبجوسازی می گوید. “یاکیما رئیس رازک ایجاد این باور نکردنی فشار و بنابراین ما احساس ما تا به حال به آن را دوباره و این بار برای خشک رقص یکی از مورد علاقه ما هسته آبجو.”

چهار شنبه, جولای 9
FlyteCo دم را شیر وحشی Bearhawk a pale ale که آن دم در همکاری با آن برکلی همسایه وحشی, تجهیزات نام تجاری. دو-خشک-پریدند pale ale دوم در وحشی collab سری. آبجو در دسترس خواهد بود با شروع در 6 p. m.; نیز وجود دارد custom T-shirts, Crowlers و قوطی.

چهار شنبه, جولای 11
آبجو, slushies را تبدیل به یک تابستان جزء اصلی در چند کارخانه های لبنی در کلرادو بیش از چند سال گذشته به عنوان مردم برای منجمد, میوه ای رفتار میکند. در حال حاضر حوض خشک دم را در پیوستن به میزبانی, Slushies شنبه ها, با یک طعم جدید در هر هفته در شمال اسکله محل در شفق قطبی. این زمان در اطراف, این گیلاس شربت ابلیمو. لذت بردن از آبجوسازی پاسیو زیبا و برخی از بازی دیسک گلف در آن دوره است.

Westfax دم و Odd13 دم را انتشار یک پروژه مشترک در ظهر به نام وس Melontooth سن دیگو-سبک IPA. به 6.9 درصد ABV آبجو بود دم با آریانا, آلمانی Huell خربزه و کلرادو آبشار گره وام یادداشت رسیده خربزه و توت و مرکبات. موجود در قوطی در پیش نویس آن را لنگر روز خود را. Barrett & Pratt مقررات خواهد بود در دست با مواد غذایی است.

مس کتری دم به لیمو Shandy ابجو کم الکل در شیر در ظهر. “این فوق العاده آسان-نوشیدن ابجو با لیمو است که به معنای برای پاسیو و آب و هوای” آبجوسازی می گوید.

چهار شنبه, جولای 15
دنور Beer Co. به ارمغان می آورد مجازی خود جفت پشت سری این بار با یک take-و-پخت پیتزا و آبجو جفت co-میزبانی شده توسط خوش شانس, پای, پیتزا, استاد سام نی. برای شرکت به سادگی قبل از سفارش خود را جفت بسته برای انتخاب کنید تا در هر دو taproom. سپس در 5 p. m. نی و DBC سر brewer Jason Buehler منجر خواهد شد جفت از جمله دوغ-حول درس در Facebook Live, به دنبال یک Q&A. هر دو نفر جفت است 60 دلار و شامل خمیر و سس و tappings برای سه نوع پیتزا به علاوه شش بسته از شور قاتل کهربا Lager, آبدار, عجایب آبدار IPA و باور نکردنی پدال IPA.

چهار شنبه, جولای 16
مانند بسیاری از کارخانه های لبنی این روزها تماس با اسلحه دم نمی قادر خواهد بود به جشن تولد خود را با یک بزرگ باش اما پس از آبجوسازی است اشاره کرد و پنج سال آن را ویژه آبجو انتشار در فروشگاه برای مناسبت. چه هدفی می تواند از شراب ؟ “یک شراب قرمز puncheon سن ترش شراب ترکیبی است که دارای یک درخشان گل رز رنگ و دم با 50 درصد Sangiovese انگور” آبجوسازی می گوید. “خیره کننده این مخلوط-فرهنگ ترش ارائه می دهد رایحه قره قاط و توت فرنگی و رایحه ترش تمشک و انگور پوست و نرم و وانیل. با رایحه گل و میوه ای با نور بلوط شخصیت دلپذیر برت فانک و خشک پایان” آن را در دسترس در پیش نویس و در قوطی.

ناهموار کوه و صنعت آبجوسازی را انتشار نسخه سیاه, زیبا, چاق و چله, این یکی دم محلی ریشه ساقه Malting malts همراه با تمشک و شکلات. نسخه های مختلف از آبجو در حال دم با نزدیک به 1000 کارخانه های لبنی در سراسر کشور برای جمع آوری پول و آگاهی برای سازمانهایی که حمایت مردم از رنگ. ناهموار کوه اهدا خواهد شد درآمد حاصل از, هوای آزاد, آفریقایی.

