متحده شکایت ما بخش بیش ویروس امداد بودجه برای مدارس

سان فرانسیسکو (AP) — وزارت آموزش و پرورش در تلاش است تا به همه گیر بودجه امداد و دور از K-12 مدارس عمومی و منحرف کردن پول به مدارس خصوصی کالیفرنیا و چهار کشورهای دیگر استدلال در یک طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه در برابر تهمت و دولت.

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا و میشیگان دادستان کل دانا Nessel اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه که پیوست مین, New Mexico, ویسکانسین و ناحیه کلمبیا. کت و شلوار نیز نام وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos به عنوان متهم.

بکررا گفت: گروه غیرقانونی تفسیر Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که تاسیس دستورالعمل برای توزیع $13.2 میلیارد دلار در کمک به مدارس در سراسر کشور با استفاده از عنوان من بودجه اختصاص داده شده برای دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

بخش تفسیر خواهد شد و به جای آن اجازه می دهد تا مدارس برای دریافت وجوه خود را بر اساس کل جمعیت دانشجویی منجر به ده ها میلیون دلار برای منحرف شود از مدارس دولتی در فقیرترین مناطق به موسسات خصوصی با شهریه مشابه که شارژ توسط کالج های خصوصی در این طرح دعوی در دادگاه می گوید.

“امروز اعلام کرد که در مورد توقف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را آخرین تلاش به سرقت از خانواده های کارگر به آن را به بسیار ممتاز,” بکررا گفت.

وزارت آموزش و پرورش دبیر مطبوعاتی آنجلا Morabito گفت که در حالی که بخش اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی “وزیر امور خارجه گفت: بسیاری از بار این بیماری همه گیر بیاورد و همه دانش آموزان و مراقبت عمل مستلزم آن است که بودجه باید مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به همه دانش آموزان است.”

تحت حکومت صادر شده توسط DeVos, مناطق در حال دستور به کنار بخشی از کمک های خود را به مدارس خصوصی با استفاده از یک فرمول بر اساس تعداد کل مدرسه خصوصی دانش آموزان در این منطقه است.

سیاست شده است اعتراض عمومی و مسئولان مدرسه که می گویند این بودجه باید به اشتراک گذاشته شود بر اساس تعداد دانش آموزان کم درآمد در محلی مدارس خصوصی به جای کل خود را ثبت نام. این است که چگونه سرمایه گذاری مشترک با مدارس خصوصی تحت دیگر قوانین فدرال که کنگره اشاره شده در این قانون ایجاد امداد کمک های اولیه.

اما DeVos گفت: بودجه جداگانه از دیگر فدرال کمک شد و به معنای حمایت همه دانش آموزان است.

حکومت “ایجاد یک انتخاب نادرست که در آن مدارس باید شامل مدارس خصوصی بر اساس کل جمعیت آنها می شود و یا مجبور به پرش از طریق غیر ضروری پرتال تخصصی اولی به انجام آنچه که کنگره در نظر گرفته شده و مطمئن شوید که بودجه به مدارس که در حال صدمه زدن به بسیاری از” بکررا گفت.

او گفت که حکومت را تضعیف قصد کنگره و نقض تفکیک قوا به عنوان تاسیس شده توسط قانون اساسی ایالات متحده.

آن می تواند هزینه کالیفرنیا مدارس عمومی 1.5 میلیارد دلار در بودجه, او گفت:.

بکررا گفت این است که مدارس خصوصی هستند واجد شرایط برای کمک های مالی اما او گفت کنگره به نام برای کسانی که بودجه توزیع شده و بر اساس نیاز.

“برخی از کسانی که در مدارس خصوصی شده اند قادر به دسترسی به صدها میلیارد دلار از مراقبت قانون چک حفاظت برنامه بر خلاف کالیفرنیا مدارس دولتی که نمی تواند,” او گفت:.

در میشیگان گفته است که حکومت می تواند هزینه مدارس دولتی حداقل 16 میلیون دلار از جمله $2.6 میلیون هر کدام در دیترویت ایالت منطقه و Grand Rapids که در آن DeVos ریشه است.

“همه دانش آموزان در این کشور سزاوار یک شانس برابر در آموزش و پرورش. به همین دلیل ما نمی تواند و نمی خواهد در حاشیه بنشیند در حالی که بودجه بحرانی به طور خاص اختصاص داده شده بر اساس کم درآمد وضعیت مجاز است به دوباره اختصاص داده شده توسط شمارش دانش آموزانی که دارای امتیازات و منابع در حال حاضر در دسترس به آنها گفت:” Nessel یک دموکرات اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه در یک کنفرانس خبری در کنار دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و دولت سرپرست مایکل برنج.

برنج گفت: مدارس غیر دولتی تعیین در میشیگان به عنوان $5.1 میلیون نفر تحت تسکین قانون را دریافت $21.6 میلیون نفر تحت یکی از دو گزینه مشخص شده در زیر DeVos’ سیاست.

“این به اندازه کافی برای خرید 63,694 Chromebook برای دانش آموزان در $259 هر Chromebook یا برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی برای 33,944 دانش آموزان در $486 هر دانشجو سالانه” برنج گفت.

“آمریکا, وزیر آموزش و پرورش تولید هدایت و حکومت خود را که مورد علاقه مدارس غیر دولتی تعیین هزینه مدارس دولتی در یک راه و نه در نظر گرفته شده و نه تصویب شده توسط کنگره,” او گفت:.

دریاچه های بزرگ آموزش و پرورش, پروژه, میشیگان, گروه شرکت های تاسیس شده توسط DeVos طولانی قبل از او وزیر آموزش و پرورش با انتقاد از طرح دعوی در دادگاه.

“Coronavirus نمی تبعیض بر اساس نوع مدارس میشیگان کودکان و نوجوانان حضور و نه فرماندار منظور اجرایی سازندگان: هر ساختمان مدرسه در دولت” گفت: مدیر اجرایی, بث DeShone. او متهم میشیگان رهبران تلاش “برای تبعیض علیه و نوار بودجه اضطراری از کودکان و نوجوانان در میان جهانی از همه گیر مبتنی بر سادگی در مدارس پدر و مادر خود را انتخاب کرده اند.”

___

Eggert گزارش از لانسینگ, میشیگان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de