دانشجویان بین المللی طرح میتوانست مطمئن نیستید اگر آنها می توانند همچنان در ایالات متحده مطالعات جدید در میان قوانین فدرال

بر خلاف بسیاری از دانشجویان بین المللی فضل وانگ از Claremont McKenna کالج تصمیم گرفتند در برابر بازگشت به پکن و نقل مکان به یک خانه در ماه مارس زمانی که پردیس روشن به کلاس های آنلاین و ارسال دانش آموزان خانه در میان coronavirus اضطراری است. او احساس می کرد که به اقامت در امریکا است.

اما به عنوان وانگ در انتظار اخبار از سقوط بازگشایی سیاست های او طرح بودند بیشتر طرح میتوانست در زمانی که مقامات فدرال اعلام کرد ویزای جدید دستورالعمل منع کرده است که دانش آموزان بین المللی از ماندن در آمریکا اگر آنها همچنان به تمام دوره های خود را آنلاین.

“اگر ما به آنلاین من یک انتخاب نیست اما برای رفتن به چین,” او گفت:.

وانگ است که در میان بیش از 1 میلیون دانش آموزان بین المللی که زندگی می کند — در حال حاضر پرتاب به آشفتگی ناگهانی تعلیق از کلاس های دانشگاه تعطیل و مهر و موم مرز — ناگهان پیچیده تر شد و نامشخص توسط قوانین به طور گسترده ای محکوم توسط بسیاری از آموزش عالی کشور ،

تبلیغات

“ما نمی توانست پیش بینی وضعیت بدتر اما به نوعی آن را” وانگ گفت.

اگر او مجبور به بازگشت به خانه, افزایش ارشد در رشته روابط بین الملل و اقتصاد است به خصوص نگران قادر به اکسل در کلاس های آنلاین در طول سال آخر دانشگاه با 15 ساعت تفاوت زمان. به علاوه, او شروع به کار در یک پژوهش پایان نامه در پاییز امسال نیاز به دسترسی به آمریکا موتورهای جستجو و پایگاه داده های علمی.

“برای من به داخل مرزهای سرزمین اصلی چین و … در فایروال … کیفیت پایان نامه من نمی خواهد به کیفیت تحقیقات من قادر خواهد بود به انجام در داخل متحده” وانگ گفت.

بسیاری از موسسات آموزش عالی از جمله USC استنفورد و 23-پردیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا باید گفت که آنها برنامه ریزی برای ارائه در درجه اول کلاس های آنلاین این سقوط به دلیل resurging بهداشت عمومی را تهدید مطرح شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر. دیگران از جمله UCLA گفته اند که آنها ارائه خواهد شد یادگیری ترکیبی فرمت.

تبلیغات

دستورالعمل جدید منع غیر دانش آموزان مهاجر که یک بار دوره کامل آنلاین از باقی مانده در ایالات متحده کسانی که چپ در طول همه گیر و یا برای تابستان را نمی خواهد اجازه بازگشت در حالی که کسانی که باقی مانده باید ترک و یا جایگزین اقدامات مانند انتقال به یک فرد موسسه ایالات متحده مهاجرت و گمرک روز دوشنبه گفت:. دانش آموزان می توانند اقامت در آمریکا اگر حضور آنها در برخی از ترکیبی از برنامه های آنلاین و کلاس های حضوری.

روز سه شنبه مسئولان دانشگاه و آموزش عالی مدیران در سراسر کالیفرنیا و ملت محکوم به حرکت در حالی که برخی از اعضای هیئت علمی که به دور زدن آن است.

“یخ اعلام گیج کننده داده می شود که برخی از درجه ای از آموزش از راه دور لازم است برای کالج ها و دانشگاه ها برای محافظت از ایمنی و رفاه جوامع خود و در حالی که هنوز هم اجازه می دهد دانش آموزان به ادامه تحصیل” رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو گفت. حدود 50000 دانشجویان بین المللی ثبت نام در دانشگاه در پاییز سال 2019.

“این یخ سیاست بسیار غلط و عمیقا بی رحمانه” Assn. از دانشگاه های آمریکا رئیس جمهور مری سو کلمن در بیانیه ای گفت. “آن نیز به احتمال زیاد به انجام آسیب بیشتری به کشور ما دانشگاه ها که در حال حاضر مبارزه با بی سابقه قطعیت عظیم لجستیکی عوارض و ضرر و زیان مالی قابل توجهی با توجه به در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.”

تبلیغات

یخ تا به حال غیر مجاز-دانش آموزان مهاجر در فصل بهار و تابستان ترم را بیشتر دوره های آنلاین از به طور معمول مجاز به دلیل بیماری همه گیر. سخنگوی Carissa Cutrell گفت: وزارت امنیت داخلی ایالات متحده “می خواستم برای ادامه به ارائه انعطاف پذیری” اما که وجود دارد “یک نوا نیاز به رزومه دقت متعادل حمایت های اجرا شده توسط قوانین فدرال.”

