COVID-19: چگونه پپسی مرکز تست رفت و از نسیم به ماراتن

در ابتدا رایگان COVID-19 تست در پپسی سنتر بود یک ضربه محکم و ناگهانی و یک توجیه نقطه از غرور و افتخار برای دنور مقامات در پاسخ به این رمان coronavirus. اما در بیش از یک هفته به عنوان موارد مثبت و بستری اعداد افزایش در سراسر کشور از جمله در کلرادو روند تبدیل به یک ماراتن است که در آن تقاضا عرضه outstripping است.

این پپسی مرکز تست سایت بسته در مدت کوتاهی پس از ظهر دیروز 7 ژوئیه پس از صف های طولانی ساخته شده بود به عرصه پارکینگ و حداقل یک خط از Auraria پارک وی نگاه کنید بیشتر شبیه به یک زندگی هنوز از اقدام به نقاشی. من می دانم که از تجربه شخصی پس از من وارد شده بود در حدود 11:30 صبح

دو نفر از ما می خواستند برای گرفتن آزمایش به منظور گذراندن وقت با اعضای خانواده بیش از دو دوره متوالی به تعطیلات آخر هفته در کابین ما در گراند مسا. ایده این بود که ما همه می خواهم به ارائه پپسی مرکز swabbing در شروع آخرین هفته و دوباره این هفته و سپس منزوی کردن بیش از چند روز آینده — و اگر نتایج آزمون برگشتم منفی, ما می خواهم سر به داخل کابین زیر پنج شنبه, دانستن است که ما می تواند به اویختن با هم با خیال راحت.

برای این طرح به کار ما نیاز به دریافت ما تشخیص قبل از خروج ما تاریخ — و شدنی به نظر می رسید از آنجایی که ما بدست می خواهم قبلی نتایج آزمون در دو یا سه روز.

وقتی که من را متوقف توسط پپسی مرکز یک هفته پیش سه شنبه صبح از ژوئن 28, من قادر به درایو مستقیم به تست چادر. پس من می خواهم preregistered روز قبل از دستور را پردازش فوق العاده سریع; من در داخل و خارج در کمتر از پنج دقیقه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

مشکل بود که نتایج نبودند آماده در دو روز (یا سه روز یا چهار روز) در میان تغییرات بزرگ در تست سایت. این شهر در ابتدا اعلام کرد که آن را پایان آخر هفته تست و پشت برش در ساعت به دلیل مشکلات در به دست آوردن اندازه کافی تست کیت و در حالی که برنامه بازسازی شد پس از فرماندار Jared پلیس آمد تا با 10000 بیشتر کیت تست شرکت خود را در حال سقوط به دلیل افزایش موارد در سراسر کشور است. خوشبختانه هنگامی که این نتایج در نهایت در آمد شش روز پس از تست آنها منفی بودند.

The lines for testing at the Pepsi Center on July 7 were long and slow.گسترش

خطوط برای تست در پپسی سنتر در جولای 7 شد طولانی و آهسته است.

عکس از مایکل رابرتز

در پپسی سنتر سایت بسته شد در جولای 5 و 6 جولای دلیل چهارم جولای تعطیلات و شهرستان furloughs و هنگامی که ما وجود دارد 7 ژوئیه در مقایسه با ژوئن 28 کامل بود. ترافیک آنقدر ضخیم است که ما اولین تلاش به نوبه خود به بسیاری مسدود تقاطع زمانی که اتومبیل در مقابل ما نمی تواند حرکت کند; ما تا به حال به عقب و صبر کنید برای یکی دیگر از سیگنال. و این تنها آغاز بود ما به تاخیر می اندازد.

بیش از بیست دقیقه از ما صبر ما سفر حدود 200 متری و ما استفاده از کولر برای مقابله با فروزان حرارت گرم به زودی ناشی از گرما سنج در سال 1999 هوندا به موشک به سمت قرمز. ما تا به حال برای خاموش کردن AC خم کردن پنجره ها و روشن کردن بخاری full blast برای جلوگیری از موتور از ذوب کردن به طور کامل.

پس از حدود یک ساعت ما می خواهم موفق به دور یک زن و شوهر از گوشه و کنار و در واقع می تواند را ببینید تست چادر — و از آنجا ما را به اشغال خود در داخل کوچه ما امیدواریم که ما می خواهم شروع به ساخت برخی از پیشرفت واقعی. اما: ناشناخته عوارض ناشی از یک خودرو را به باقی می ماند در چادر برای حدود ده دقیقه ترک آن دسته از ما در عقب نشستن و swelter.

به مات و متحیر کردن خود را در حالی که ما درنگ همسرم شروع به ردیابی زمان در آن زمان برای هر ماشین را به حرکت را از طریق چادر و بهره وری کارکنان تاثیر گذار بود به خصوص در این تلاش شرایطی. بسیاری از اتومبیل خارج شد و در سه دقیقه یا کمتر با رکورد یک دقیقه و نیم.

کل ما هنگامی که ما در نهایت به چادر بود دو و نیم دقیقه — بد نیست با توجه به این که شد دو نفر از ما که نیاز به تست. این بار هر چند به ما گفته شد نه به انتظار نتایج جستجو برای بین پنج و هشت روز اساسا دو تعهد از دو تا چهار روز در حدود اواخر ماه ژوئن.

به عنوان ما به سمت خروج در 1 بعد از ظهر نود دقیقه بعد از ورود ما دیدیم که این خط پشت سر ما بود و خیلی کوتاه تر از آن بوده است. ما فرض بر این بدان معنی است که ما می خواهم به سادگی انتخاب اشتباه زمان نشان می دهد و تنها بعد بود که ما یاد بگیرند که ما بدست می خواهم در زیر سیم فقط قبل از مقامات شهرستان تصمیم گرفت این وضعیت را به طور کامل خارج از کنترل است.

از امروز شروع به پپسی مرکز خواهد بود محدود به 2000 آزمون در روز, و هیچ کس را شگفت زده خواهد شد اگر که کل را کاهش داده است طی هفته آینده یا بیشتر. چون تست برای COVID-19 در این عرصه نیز تبدیل به یک تست از صبر و شکیبایی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de