Mollie فرار کردن به عنوان پاسادنا آسمان منفجر شده در زودگذر آتشین رنگ و کارن هرست که صاحب و دوست دارد که نقره ای خاکستری Yorkie-Shih Tzu, متوقف نشده فکر کردن در مورد او پس از.

“من گریه تا من فکر می کردم نمی توانستم گریه کنم. ما رفت و همه جا با هم. من او را به بانک, خرید به دکتر. وقتی که من آماده برای رفتن به محل کار او غیر روحانی در لباس و مطمئن شوید که من که قرار بود به او گفت:” هرست که Mollie به عنوان یک توله سگ 13 سال پیش.

در کنار شب سال نو, روز استقلال بزرگترین روز برای سگ فراری و شلوغ ترین برای لس آنجلس’ پناهگاه های حیوانات به عنوان سگ فرار از خانه خود را به دلیل پررونق آتش بازی. در تعطیلات پناهگاه و نجات سازمان کار اضافه کاری برای اتحاد دوباره با بهترین دوست انسان است.

Hirst رفت به یک چهارم جولای کباب در روز شنبه و Mollie فرار نزدیکی ناوارو خیابان و غرب Howard خیابان که همسایه ها به تماشای او اجازه دهید او را به از بین بردن خودش است.

تبلیغات

“من آمد در اینجا و آن را مانند یک منطقه جنگی. نه فقط ترقه آن صدا مانند بمب رفتن” هرست گفت. به عنوان تازه فشفشه خروشان در Hirst شوهر نشسته در ایوان منتظر سبز چشم پوچ به عقب می آیند. او در آنجا ماند و در آنجا تا 3 صبح.

“من فقط نمی تواند تحمل فکر من سگ دانستن چگونه عاطفی او است که او نمی تواند به عقب بر گردیم به من” هرست گفت.

زن و شوهر رسیده به پناهگاه و ارسال اعلامیه سگ گم شده در سراسر اینترنت. در روز دوشنبه, هرست ساخته آگهی و prepped یک لیست فروشگاه حیوانات به آنها را در.

تبلیغات

به عنوان او زد در جنوب L. A. در دانشگاه هاروارد پارک در صبح روز یکشنبه دنی ریورا در سراسر خاکستری مخلوط پیت بول.

“من رفتم به حیوان خانگی خود را و سپس به اطراف نگاه کرد و نمی بینم هر کسی” ریورا گفت.

او گفت: انفجار آتش بازی را لرزاند محله خود را شبانه از اوایل ژوئن اما برداشت شنبه شب.

“روز چهارم آنها واقعا در رفتن در آن” ریورا گفت.

تبلیغات

سگ عینک نکردم یقه آبی و نگاه گرفته مراقبت از. او حدس زده او فقط اجرا میشه بنابراین او شروع به راه رفتن با او همراه جدید امید او را در پیدا کردن صاحب آن در این نزدیکی هست. پس از بی ثمر چهار ساعت او و سگ او می خواهم به نام آفتابی — به خانه رفت.

“راه که او لبخند زد هر کس و همه چیز را به شما نمی تواند کمک کند اما لبخند او بیش از حد” ریورا گفت. او خریداری کنسرو غذای سگ و اسان پد برای مهمان خود را. روز دوشنبه او در زمان آفتابی به چسترفیلد مربع حیوانات, خدمات, مرکز, که در آن یک اسکن نشان داد که او نمی باید یک ریزتراشه.

“من واقعا پیوند با سگ. من واقعا گریه قلب من پس از من کاهش یافته است او را در پناه” ریورا گفت. او در توصیف آفتابی به عنوان شیرین و کنجکاو و گفت که او هرگز barked در حالی که او تا به حال او. او را بدست اجازه از مدیر آپارتمان برای پرورش آفتابی زمانی که او می شود در دسترس است اگر صاحبان خود را نمی یافت.

آنت رودریگز مدیر حوزه عملیات در چسترفیلد مربع گفت: چهارم جولای فراری تا پایان در مرکز هر سال است. او مقصر آتش بازی.

تبلیغات

“ما تا به حال حیوانات در واقع شکستن از طریق ویندوز زیرا آنها خیلی دست پاچه خیلی می ترسم. آنها حساس به صدا: آنها با صدای بلند چتری برای ما و گوش ما هستند و نه به عنوان حساس به عنوان یک گوش سگ, پس از آن واقعا می تواند ترساندن ترساندن حیوانات. همین دلیل است که آنها در نهایت گرفتن از خود, متری, تلاش برای بدست آوردن دور از همه سر و صدا” رودریگز گفت.

پس از 1 ژوئیه به او پناه اتحاد پیوست 38 سگ با صاحبان. کمتر سگ آمد در این هفته کمتر از حد انتظار.

