L. A. شهرستان به دنبال برنامه ریزی برای بستن پیری مردان زندان مرکزی در یک سال

تنها یک سال پیش L. A. شهرستان رهبران اوراق یک طرح به جای ضعیف و ناتوان مردان زندان مرکزی که در آن هزاران نفر از زندانیان برگزار می شود در سلول های تنگ در امتداد راهرو باریک در مرکز شهر L. A.

در حال حاضر هیئت ناظران این است که به دنبال آنچه آن را به نزدیک 57 ساله قفل همه با هم — با هیچ جایگزینی به عنوان آنها تمرکز بر روی درمان بهداشت روان نیازهای هزاران نفر از افرادی که در داخل و خارج از زندان در سیستم که توسط اداره لس آنجلس کلانتر و بزرگترین چنین سیستم در کشور است.

مقامات نیز به دنبال اهرم کاهش جمعیت زندان در ماه های اخیر رانده شده توسط COVID-19 همه گیر و خطر در مقیاس بزرگ شیوع این بیماری در تنگ چهارم.

این حرکت نیز می آید در میان ملی ارزیابی مجدد از سیستم عدالت کیفری تحریک کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. مدنی و رهبران در سراسر کشور در حال گرفتن سخت به نظر می رسد در defunding سازمان های اجرای قانون و انحراف برخی از این پول به سلامت روان مسکن و دیگر نیازهای جامعه.

تبلیغات

این شهرستان را تمرکز بر روی پیدا کردن جایگزین برای حبس شروع و قبل از تظاهرات اخیر بیش از خشونت پلیس.

“ما باید ما کاهش اعتماد فقط در caging مردم” گفت: سرپرست شیلا Kuehl. “بسته شدن MCJ به عنوان ما همچنان به انجام این کار نخواهد بود مفهوم انقلابی آن نگاه مانند امروز. آن را به سادگی خواهید بود منطقی است. آن خواهید بود از لحاظ مالی محتاطانه و فرصت دیگری برای جامعه شفا.”

مقامات گفتند آنها دور تا بولدوزر فقط رتبهدهی نشده است.

هیئت مدیره در روز سه شنبه تایید و در حال توسعه یک دوره از عمل به نزدیک مردان, مرکزی, بزرگترین هفت امکانات در L. A. شهرستان وسیع و پر ازدحام زندان سیستم در عرض یک سال است. که شامل به دنبال در جایی که زندانیان برگزار می شود در حال حاضر وجود دارد را چگونه در این شهرستان شش تن دیگر در زندان خواهد بود نهفته و پتانسیل صرفه جویی در هزینه از این حرکت.

تبلیغات

هیچ برنامه ای برای پاره کردن زندان خواهد آمد با ramped تا از انحراف و هنگام ورود دوباره یک تیم ایجاد پنج سال پیش برای کمک به زندانیان با بیماری های روانی یا سوء مصرف مواد مشکلات پیدا کردن مسکن و خدمات پشتیبانی. مقامات با اشاره به ژانویه مطالعه انجام شده توسط سازمان های غیر انتفاعی تحقیقات آژانس برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. که در بر داشت که بیش از 60 درصد از زندانیان با بیماری های روانی در شهرستان زندان خواهد بود واجد شرایط برای انحراف اگر وجود امکانات بیشتر قادر به ارائه مراقبت های حمایتی.

این بدان معناست که هزاران نفر از زندانیان می تواند گرفته شده از سیستم عدالت کیفری است که می تواند نجات بخش صدها دلار هزینه آن روزانه به خانه هر فرد پشت میله های زندان. برای بسیاری از مقامات در آن زمان گفت: این امر نیز در پایان یک چرخه از دستگیری بی خانمانی و تکرار جرم سال.

پس از همه گیر آغاز شد, بخش کلانتر کاهش جمعیت زندان در حدود 5,000 — از حدود 17,000 زندانیان به حدود 12000 — برای کاهش ازدحام و جلوگیری از شیوع بیماری مرگبار. آن را نشانه اولین بار در حداقل 15 سال است که در زندان جمعیت غوطه ور در زیر 12,404-اهل بیت ظرفیت تعیین شده توسط کالیفرنیا هیئت دولت و جامعه اصلاحات حتی اگر جرم و جنایت کاهش یافته است به طور قابل توجهی در طول همان دوره به گفته مقامات شهرستان.

کلانتر الکس بیانوبا گفت: تنها خطرناک ترین مجرمین در سمت چپ پشت میله های زندان و پیشنهاد بسته شدن مردان زندان مرکزی منجر به آزادی آنها.

تبلیغات

“زندان سیستم امروز خانه 1,199 قتل مظنون 762 اقدام به قتل مظنون 65 قتل نفس مظنون 105 تجاوز مظنون 391 کودک آزاری مظنون از 1200 سرقت مظنون 142 carjacking مظنون 743 خشونت مظنون” بییانوئبا گفت: سرپرستان. “در حال حاضر شما به من بگویید که چگونه امن شما فکر می کنم شما در حال رفتن به با آنها در خارج وجود دارد در جامعه.”

این طرح نه تماس به صورت گسترده ای در مقیاس منتشر شده از خشونت باشند.

“در هر روز داده شده وجود دارد بیش از 3000 افراد مبتلا به بیماری های روانی در زندان سیستم که می تواند با خیال راحت منحرف” گفت: سرپرست جانیس هان. “ما در حال بسته شدن آن بدون برنامه نیست ما تمایل به انتشار جنایتکاران به خیابان ها در نتیجه قربانی کردن بیشتر مردم است. این سوال ما تمام شده است درخواست: می تواند ما را در تخریب این کهنه و نا امن تسهیلات با طرح دیگری در محل؟”

لکس Steppling مدیر مبارزات و سیاست برای عزت و قدرت در حال حاضر که مشغول به کار با دیگر طرفداران به کمک می آیند تا با یک لیست از گزینه های جایگزین حبس توصیه به هیئت مدیره گفت: Villanueva سخنان به مبلغ ترس.

تبلیغات

“ما یک فرصت را به یک مقدار بیشتر رویکرد جامع به امنیت عمومی” او گفت:.

ران هرناندز رئیس جمهور Assn. برای لس آنجلس معاون کلانتر گفت: سرپرستان که مردان مرکزی منسوخ شده بود اما گفت که او مخالف بسته شدن آن بدون یک جایگزین مناسب.

هیئت مدیره درخواست یک گزارش از کلانتر و از انحراف و هنگام ورود دوباره در 60 روز است.

حرکت نوشته شده توسط Kuehl و سرپرست هیلدا سولیس گفت: بسته شدن این زندان در نهایت کمک به آدرس کمبود بودجه در بخش کلانتر. با توجه به رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر مقامات قطع 162 میلیون دلار در این سال مالی از بخش بودجه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net