دو COVID زده نیویورک کلیساها های مختلف را بازیابی مسیرهای

نیویورک (AP) — مسیر دو شهر نیویورک کلیساها diverged این هفته یک باز و یک بسته ماند. اما آنها به اشتراک گذاشته اند, سرنوشت غم انگیز, با هم دست دادن حداقل 134 اعضای خود را عمدتا اسپانیایی جماعت به کوروناویروس.

سنت بارتولومیو کلیسای کاتولیک رومی در کوئینز که در آن حداقل 74 محله های کشیش نشین اند و از COVID-19 روز دوشنبه به میزبانی خود را برای اولین بار در مقیاس بزرگ در فرد خدمات پس از اواسط ماه مارس: زبان انگلیسی-زبان ظهر جرم و اسپانیایی در شب. در سنت پیتر کلیسای لوتری در منهتن با مرگ و میر تقریبا به بالا شبان می گویند آن را بیش از حد خطرناک برای باز کردن در هر زمان به زودی.

در سنت بارتولومیو است که به طور معمول می توانید نگه دارید و 800 نفر در هر سطر دیگر از pews شد طناب به منظور تسهیل اجتماعی فاصله حدود 60 نمازگزاران با حضور در انگلیسی خدمات. به جز برای یک نوزاد تمام عینک ماسک صورت.

“این فوق العاده است برای دیدن شما دوباره — شما باید به خودتان را دور از کف زدن گفت:” کشیش این کشیش ریک Beuther.

او دعا برای محله های کشیش نشین که به تازگی درگذشت و مطمئن باشید کسانی که در حال حاضر که عشق به خدا را برای آنها “پیوند است که می تواند هرگز شکسته حتی در شرایط غم انگیز است.”

Beuther تا به حال مجموعه ای از تن برای این سرویس از قبل در کلیسا Facebook صفحه. “این خواهد بود یک جشن افتتاحیه,” او گفت:. “این خواهد بود که یک شروع کند از فراوانی از احتیاط.”

احتیاط نیز شعار در سنت پیتر که در خدمت churchgoers از سراسر شهر اما با یک نتیجه متفاوت. آن است که هنوز آماده نیست به تعیین تاریخ برای از سرگیری فرد خدمات در حالی که یک محله نیروی کار توصیه شده توسط کارشناسان مطالعات نحوه بازگشایی با خیال راحت.

سنت پیتر مقامات می گویند 60 نفر از اعضای جماعت — که شماره حدود 800 قبل از همه گیر — دارای درگذشت COVID-19 تقریبا همه آنها بخشی از جامعه از برخی از 400 که شرکت خدمات در اسپانیایی.

تحت دستورالعمل شهرستان سنت پیتر می تواند به بازگشایی در این هفته برای 125 نفر در یک زمان و یا 25 درصد از ظرفیت. اما کشیش ارشد Jared Stahler گفت که می تواند غیر مسئولانه با توجه به ابهامات در مورد خطرات بهداشتی.

“برای یک کلیسا که از دست داده است بسیاری از مردم آن خواهد بود اخلاقی تخلف به جلو بروید و بازگشایی در حال حاضر,” او گفت:. “ما می خواهیم به مردم یک حس کاذب از آسایش است.”

در هر دو کلیسا شبان عمیقا نگران رفاه خود در محله های کشیش نشین بسیاری از آنها مهاجران زندگی در کشور بدون مجوز قانونی و فاقد دسترسی به مراقبت های بهداشتی. برخی از مشاغل از دست رفته; دیگران در معرض خطر سلامت خود را به کار به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به پناهگاه در خانه بدون پرداخت می شود.

“آنها شده ایم از طریق یک هسته ای-مانند تجربه. … بسیاری از خانواده های آنها در جای دیگر است و آنها در حال آمدن به کلیسا دوباره است که مانند خانه دوم خود را” Beuther گفت.

در میان کسانی که در pews در سنت بارتولومیو در دوشنبه شب بود که کلودیا بلدرس. بالاتر از همه او را به دعا برای او 63 سال پورفیریو بلدرس که درگذشت مارس 12 از coronavirus عوارض.

“این یک محل خاص است که کمک زیادی به من گفت:” بلدرس, 51, که همچنین قرارداد COVID-19 و در بیمارستان بستری شد برای هفته ها.