Beer Calendar: Beer Slushies, a Big Effin Lager and Marshmallow Stuff

وحشی مقررات آبجو پروژه

چهار شنبه, جولای 18
وحشی مقررات آبجو پروژه یک چوب سالخورده و آبجو متمرکز شاخه از 4 بینی دم میزبان افتتاح و معرفی یک سمت جدید خود آبجو برنامه چک lagers. “ما حق بیمه رنگ پریده لاگر و چک تیره ابجو کم الکل دچار سرماخوردگی استراحت در coolship یک هفته باز بالا fermenters و بیشتر از شش ماه در افقی lagering مخازن به طور طبیعی carbonating در طول راه” آبجوسازی می گوید. آبجو در دسترس خواهد بود در شیر ریخت و از طرف چک-کشش لوله — و در برخی از سرد به دنبال شانزده اونس سیاه قوطی برای رفتن. وحشی مقررات که باز ماه گذشته در بولدر نیز ارائه تورهای. “ما مشتاق برای به اشتراک گذاشتن اخلاق در پشت این شور و پروژه و همچنین فرآیندهای خاص ما با استفاده از برای تولید هر دو چک-الهام lagers و وحشی/خود به خود آبجو” آبجوسازی می گوید. تور رزرو را می توان در Eventbrite.

چهار شنبه, جولای 25
به عنوان بخشی از آن دوم-جشن سالگرد دوس Luces آبجوسازی را بسیار محدود مزه آینده هر بشکه منتشر شده است. “هر یک بار در چندی, ما باید به شیر ما بشکه به مطمئن شوید که پیری آبجو در حال آمدن است همراه سادگی و توسعه نیست هر خاموش و طعم. این بار شما را وادار به پیوستن به ما می گوید:” دوس Luces که تنها brews pre-Columbian-سبک آبجو chicha و پولقو. دو جدید brews هستند Túpac امرو III با انار پیری در کلمبیا رم بشکه و هابز III با توت فرنگی پیری در reposada تکیلا بشکه.

جشن ده سال در کسب و کار خاص است نقطه عطف — حتی بیشتر از آن در صنعت تولید آب میوه — پس Grimm Brothers Brewhouse در لاولند می خواهد به توجه داشته باشید از آن. جشن می گیرد از ظهر تا 9 بعد از ظهر و 10 دلار جداول باید محفوظ در پیشبرد به دلیل COVID محدودیت. هر رزرو خواهد بود خوب برای یک ساعت و 45 دقیقه به طوری که آنها می تواند مقادیر در بین گروه. هر رزرو شامل یک سوغات دهمین سالگرد لیوان. علاوه بر این آبجوسازی خواهد شد برخی از ویژه-انتشار سالگرد آبجو.

چهار شنبه, جولای 29
اگر چه کلرادو هنر و صنعت آبجو هفته و همکاری جشنواره لغو شد, کلرادو, پاینت روز است پشت در. در این مورد رها کردن به یک شرکت کلرادو صنعت آبجوسازی خرید یک پاینت و دریافت 2020 پاینت روز شیشه ای به صورت رایگان; تلاش های جمع آوری کمک توسط کلرادو حذفی, انجمن صنفی. مختلف کارخانه های لبنی باید قوانین مختلف در این سال — و بسیاری از تنها فروش عینک در پیشبرد آنلاین برای نگه داشتن جمعیت پایین. امسال شانزده اونس شیشه ای ویژگی های آلی-چاپ bighorn sheep هنر توسط مالوری هوچکين. ماشین منگنه که در حال حاضر اعلام کرد مشارکت خود را شامل داستانی آبجو ناهموار کوه و صنعت آبجوسازی ایستگاه 26 دم رفیق دم پلات پارک دم و جنگل رئیس دم.

در علاوه بر این به پاینت روز پلات پارک دم را انتشار بعدی آبجو در آن یخ کرم اطاق نشیمن سری. این میلک شیک IPA دم با هلو پوره سیب زمینی ماداگاسکار بوربن وانیل و شیر و شکر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>