COVID-19: نوجوان که شد شیوع ویروس

تازه ترین گزارش در مورد COVID-19 شیوع بیماری از کلرادو وزارت بهداشت به تاریخ 1 ژوئیه نشان داد که ورودی های جدید تا به حال تقریبا دو برابر از هفته گذشته است. اما در میان 25 تازه شناسایی مکان های مرتبط با گسترش رمان coronavirus یکی ایستاده بود: آن توضیح داده شد تنها به عنوان یک “نوجوان تجمع در تلورید.”

معلوم شد یک حزب در دوست داشتنی شهر کوه که جذب بیش از سی و نوجوانان یکی از آنها پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 — تشخیص است که باعث شده یک چند وجهی پاسخ از San Miguel County عمومی وزارت بهداشت. رویکرد مورد استفاده توسط بخش کارکنان به پیگیری و ردیابی دیگر برنامه به طور بالقوه آلوده کنندگان آینه یکی مدون در محافظت از همسایگان ما برنامه که خواستار هدف قرار دادن شیوع بیماری در راه است که متوقف کردن گسترش قبل از آنها می تواند بر جامعه به عنوان یک کل.

این CDPHE نظر یک مرکز شیوع پس از دو یا بیشتر COVID-19 موارد در میان ساکنان کارکنان و یا مانند آن را تایید کرد در عرض چهارده روز یا دو یا بیشتر از دو مورد از بیماری تنفسی با شروع علائم در عرض چهارده روز زوج با حداقل یک اضافی COVID-19 تشخیص است.

اما شیوع ندارد و به جای تاسیس کسب و کار و یا دولت تسهیلات مانند شهرداری یا بازداشتگاه. یکی از اولین و غم انگیز ترین شیوع بیماری در کلرادو بود یک پل مسابقات در کلرادو اسپرینگز در اوایل ماه مارس که منجر به ده موارد مثبت چهارده احتمالی موارد و چهار مرگ و میر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شرایطی که در تلورید بودند به مراتب کمتر وخیم با توجه به فضل فرانکلین, San Miguel County عمومی-بهداشت و سلامت مدیر. “یک نوجوان بود علامتی بود و درست کردم و تست شده در محلی med مرکز” فرانکلین یادداشت ها از طریق ایمیل. “تماس با ما-ردیابی بهترین شیوه تلاش برای اطلاع و قرنطینه تماس نزدیک از دو روز قبل به یک فرد علائم. روز قبل از علائم وجود دارد یک حزب خانه حضور داشتند, نوجوان است.”

فرانکلین رفت و به جزئیات بیشتری در ژوئن 18 پیام خطاب به “San Miguel County پدر و مادر است.” در آن او نوشت: “یک هفده ساله نر از تلورید جامعه شروع به تجربه COVID-19 علائم مربوط به این گذشته شنبه, ژوئن 13th, و او پس از آن آزمایش مثبت برای مثبت برای COVID-19. شب جمعه, ژوئن 12th, او با حضور در یک گردهمایی اجتماعی با نزدیک به سه ده در تلورید. ما بهترین تلاش خود را برای محافظت از کودکان خود را در خانواده و جامعه ما, ما می خواهیم به شما هشدار به این پتانسیل قرار گرفتن در معرض و توصیه گام های بعدی.”

این نامه ادامه داد: “لطفا با نوجوان خود را به دیدن اگر آنها حضور داشتند دوشنبه شب در جمع. اگر آنها حاضر بودند بپرسید اگر آنها عینک ماسک صورت و یا حفظ و اجتماعی فاصله (حداقل شش فوت) کل زمان. اگر آنها جواب بله آنها در نظر گرفته کم خطر بیماری مبتلا شده است. اگر آنها هیچ پاسخ آنها ممکن است در نظر گرفته شود در معرض خطر عفونت اگر آنها در تماس نزدیک (کمتر از شش فوت) با فرد آلوده و یا هر کس دیگری در این جمع که ممکن است ندانسته آلوده — برای بیش از پانزده دقیقه بدون ماسک در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).”

پدر و مادر از مهمانی گی بدون علائم بودند را تشویق به تماس San Miguel County بهداشت عمومی برای راهنمایی. اما اگر شرکت کنندگان نشان داد نشانه هایی از سرفه و تب و اسهال و/یا تنگی نفس پدر و مادر آموزش داده شد به “نگه داشتن آنها را در صفحه اصلی و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را به ترتیب بررسی و COVID-19 تست” و همچنین به “حلقه در خانواده خود تماس با دیگران است. لازم است برای شرکت در یک کامل قرنطینه (مگر اینکه یکی از شما علامتی). آن را ضروری است که شما را به حفظ هوشیاری به بهترین شیوه از جمله به حداقل رساندن تماس های غیر ضروری با دیگران برای بعد از ده روز” به خصوص برای خانواده ها با دیگر اعضای خانواده “در نظر گرفته در معرض خطر ابتلا به عوارض (افراد مسن و افراد با بیماری های قلبی و ریه و دیابت و یا ضعف سيستم ايمنی).” در چنین موارد “اضافی احتیاطی باید گرفته شود برای به حداقل رساندن تماس با نوجوان خود را اگر او در جمع آوری است.”

در این نامه فرانکلین تاکید کرد “این است که یک بار به وحشت بلکه به نظر بالینی نشان داده شده مراحل را برای کمک به نگه داشتن این موجود به عنوان آنجا که ممکن است.” او همچنین توصیه داشتن “مستقیم, سن مناسب مکالمات با همه فرزندان ما در مورد اهمیت حیاتی حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و محدود گردهمایی های اجتماعی به بیش از ده نفر. ما متوجه است که نوجوانان موجودات اجتماعی هستند و این بیماری همه گیر است, گرفتگی سبک خود را. اما ما می دانیم که ما باید در مجموع تغییر رفتار ما به تغییر مسیر از این بیماری همه گیر.”

در نهایت CDPHE کشف شده و تنها دو مورد مثبت میان حزب را برانگیخت اما که به اندازه کافی به زمین نوجوانان جمع آوری در شیوع لیست. “همه پروتکل مناسب اجرا شد برای جلوگیری از گسترش از جمله قوی تماس با ردیابی و حصول اطمینان از همه مثبت و در معرض افراد جدا شد یا قرنطینه” فرانکلین تنش. “هیچ افراد در بیمارستان بستری شدند و همه را بازیافت.”

که به نوعی پایان خوش برای یک دانشجو که هر پدر و مادر می تواند پشتیبانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>