بلدرس گفت: مستند محدودیت های نگهداری خانواده از داشتن یک مراسم تشییع جنازه برای پرفیریو و آنها نمی تواند استطاعت به ارسال خود خاکستر به خود بومی مکزیک است. به جای بستگان در شهرستان اکاتنو قرار داده شده یک صلیب چوبی حک شده با نام خود را در کنار مادر خود قبر; خاکستر هستند و در یک کوزه با همسر خود.

سنت بارتولومیو شناخته شده COVID-19 مرگ و میر در میان محله های کشیش نشین است 74 یک تعداد بر اساس ایمیل از اعضای جامعه از مارس. اما Beuther گفت: آنها صحبت نکرده با هر کس در بزرگ جماعت و او ترس ده ها تن بیشتر شد.

“همانطور که ما شروع به باز کردن تاثیر روشنتر خواهد شد,” او گفت:. “این خواهد بود که سونامی-مانند از نظر مرگ و میر, بیماری و به ویژه برای مستند نشده کسانی که قادر به بازگشت به کار و نیاز به مواد غذایی است.”

سنت بارتولومیو و سنت پیتر نگهداری فعال وزارتخانه در طول طولانی مستند ارائه اضطراری کمک های غذایی کمک عزادار محله های کشیش نشین با مراسم تشییع جنازه و کفن و دفن هزینه های برگزاری برنامه از آنلاین خدمات عبادت.

در یکشنبه شب برای اولین بار از زمان همه گیر در زمان برگزاری سنت پیتر را مجددا راه اندازی آنلاین آن دهه-سنت قدیمی از “جاز نماز مغرب” که در آن Stahler را خواندن مناجات بود و با حمایت یک نوازنده باس و خواننده جاز.

“سنت پیتر کلیسای بوده است مقدس مثال از اینکه چگونه ما ساختمان ها ممکن است بسته اما کلیسای ما همواره باز بوده است” گفت: اسقف پل Egensteiner که مسئول نظارت بر شهر نیویورک-منطقه جماعات کلیسای انجیلی لوتری در امریکا است.

Stahler و همکار پاستور Fabian آریاس به تصویر کشیده برنامه ریزی برای سنت پیتر آینده بازگشایی به عنوان “گام به گام و بهداشت متمرکز شده و اطلاعات محور” مطالعه اقدامات ایمنی از جمله حضور و غیاب محدودیت های پروتکل های جدید برای ورود حتی از بین بردن برخی از مبلمان است که ممکن است دچار وسوسه کردن مردم به جمع.

“اگر وجود دارد هر چیزی که ما آموخته اند که از این بیماری همه گیر” شبان گفت: در یک پیام مشترک به محله “این است که ما فقط به عنوان به خوبی به عنوان آسیب پذیر ترین در میان ما.”

آریاس گفت: بسیاری از کسانی که عزیزانشان را از دست داده به این ویروس امیدوارم که به مجالس ترحیم در کلیسا پس از آن بازگشایی. در حال حاضر او شده است ارائه دعا برای مرحوم در طول خدمات آنلاین هر شنبه و یکشنبه.

این بیماری همه گیر است آمار خانواده هایی که در میان فعال ترین در سنت پیتر. محله وزیر الخاندرو مندز به عنوان مثال خود را از دست پدر و برادرش هر دو از اعضای کلیسا به عنوان به خوبی به عنوان عمه اش.

“ما قادر به با هم بودن و سوگواری از دست دادن جمعی گفت:” جماعت رئیس جمهور کریستوفر Vergara.

در سنت بارتولومیو را یکی از اعضای هیات در خط مقدم بوده است و خواهر لوسی مندز که اجرا می شود, مذهبی, برنامه آموزش و پرورش. زمانی که کلودیا بلدرس در بیمارستان بستری شد راهبه فرستاده روح او تقویت پیام های متنی.

“من به او گفتم که ما با او که ما در حال دعا کردن برای او” مندز گفت.

مندز خودش آلوده شد و در یک نقطه می ترسید او در حال رفتن برای مردن. او به یاد می آورد بی امان دل شکستگی او و دیگر کارکنان آموخته بسیاری از محله های کشیش نشین بستری با خانواده قادر به دیدن آنها را به عنوان همه گیر خروشان.

“این بسیار دردناک بود” مندز گفت.

روز دوشنبه او با استقبال مردم به سنت بارتولومیو را با یک لبخند وسیع تحت ماسک — و squirts از ضد عفونی کننده را در دست خود را.

___

آسوشیتد پرس تصویری روزنامه نگار جسی Wardarski کمک به این گزارش

___

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de