فدرال unseal 2018 کیفرخواست شارژ قزاقستان در انجمن

سیاتل (AP) — دو هفته پس از یک امنیت سایبری شرکت منتشر هویت ادعایی هکر از قزاقستان مقامات فدرال در سیاتل در روز سه شنبه unsealed یک 2018 کیفرخواست شارژ با آرایه ای از جرایم رایانه.

آندره Turchin شناخته شده در نرم محافل به عنوان “fxmsp” و همدستانش فرار پرکار نرم حلقه حمله کردند که صدها نفر از قربانیان از جمله سازمان های دولتی و مدارس و بانک ها و هتل های زنجیره ای در شش قاره کیفرخواست گفت.

Turchin, 37, اعتقاد بر این است در قزاقستان; دادستان نگه داشته بود کیفرخواست مهر و موم شده برای جلوگیری از اوج او را که او دنبال می شود. اما در یک حرکت به unseal اتهامات ایالات متحده دفتر دادستان در سیاتل نوشت که آنها در حال حاضر بر این باورند Turchin می داند در مورد تحقیقات جنایی و با توجه به این شرکت امنیتی را شناسایی او وجود دارد دلیل کمی برای نگه داشتن کیفرخواست مهر و موم شده.

دولت هنوز هم امیدوار است تا او را دستگیر و به ایالات متحده ارسال به صورت اتهامات دادستان گفت. معلوم بود اگر Turchin به دست آمده بود یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

“با همکاری نزدیک با ما اجرای قوانین بین المللی همکاران در انگلستان ملی Crime Agency همراه با قربانیان بخش خصوصی محققان امنیتی و همکاری های بین المللی ما شرکای اجرای قانون در قزاقستان FBI قادر به مختل آقای Turchin و گفته co-conspirator جنایی رسوخ” ریموند Duda ویژه عامل مسئول FBI در سیاتل زمینه گفت در انتشار اخبار.

سنگاپور-اینترنتی-شرکت امنیتی Group-IB که قبلا با همکاری های بین المللی سازمان های اجرای قانون انتشار یک گزارش در ماه گذشته در fxmsp فعالیت های شناسایی هکر به عنوان Turchin. این شرکت گفت: Turchin و همکاران خود را خواهد حمله سازمان ها و سپس فروش دسترسی به شبکه خود را در زیرزمینی مرجع تخصصی و یا در خصوصی فروش امیدوار کننده خریداران آنها را تبدیل به “نامرئی خدا از شبکه ها.”

این گروه به ارمغان آورد در حداقل $1.5 میلیون Group-IB گفت.

با توجه به کیفرخواست هکرها گاهی اوقات با تغییر نرم افزار آنتی ویروس تنظیمات برای کشف نشده باقی می ماند. آنها به طور معمول به فروش می رسد دسترسی به شبکه برای هزاران یا ده ها هزار دلار است اما برای برخی از آنها به دنبال بیش از $100,000.

در میان قربانیان یک پورت اقتدار در Cowlitz کانتی واشنگتن — بندر لانگویو اعلام کرد که آن را به حال شده است قربانی اصلی هک در سال 2018 — به عنوان به خوبی به عنوان یک فرآورده های نفتی شرکت در آلاسکا هواپیمایی مستقر در نیویورک یک توسعه دهنده نرم افزار در کالیفرنیا کلرادو حقوقی و آفریقایی بانک کیفرخواست گفت. آن را به نام مقتولین.

Turchin چهره پنج جنایی شمارش از جمله توطئه برای ارتکاب کامپیوتر, هک کامپیوتر تقلب و سوء استفاده و توطئه برای ارتکاب تقلب سیم و دستگاه دسترسی تقلب. جدی ترین اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب سیم, حمل یک حکم تا 20 سال است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de