“آن شده است calmest چهارم جولای تا کنون داشته ایم که کاملا تعجب آور با توجه به این مقدار از آتش بازی در, و آن را واقعا است به دلیل تعداد زیادی از همکاران در خارج وجود دارد حمایت از ما و کمک به ما را با اسکن [حال] و مداخله با حیوانات نیست که به پناهگاه” رودریگز گفت. “ما تا به حال بسیاری از reunifications که در آن آنها هرگز حتی به پناهگاه.”

میکروچیپ کوچک ایمپلنت های قرار داده شده در زیر پوست حیوان خانگی منحصر به فرد کدهای که در حال آپلود با حیوان خانگی مالکیت اطلاعات به پایگاه داده های آنلاین. پناهگاه دامپزشکان و نجات اسکن برای چنین تراشه به عنوان یک راه را به سرعت دریافت به حیوانات خانگی را به صاحبان آنها.

تبلیغات

یکی از چسترفیلد مربع را شریک سازمان پنجه برای زندگی K9 Rescue, گل 18 reunions شنبه شب. این گروه که با این نسخهها کار با تشکلات مردم برای آموزش سگ درمان, راه اندازی هفت ریزتراشه-اسکن ایستگاه در سراسر شهرستان. آنها به کارگردانی مکان یاب از دست رفته نوزادان برای آزمون سایت و تماس با صاحبان به عنوان اطلاعات در آمد.

این روند متولد شد و از خلاقیت و ضرورت بنیانگذار الکس Tonner گفت.

“در چهارم جولای وجود دارد بنابراین بسیاری از سگ ها که تبدیل به پناهگاه و به طور معمول گروه های نجات در حال خارج پناهگاه کمک به مردم وجود دارد اما به دلیل COVID هیچ کس مجاز به انجام این کار” Tonner گفت. پناهگاه ها بسته به دلیل بیماری همه گیر.

لس آنجلس خدمات حیوانات اسکن شده از دست سگ بیش از حد. افسران خود را به شناسایی حیوانات خانگی سواری رایگان بازگشت به خانه.

تبلیغات

رودریگز به نام reunions احساسی ترین بخش از کار خود را.

“مردم فکر می کنم از حیوانات خانگی خود را به عنوان اعضای خانواده,” او گفت:. “آن را مانند یک چیز زیبا به اتصال آن خانواده با هم.”

پس از چیهواهوا رفت و بر روی لام شنبه شب در لس آنجلس شهر, عضو شورای گیاه Wesson با تجربه که شاد بخانه.

“آنها من را نجات داد خانواده و سلامت عقل من با پیدا کردن کوچکترین,” او گفت:.

تبلیغات

Wesson سگ فرار کردن به عنوان او کار حیاط و کبابی استیک. او متوجه شد والدو گم شده بود زمانی که او را با دو سگ در داخل به عنوان آتش بازی برداشت.

“آن را مانند یک بچه: شما فکر می کنید بدترین. او خورده شده است توسط کایوتی. شاهین پرواز کرد و او را برداشت. او در زیر یک بوش لرز. شما فکر نمی کنم هر چیزی خوب است. شما مقدار زیادی از دعا” Wesson گفت. او جستجو برای سگ برای شش ساعت چرخش خیابان با پای پیاده و کامیون به عنوان فوران آتش بازی در آسمان شب فراموشی به خوردن غذا او می خواهم پخته شده برای تعطیلات.

“آنها همه جا آتش بازی های غیر قانونی. در هر گوشه هر cul-de-sac, بر اصلی خیابان” Wesson گفت. “آن جهنمی…. شما فکر می کنم شما می شنوید شاید یک سگ گریه ی این دختربچه یا پارس اما آن بادها که برخی از اتش.”

تبلیغات

حدود 11:45 p. m. او یک تماس از Tonner. او می دانست که در آن والدو شد. همسایه three doors down و در سراسر خیابان پیدا کرده بود سگ آورده و او را به یک اسکن ایستگاه اجرا شده توسط Angel City Pit Bulls and Paws برای زندگی است. Wesson که متعهد به حمایت از سازمان ها و ابراز سپاسگزاری برای همسایه ها که در زمان مراقبت از والدو اعتبار خود را سگ ریزتراشه برای والدو بازگشت.

“اگر این نبود که من می خواهم به دنبال او در حال حاضر,” او گفت:. در حال حاضر خانواده سگ دامان که Wesson گفت: “چهار و نیم پوند شاید پنج با توجه به آنچه او در آن روز خورده” و به عنوان “یک کمی مینیاتوری سرمایشی پد” بازگشت به خانه امن و صدا.

Hirst است که هنوز هم جستجو برای Mollie که او خواستار کالیفرنیا دختر “از آنجا که او دوست داشت به وزش باد در موهای او.”

“من نمی تواند توضیح دهد که شادی من می خواهم که او را به عقب. من فکر می کنم در مورد همه چیز من می تواند انجام داده ایم شاید باید انجام داده اند که من یک شانس برای انجام دوباره” هرست گفت.

تبلیغات

“او درک ما درک نکرده است. خدا من از دست او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de