دنور شورای شهر عنوان برای تغییر از جمله رئیس جمهور جدید

نماینده شورای استیسی گیلمور به احتمال زیاد تبدیل به دنور رئیس شورای شهر در این ماه و او در حال حاضر برنامه. “من واقعا می خواهید امتحان کنید به ما هم به عنوان یک بدن” او توضیح می دهد. “ما سیزده فرد مردم ما به نمایندگی از بخش های مختلف از شهرستان. چگونه ما می تواند بیشتر با هم در بسیاری از مسائل و ارتباطات بیشتر برنامه ریزی و زمان برای ما به واقع فکر می کنم در مورد آنچه که ما در حال تلاش برای انجام دهید؟”

گیلمور که نشان دهنده یوگسلاوی دنور و به عنوان pro-tem — اساسا نایب رئیس شورای — برای دو سال می گوید او رای کافی برای اطمینان حاصل شود که او را برای انتخاب به عنوان رئیس شورای در جولای 20 جلسه شورای. رئیس جمهور اجرا می شود تمام بدن جلسات تعیین کمیته عضویت و نشسته در تمام کمیته ها.

گیلمور خواهد شد در نظر گرفتن بیش از Jolon کلارک که در خدمت به عنوان رئیس جمهور برای دو سال. جیمی تورس برای اولین بار در مدت councilwoman که نشان دهنده غرب دنور است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به نرم افزار-tem.

Councilmembers گاهی اوقات برخورد بیش از منافع رقابت اما گیلمور فکر می کند آنها می تواند بیشتر انجام می شود با وحدت. “ما در واقع می تواند در حال حاضر در این نقطه در تاریخ تغییر سیاست و تغییر قوانین برای ایجاد یک ضد نژادپرستانه و ضد oppressionist ساختار در شهرستان ما,” او می گوید.

گیلمور پیوست کسانی که به خیابان ها ریختند و در طول جورج فلوید تظاهرات خواستار تخصیص مجدد پول از سنتی اجرای قانون به جامعه گرا منابع است. او همچنین می خواهد به شورای شروع انتظار بیشتر از قوه مجریه پس از دنور قوی-شهردار شکل دولت است.

“از کجا می آید به بودجه ما باید به جزئیات خیلی بیشتر, خیلی بیشتر شفافیت و تعامل بیشتر توسط هر دو سازمان و شهرداری دولت در طول این 2021 بودجه دوره” گیلمور می گوید:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در دنور دفتر شهردار ارائه بودجه به شورای هر سال برای یک بله یا بدون رای; وجود دارد اتاق را برای فقط تغییرات جزئی قبل از رای گیری نهایی در ماه سپتامبر. “ما نمی توانیم از دولت و سازمان های ایجاد 2021 بودجه در خلاء و سپس انتظار شورا فقط به رفتن همراه با آن” گیلمور توضیح می دهد. “ما نیاز به شروع است که در این ماه و واقعا شروع به درک آنچه که خط مورد جزئیات است که شورای شهر انتظار برای دریافت در سازمان های خاص بودجه برای رفتن به 2021 بودجه فصل است.”

گیلمور تاکید بر قرار دادن بیشتر کنترل و توازن در شاخه های اجرایی متناسب با دیگر شورای حرکت می کند سال گذشته به عنوان عضو معرفی طرح که با هدف به جلو و برخی از قدرت دور از شهردار.

چند ماه گذشته شده اند به چالش کشیدن اذعان کلارک که ترک ریاست جمهوری به عنوان مهمترین شورای اسلامی رئیس جمهور را در طول دهه گذشته پس از دو سال نظر.

“ما در برابر آن وجود ندارد پاسخ روشن وجود ندارد روشن احساس” کلارک می گوید از شورا در این دوره سخت با یک بیماری همه گیر و مدنی-حقوق معترضان مصرف بیش از اتاق. “این بسیار دشوار است به حرکت و بسیار وقت گیر با اعضای شورای.”

به عنوان رئیس شورای طول ماه های اولیه از COVID-19 pandemic, Clark, کمک در ایجاد یک چارچوب برای برخی از councilmembers به شرکت در جلسات مجازی; زبان در شهرستان منشور نیاز به حداقل حداقل در فرد مشارکت. به عنوان کلرادو آغاز شد برای به دست آوردن برخی از کنترل بیش از این گسترش COVID-19 در دولت, اما, شورای شروع reconvening به عنوان یک بدن کامل در آن اتاق.

حضور اعضای عمومی بسیاری از مایل به صحبت کردن در مورد مسائل افزایش بیش از حد. طول کامل جلسه شورای ژوئن 22, ده ها تن از معترضان به شورای اتاق و حاضر به اجازه شورای کار بر روی آن برنامه ریزی شده در دستور کار تا زمانی که همه کسانی که می خواهم به صحبت می کنند تا به حال شنیده شده است. دو ساعت و نیم بعد شورای بالاخره آغاز شده و در آن به طور منظم کسب و کار.

یک هفته بعد کلارک تصمیم به لغو ژوئن 29 جلسه بیش از نگرانی هایی است که افزایش حضور و غیاب و فقدان اجتماعی فاصله قرار داده و اعضای شورای شهر و کارکنان و عموم مردم در خطر است. در پاسخ به طرفداران برای پلیس لغو یا اصلاح جمع آوری شده در خارج از شهر و شهرستان ساختمان دنور در تاریخ 30 ژوئن در “مردم شهر” که در طی آن آنها انتقاد شورای آنچه آنها به عنوان مشخصه لغو جلسه به سکوت منتقدان.

“من که از خارج اما این کاملا درست نیست” کلارک می گوید و اشاره کرد که برای چهار هفته شورا بوده است به خصوص در انطباق اجازه می دهد مردم را به صحبت می کنند.

“چیزی که تغییر کرده بود گفت:” بیایید به [نظر] اما می توانید با ما لطفا اجتماعی-فاصله و لطفا دنبال بهداشت عمومی سفارشات?’ مردم حاضر به انجام این کار است. برای پنج یا شش ساعت در صد از ما بودند در آن اتاق” کلارک به یاد می آورد. “این یک وضعیت که در آن ما فقط نمی تواند نگه داشتن مردم COVID امن و لازم است دوباره به دنبال در کارهایی که انجام میدهیم.”

در حال حاضر کلارک است که هزینه های خود را روز گذشته به عنوان رئیس شورای کار بر روی یک راه برای اجازه دادن به مردم برای شرکت عملا در دنور جلسات شورای شهرستان.

گیلمور که پشتیبانی از افزایش راه های که در آن اعضای عمومی می توانید با شرکت در جلسات می گوید که کسانی که خواستار تغییر نیز نیاز به سالم ماندن.

“من فکر می کنم آن را به یک تعادل ظریف زیرا هنگامی که ما در میانه یک بیماری همه گیر و مردم نمی خواهید به پوشیدن یک ماسک و بسته بندی یک اتاق بسته ما باید تمام کسانی که معترضان را” او می گوید. “ما هرگز قادر به ایجاد تغییرات است که ما می خواهم برای دیدن به خصوص در اطراف د-بودجه و یا جابجایی ایمنی بودجه به جوامع ما بدون آنها. و من نمی خواهم برای قرار دادن آنها را در یک موقعیت است که احتمالا رفتن به آنها COVID.”

وجود دارد هیچ دنور جلسه شورای شهر در جولای 6 دلیل آن است که یک مقام رسمی شهر کردند بعد به مقابله با COVID-19 و تاثیر آن بر بودجه است. بعدی کامل جلسه شورای تنظیم شده است برای جولای 13.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>