Budtender: Trumpsters سزاوار نیست علف هرز قانونی

همه ما نگه داشتن نفس ما هنگامی که ما او را در راه رفتن. MAGA-hatted با یک سلسله اردک-سبک ریش و بد اتصالات T-پیراهن های مزین با اش نشان عقاب طاس او lumbers به داروخانه star-spangled ماسک صورت آویزان بیفایده بیش از چانه. “بده ارزان قیمت اونس خود را قوی در-دی-cah” او را گله قبل از توزیع بیش از ID و یا ساخت هر گونه تلاش به اذعان budtender ،

کسب و کار ما انجام شده است brusquely در سکوت به هر دو ما اخم تحت پوشش دارد و پس از آن من او را در چرخ و راه بازگشت به همسایه قرمز دولت که در آن او زندگی می کند جایی که او احتمالا می تواند به شکستن قانون با آوردن علف های هرز در سراسر خطوط دولت است. همه exhales آه جمعی که Trumpster (و همفکر همگروهی او می تواند همراه) برگ. در عین حال ما خشم همچنان برای ساعت.

چگونه می توانید کسی که سیگنال های وفاداری خود را به ظاهری از نظم و قانون با او کلاه فایده خود را از آزادی که در او نیست به کسب رای و انتخاب نمایندگان باید مبارزه را به دور? چگونه این مرد — که تلویحا حمایت بدترین سوء استفاده از جنگ با مواد مخدر و به صراحت حمایت از رئیس جمهور که با بهره برداری ترس از قاچاقچیان مواد مخدر به عنوان یک سرپوش و پوششی برای جدا کردن خانواده های مهاجر و قفل کودکان در قفس — آن را دریافت کنید? چگونه می توانید آنها را nakedly دست انداختن قانون فدرال بدون کوچکترین ترس از comeuppance و یا درد شدید و ناگهانی از همدردی با قربانیان خشونت پلیس?

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

همکار من budtenders و من روزانه دریافت دستورالعمل برای جلوگیری از خار مکالمات اما قلب من غرق وقتی که من گیر خدمت مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن را گشود. شرکت گسترده قیمومیت بود به خصوص دشوار در طول ارتفاع فوران اعتراضات پس از جورج فلوید قتل; به دلیل نگرانی از اموال, تخریب, فروشگاه من نصب محافظ تخته سه لا موانع بر روی شیشه-قاب ورودی.

مردم اشتباه ما سوار کردن ویندوز به عنوان برخی از مرتب کردن بر اساس بیانیه ای علیه تظاهرات یک اتفاق معمول است. “در حال میشم قفل شده است به دلیل احمقها مرکز شهر?” مشتریان بپرسید. من می خواهم خفه کردن من زانو حرکت تند و سریع پاسخ “آیا شما معنی اکثریت معترضان مسالمت آمیز که مورد استقبال قرار گرفت توسط یک نظامی نیروی پلیس که اشک با گاز کشته فلفل-اسپری و با خشونت سرکوب فعالان غیر جنایات پیشرو شعارهای یا نواختن ویولون?”

پیشنهاد من این نیست که درمانگاه باید قاطعانه چرخید مشتریان بالقوه کافی برای wokeness; من در تلاش برای دریافت از طریق به جمهوری stoners اینجا. در حالی که من تن است که آن را بسیار بعید است که بیشتر با نظرات متفاوت خواهد حتی خواندن این مقاله گذشته عنوان من هنوز هم درک به این امید که به نوعی یک عشق مشترک چسبنده سبز می تواند الهام بخش همدلی برای نامتناسب سیاه پوست و لاتین هنوز هم رنج می برند عواقب منع ما رای دادند به منسوخ شدن — یا, بهتر است, اذعان که شاهدانه قانونی نشان دهنده فقط یک گام کوچک در آنچه باید جامع حساب با سوء استفاده از سیستم قضایی.

در بهترین حالت آن حشیش پرورش یک حس خوب بودن ایجاد ناگفته وحدت بین افراد سیگاری از گاهی فرهنگ بسیار متفاوت. اما باید هر کس واقعا خوش آمدید در دود دایره ؟ اگر شما به طور فعال درگیر در سرکوب حقوق مردم که نگاه و یا عشق متفاوت تر از شما, پس از آن من نیستم عبور شما مشترک من و من خشمگین به فروش علف هرز به شما. آن را آسان به را فراموش کرده ام در حال حاضر که درمانگاه تاسیس خود را به عنوان ضروری کسب و کار, اما کلرادو شاهدانه صنعت سخت بود-موفق به کسب پیروزی برای فعالان و معترضان و مودبانه نافرمان افراد سیگاری که در مجموع پیروزی بر مخالفت و یا بی تفاوتی بسیاری از نمایندگان انتخاب می شوند.

هنوز تاریخ این جنبش به نظر می رسد در مجموع از دست داده و بر بسیاری از مشتریان است که تا به ظاهر compartmentalized خود را به سيگار و جناح راست سیاست است. در حالی که دامن زدن به جنگ مواد مخدر هیستری در طول تاریخ شده است دو حزبی تلاش — جو بایدن دموکرات نامزد سابقه طولانی در حمایت از طاقت فرسا عدالت کیفری قانون و همچنان به وفل در موضوع فدرال قانونی — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال آماده سازی خود برای حذف قبلی ماری جوانا پزشکی حمایت از آن 2021 بودجه طرح لغو پیشرفت است که رای دهندگان مبارزه سخت را. شاید مغلوب ساختن پیشی جستن نوظهور غیرت بد روز از ممنوعیت شاهدانه می تواند chalked به خود باور طولانی برگزار می شود که سیگار باعث می شود شما احمق است و یا شاید آن را بخشی از خود را بی چون و چرا آغوش اجرای قانون است.

