Coronavirus تست کمبود بدتر سراسر L. A.

پس از رفتن به یک جامعه فاصله گرفته جمع آوری اواخر ماه گذشته هریسون Faigen می خواستم برای دریافت یک coronavirus آزمون.

او منتظر حدود یک هفته پس از ژوئن 26, پارتی, دانستن است که مقامات گفته اند در آن طول می کشد زمان برای یک بار ویروسی به نظر می رسد در سیستم شخص پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه.

Faigen سعی کردم به مدت دو روز بیش از آخر هفته به زمین یک قرار ملاقات که او در نهایت امن برای دوشنبه. او خوشبخت تر از بسیاری از ساکنان لس آنجلس که در آن تست به طور چشمگیری کاهش از اواخر.

اگر چه مقامات بهداشت عمومی باید گفت که تست ظرفیت گسترش محدود در دسترس است مانع کسانی که به دنبال آزمایش می شود برای هفته ها.

تبلیغات

“وجود دارد همچنان به تقاضای بالا برای خدمات تست” لس آنجلس و خدمات بهداشتی مدیر دکتر کریستینا Ghaly روز دوشنبه گفت:.

سایت شهرستان بزرگترین COVID-19 مرکز آزمایش در لس آنجلس — ورزشگاه طفره زن — از سر تست سه شنبه پس از چهار روز بسته شدن در طول ماه ژوئیه چهارم تعطیلات. اما همان روز و روز بعد قرار ملاقات در حال حاضر در دسترس نیست.

که همچنین مورد در شهر و شهرستان-اجرای تست سایت در سراسر منطقه و در مکانهای دیگر مانند CVS داروخانه ها که در حال حاضر ذکر شده در این شهرستان را از سایت اما در حال حاضر در دسترس برای افرادی که بدون علامت کسانی که بدون شرایط بهداشتی اساسی و یا کسانی که کار نمی کنند در معرض خطر محیط.

تبلیغات

روز سه شنبه در لس آنجلس اعلام کرده است که در ارتکاب 400.000 دلار برای حمایت از نیروی انسانی-هزینه های مربوط در تست سایت های که توسط سازمان غیر انتفاعی جامعه سازمان یافته تلاش های امدادی. این گروه شناخته شده به عنوان هسته و تاسیس بازیگر Sean Penn شده است کار با L. A. مقامات برای اجرای عملیات در برخی از coronavirus درایو-از طریق امکانات تست پس از مارس.

هسته ای انجام تست در ورزشگاه طفره زن و شش سایت های دیگر در شهرستان. هزینه آن $650,000 به 1 میلیون دلار برای این شرکت به کار کسانی که امکانات هر ماه یک هسته نماینده است.

در پاسخ به تقاضای بالا برای تست پردازنده و تست شرکت درمانی در حال همکاری برای پیاده سازی یک سیستم جدید خواهد شد که کمتر متکی به بودجه دولت و شهر را با بودجه محدود. درمانی اجازه خواهد داد که شرکت های بیمه به صورتحساب برای COVID-19 تست در حالی که اطمینان حاصل کرد که ساکنان در حال آزمایش لازم نیست که به پرداخت از جیب. کسانی که بیمه خواهد بود تحت پوشش شهرستان از لس آنجلس و مراقبت عمل, مقامات گفت.

تبلیغات

روز دوشنبه در این شهرستان اداره 2,800 آزمون با توجه به Andrea گارسیا شهردار اریک Garcetti مطبوعات ، برخی از 80,000 ارائه خواهد شد در طول هفته, او گفت:.

شهرستان است که در حال حاضر قادر به تست 26,000 نفر در هر روز است. مقامات شهرستان روز دوشنبه گفت که آنها به دنبال اضافه کردن پنج تا 10 تست بیشتر سایت ها و اسلات اضافی در حال برنامه ریزی برای باز کردن این هفته هر چند که مشخص نیست که چگونه بسیاری از.

افزایش coronavirus تست درخواست می آید تا حد زیادی به دستور مقامات بهداشت عمومی که باید تاکید کرد که باید برای تست اگر افراد باید با حضور در گردهمایی های اجتماعی و یا اعتراض و هشدار داده اند که بدون علامت حامل ویروس می تواند فوق العاده-پخش.

Faigen, 28, نیست, نشان دادن هر گونه علائم و فکر نمی کند که او در معرض این ویروس در این جمع حضور داشتند. هنوز هم او می خواست به خطا در کنار احتیاط.

تبلیغات

اما پس از او آزمایش یک اپراتور به او گفت آن را به هفت تا 10 روز برای نتایج خود را — بیش از دو هفته پس از عفونت ممکن است.

“آن را خوب است برای صلح از ذهن” او گفت:. “اما این نوع بی فایده در این نقطه است.

“من خوشبخت تر از بسیاری در که من کار از راه دور و قادر هستم به خود قرنطینه در حال حاضر. خوشبختانه من در یک موقعیت که در آن من باید برای ارتباط برقرار کردن با افرادی که در معرض خطر هستند.”

تاخیر در آن طول می کشد برای بسیاری از مردم برای دریافت نتایج ممکن است از نگرانی خاص به عنوان مقامات تخمین زده اند که 1 در 140 نفر در L. A. شهرستان در حال ندانسته آلوده به ویروس.

تبلیغات

نتایج آزمون تنها درست فشارسنج مقامات برای درک تغییرات در نرخ ویروس’ انتقال است.

در L. A. County, عفونت اعداد هم رسید. مقامات بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد 4,015 بیشتر موارد بالاترین تعداد عفونت در این شهرستان ثبت شده در یک روز. این عدد تا حد زیادی بر اساس حدود 2000 نتایج آزمون بودند که backlogged از جولای 2 تا 5 ژوئیه. ارسال شده آوردن تعداد موارد در L. A. شهرستان به بیش از 120.000 نزدیک به نیمی از دولت را در کل.

هفت روز به طور متوسط برای شهرستان روزانه مثبت رای — کسانی که تست مثبت برای ویروس — نیز با صعود به 11.6%. در روز دوشنبه آن را فقط زیر 10%.

اگر چه تعدادی از عفونت است که در ادامه به افزایش در کالیفرنیا backlogged نتایج آزمون منجر به برخی از شماره های بالا گزارش شده طی چند روز گذشته. روز یکشنبه در لس آنجلس مقامات اعلام کرد در مجموع 7,232 جدید COVID-19 مورد از پنج شنبه, جمعه و شنبه پس از یک تاخیر در پرونده. جمعه قبلا مشخص شده بالاترین تک-بعد تعداد موارد جدید در شهرستان: 3,187.

تبلیغات

نتایج گزارش شده در هر روز داده شده حساب قرار گرفتن در معرض ویروس رخ می دهد تقریبا دو هفته قبل از. بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: آن را در حدود دو هفته به می دانم که چگونه چهارم جولای جشن تحت تاثیر گسترش یافته است.

“ما نمی دانیم برای یکی دیگر از 14 روز چه تاثیر تعطیلات آخر هفته است” فرر گفت و اشاره کرد که تجمعات گسترده در طول روز یادبود تعطیلات منجر به افزایش عفونت های دو هفته بعد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de