این سیاست است که به احتمال زیاد به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دانشجويان از آسیا می فرستد که اکثر دانشجویان بین المللی به ایالات متحده متوقف AAPI نفرت ائتلافی از حامیان آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام گفت: سیاست “است که آخرین در یک سری از سیاست های بیگانه که از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

“من شخصا آن را به عنوان یک استراتژی با مغلوب ساختن پیشی جستن با تلاش به زور همه کالج ها برای شروع ترم پاییز در یک فرد شکل” گفت: Essie لیو صعود ارشد در USC در اصل از شنژن چین است. “آنها فقط با استفاده از دانشجویان بین المللی به عنوان یک هدف برای نیروی کالج به رفتن را از طریق یک جهت آنها می خواهید آنها را به رفتن به.”

لیو تا به حال تصمیم به ماندن در خارج از پردیس آپارتمان در بهار و تابستان است. به عنوان چین شروع به بستن مرزهای خود و پرواز به طور فزاینده گران لیو گفت: او احساس رها بومی کشور است.

تبلیغات

زمانی که ویزای دانشجویی سیاست تغییر دوشنبه, لیو گفت: “این احساس می کند مانند ایالات متحده آمریکا است که در تلاش برای ضربه زدن به ما.”

اعضای هیات علمی و دانشجویان در برخی دانشگاهها هستند سریع بسیج برای کمک به.

سارا والاس Goodman, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه UC Irvine, توییتی دوشنبه که او را در ارائه یک چهره به صورت مستقل مطالعه برای هر دانش آموز در مواجهه با حذف به دلیل دستورالعمل های جدید.

تبلیغات

“این نه تنها انسانی چیزی برای انجام اما مسئول چیزی که به انجام به عنوان یک استاد” گودمن گفت. او گفت که او دریافت کرده است ده ها تن از ایمیل های از دانش آموزان که هر یک از آنها “دلخراش است.”

مرتضی دهقانی استادیار روانشناسی و علوم کامپیوتر در USC نیز ارائه شده برای نظارت بر دانشجويان مستقل مطالعه است.

“من فکر می کنم هر کس باید خشم در مورد این” او گفت:. “ماموریت بیانیه ای از یخ برای حفاظت از آمریکا از جرم و جنایت مرزی و مهاجرت های غیر قانونی که تهدید امنیت ملی و امنیت عمومی. این دانش آموزان نه تهدید امنیت ملی است. آنها بوده ام به طور کامل بررسی و توسط ICE.”

در رسانه های اجتماعی UC برکلی دانشجویان مورد بحث سازماندهی یک دانشجو-اجرای کلاس که در فرد خارج است. UC دانش آموزان نیز مونتاژ گسترده در محوطه دانشگاه کلاس تشویق دانشجویان به تعویض و یا خودداری کردن لکه های خود را.

تبلیغات

برخی از گفت: دستورالعمل جدید قرار دادن دانشجویان بین المللی در یک وضعیت غیر ممکن است.

ناندنی Mittal افزایش junior در Claremont McKenna, رفت و برگشت به زادگاه او بانکوک, تایلند در اواسط ماه مارس. از راه دور یادگیری در زمان روحی و جسمی تلفات.

“من خواب چرخه تبدیل به مدت شش هفته تا 5 بعد از ظهر تا ساعت 10 صبح به خواب رفتن” او گفت:. “من به شما بچه نیست.”

او امیدوار به بازگشت به دانشگاه و یا حداقل به کلرمونت منطقه برای ادامه کلاس های این سقوط اما با موارد افزایش در L. A. شهرستان و اخیر مهلت از موارد در زادگاه او که تبدیل به یک فروش سخت به پدر و مادر خود را.

تبلیغات

Rajeshwari Jadhav رفت و برگشت به شهر پونا هند در ماه مارس است. او یک افزایش junior تحصیل در رشته ریاضیات از محاسبات در UCLA و تمام پاییز دوره های آموزشی در حال برنامه ریزی برای آنلاین. “من نمی خواهم به را به یک تصادفی دوره آموزشی که ارائه شده در سایت فقط به طوری که من می توانید رفتن به دانشگاه که من ثبت نام که من پرداخت شهریه برای” Jadhav گفت. “من همچنین نمی خواهید به برای پرواز به یک کشور که بدتر COVID-حکیم چون من ممکن است فارغ التحصیل در زمان.”

بار کارکنان نویسندگان توماس میر و ترزا Watanabe کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>