علاوه بر آنچه در مورد من trans co-کارگران و یا همکاران ایم که مهاجرت به این کشور ؟ آنها قرار است برای خدمت به یک مرد که سیگنال های خود را همدستی در سرکوب حقوق خود را با یک لبخند ؟ پس از همه, کلاه قرمز که می گویند “امریکا بزرگ دوباره” نمایندگی مراتب بیشتر از یک علاقه ناخوشایند کمپین کوله پشتی; کلاه به هیچ چیز کمتر از یک پوشیدنی عمل چرخش خصمانه پیام را به هر کسی که می افتد خارج از blindingly سفید چشم انداز سنتی امریکا که خود را لفاظی وانمود به اصلاح.

غیر سیاسی سرمایه گذاران و بازنشسته جمهوری خواهان مانند سابق مجلس جان بونر ممکن است تلاش به پول نقد در در اوایل رشد تفریحی علف های هرز صنعت و در عین حال نفاق خود را گذاشته است لخت عدم ملموس پشتیبانی برای هر کسی که با بدبختی گرفتار شدن فروش علف های هرز قبل از فروش علف هرز تکامل را به طور قانونی به رسمیت شناخته شده و حرفه ای با دستمزد و مزایای بهداشت و درمان.

شاهدانه مراکز ایمنی نمی از نفاق ، بسیاری از کلرادو عمده تفریحی شاهدانه شرکت را منتشر کرده اند با ظرافت-تعبیر رسانه های اجتماعی بیانیه ای در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, جنبش, اما آنها انجام داده ایم به طوری که در یک زندان سیاسی است که ارائه چنین اظهاراتی امن تر از سکوت از روابط عمومی نبوده است.

در عین حال اکثر تفریحی گلدان ارائه دهندگان خود را ترک پولی و سرمایه سیاسی unspent. وجود دارد مسلما هیچ صنعت بهتر آماده صمیم قلب خود را وقف به معنی دار پلیس اصلاحات. اتخاذ بخش از بزرگراه به نام شاهدانه شرکت ها ممکن است ارائه خدمات حیاتی برای رانندگان — همراه با نخست تبلیغات به یک ترافیک محدود جمعیتی — اما درمانگاه اختصاص خود به دلار و تبلیغات دستگاه نسبت به علت عدالت کیفری اصلاح خواهد سیگنال بسیار عمیق تر تعهد به روح ساخته شده است که این صنعت امکان پذیر است.

در حالی که قانون جدید اجازه فرماندار Jared پلیس به عفو سوابق کیفری از غیر خشونت آمیز مجرم به اندازه کافی تیره بخت محکوم برای در اختیار داشتن و یا قاچاق قبل از 2013 نوید دلگرم, اگر دیر شده توسعه جدی واقعیت باقی می ماند که سیار پلیس حتی نمی نیاز به بهانه شاهدانه در اختیار داشتن به عنوان بهانه ای برای مردن یک جوان سیاه زندگی است. غم انگیز و در عین حال تا کنون قانونی تحریم قتل الیاس McClain صرفا اخیر و محلی مربوطه به عنوان مثال از یک الگوی سیستمیک از خشونت در برابر مردم رنگ توسط خدمتگزاران مردم اختصاص داده شده به خدمت و حفاظت از آنها — که به همین دلیل آن را بسیار بدتر برای budtenders به خدمت خود bootlickers با یک لبخند.

اگر شما راه رفتن به فروشگاه من آراسته در پوشیدنی بیان نفرت و reeking با مرتب کردن بر اساس ریاکارانه قانون-خندیدن که تنها امتیاز سفید می تواند ممکن است من امیدوارم که هر ضربه از سبز شما استنشاق تبدیل به خاکستر در دهان خود و خوراکیهای را شما از دمدمی مزاجی به اندازه کافی به سوال خود را خراب کرد. اگر شما برداشت پاداش تفریحی علف های هرز در عین حال حمایت از ادارات پلیس در جنگی در برابر راه رفتن در حالی که سیاه و سفید, من امیدوارم که حداقل شما می دانید که budtenders که بی میلی خدمت شما پیوستن به یک جمعی کر گه بحث راست به عنوان شما راه رفتن از درب.

قبل از سال 2016 یکی ممکن است نسبت اساسی اختلافات سیاسی به نیت اختلافات اما این روزها جمهوری خواه وابستگی نشانگر مراتب بیشتر از حسن نیت اختلاف بیش از سیاست. برای شناسایی به عنوان یک جمهوریخواه در سال 2020 به تعهد و وفاداری به جنایات مرتکب هر دو در مرز و در محلی شهرداری ها به تراز خود با منکران از همه گیر و آب و هوا علم است. مهم نیست که چگونه شما در حال تثبیت خود در جناح راست مدیا اکو مجلسی هیچ گونه علف هرز به اندازه کافی قوی به unscramble ناهماهنگی شناختی بین علف های هرز زیاده روی و اخلاقی نامردی از اعتقادات خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>