الیاس McClain خانواده: پلیس باید اخراج می شود برای کشتن او نه فقط برای عکس

شفق قطبی اداره پلیس منتظر ماند تا در تاریخ 3 ژوئیه جمعه قبل از چهارم جولای تعطیلات آخر هفته به انتشار عکس های سه افسران ساخت, ورزشی, یک سبد در سایت که در آن پلیس حمله کرده اند و بار 23 ساله الیاس McClain — گزارشی که موضوع 911 تماس بگیرید و برای هیچ چیز بیشتر از رقص به موسیقی در حالی که با پوشیدن یک ماسک اسکی — در ماه اوت گذشته 24; درگذشت او روز بعد. Jaron جونز بود که در مرکز عکاسی از خود استعفا داد و در جولای 2, بعد از یک امور داخلی تحقیقات به عکس در حالی که این دو دوربین دیگر افراد اریکا ماررو و کایل Dittrich بودند از کار اخراج شده در جولای 3 — به عنوان Jason Rosenblatt که پیامک “Haha” پس از ارسال این شات.

Rosenblatt یکی از سه افسر که می خواهم در پاسخ به 911 تماس بگیرید و همراه با ناتان Woodyard و سفت Roedema که باقی می ماند در نیروی — و هیچ یک از دریافت هر گونه مجازات برای آنچه که در واقع انجام می شود به McClain.

که infuriates وکیل ماری نیومن که نشان دهنده McClain خانواده است. مربوطه از طریق ایمیل نیومن اشاره می کند که “شفق قطبی هنوز به آتش دو سه قاتلان که به طور غیر قانونی متوقف شده بود ٬ و تحمیل بیش از حد طولانی در نیروی الیاس افسر که تهدید به sic یک سگ در حال مرگ مرد برای تخمگذار هنوز هم به اندازه کافی متعدد افسران که موفق به دخالت برای توقف شکنجه و پزشکان که به طور غیر قانونی تزریق الیاس با دوز کتامین.”

او می افزاید: “به عنوان Westword اشاره کرده است که طنز است قابل رویت از فضا.”

تصاویر تقلید chokehold نشان داده شد به McClain خانواده در مدت کوتاهی قبل از آنها نمایش داده شده در جولای 3 APD کنفرانس مطبوعاتی. “با دیدن این عکس ها یک روده پانچ به ایلیا پدر و مادر” نیومن همچنان ادامه دارد. “آنها حیرت زده شد توسط سنگدلی و تباهی آن دسته از ماموران و دو نفر از آنها تا به حال ایستاده بود به تماشای الیاس به قتل رسید و دخالت ندارد تا او را نجات دهد — درمان قتل پسر خود را به عنوان نوعی از شوخی به reenact به منظور ‘تشویق’ قاتلان. آنها بیمار را به یاد بگیرند که یکی از قاتلان در پاسخ ‘سلام’ به مسخره از مرگ پسر خود را در دست خود.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

نیومن معتقد است که شفق قطبی مقامات حق چیز در مورد عکس. “البته آن دسته از افسران مورد نیاز برای اخراج می شود,” او می گوید: “و الیاس پدر و مادر نگاهی به برخی از آرامش در این واقعیت است که آن دسته از افسران در حال خنده نیست در حال حاضر. اما الیاس پدر و مادر ثابت قدم در اعتقاد خود که همه درگیر افسران و پزشکان باید اخراج با عنوان جرم جنایی متهم شده و هرگز در اجرای قانون دوباره و شهر آرورا هم باید پاسخگو باشند.”

One of the selfies that led to the resignation of Aurora police officer Jaron Jones and the firing of fellow cops Erica Marrero and Kyle Dittrich.

یکی از عکس های سلفی که منجر به استعفای شفق افسر پلیس Jaron جونز و شلیک همکار پلیس اریکا ماررو و کایل Dittrich.

شفق قطبی اداره پلیس

این چشم انداز نیست, فراتر از قلمرو امکان حتی اگر 17th منطقه دادستان منطقه دیو جوان کاهش یافته است به اتهام های کیفری در این مورد در ماه نوامبر گذشته (یک تصمیم او در ادامه به دفاع از) و APD یافت که هیچ دپارتمان قوانین و مقررات نقض شده بود بعد از یک تحقیقات داخلی که نتایج اعلام شد و در ماه فوریه است. در اواخر ماه ژوئن فرماندار Jared پلیس وظیفه دادستان کل فیل وایزر ایالت با راه اندازی یک پروب به این موضوع و مقامات فدرال به رهبری ایالات متحده وکیل جیسون دونن درگیر در یک جریان مدنی-حقوق بررسی است. در همین حال شب گذشته در جولای 6, شفق قطبی شورای شهر مورد بحث و تدارکات از انتصاب پانل مستقل برای نگاه بیشتر به McClain مرگ است. که پرس و جو که councilmembers در حال برنامه ریزی برای بحث بیشتر در جولای 16, انتظار می رود که با تمرکز بر آموزش سیاست ها و شیوه ها در حالی که ترک ممکن است جرم و جنایت به Weiser. در جدول هم ممنوعیت کاروتید chokeholds.

اگر افسران درگیر در حمله McClain در حال اخراج به عنوان نتیجه یک تحقیق جدید — اعم از فدرال ، ایالت و یا شهر می تواند آنها را دوباره بعد از آن از آنجا که آنها می خواهم که قبلا پاک شده است از تخلف?

این سوال مطرح می شود در پرتو تحولات مربوط به مایکل DeHerrera بود که مورد ضرب و شتم توسط دو دنور, افسران پلیس, سفت Murr و دوین جرقه در آوریل 2009. Murr و جرقه در ابتدا با توجه به صرف سه روز تعلیق سنگزنی تا DeHerrera — اما در سال 2011 پس از یک جامعه بیداد بیش از این حادثه که دستگیر شد در ویدئو مجازات آنها افزایش یافته بود به ختم. این عمل موجب یک دادگاه طولانی نبرد با افسران و ادعا کردند که از آنجا که آنها می خواهم خود را پذیرفته تعلیق ، اخراج سقوط تحت رده از خطر مضاعف — و این گذشته این کلرادو دیوان عالی کشور اساسا طرفه با جفت هنگامی که آن حاضر به شنیدن شهر دنور درخواست تجدید نظر از دادگاه بدوی حکم در افسران به نفع. به عنوان یک نتیجه Murr و جرقه تلقی می شد واجد شرایط برای rehiring توسط دنور اداره پلیس و نه سال’ ارزش پرداخت که مسلما بیش از 500 ، 000 دلار برای هر.

نیومن باور نمی افسران خاتمه داده شود با بیش از عکس از حادثه قادر خواهد بود برای فرار از مجازات — و او همچنان متمرکز بر برگزاری افسران درگیر در McClain حمله به عهده دارد. “طرز حیرت انگیزی شفق نیست آتش این و یا هر گونه دیگر افسران برای نقش خود در قتل یک جوان سیاه” او تصریح میکند. “شفق قطبی اخراج افسران Rosenblatt, Dittrich و ماررو برای خود دافعه رفتار در ساخت یک شوخی نژادپرستانه و وحشیانه کشتن. این جدید بود و بیشتر سوء رفتار بود که قبلا بررسی و پس از آن ختم نمی شود لغو شد بر اساس قبلی غلط یافته تبرئه این بد افسران برای نقش خود را به قتل الیاس McClain. این افسران مورد نیاز برای اخراج می شود.”

و نه او و نه McClain عزیزان می خواهم شفق به توقف وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de