قانونگذاران کالیفرنیا تاخیر در بازگشت به کنگره با توجه به شیوع کروناویروس

کالیفرنیا سنا در روز چهارشنبه پیوست و مجلس در تصمیم گیری برای بازگشت از تعطیلات هفته آینده با استناد به ادامه گسترش coronavirus که در حال حاضر آلوده چندین کارکنان و اعضای قوه مقننه است.

جدید تاریخ بازگشت داده شد در اطلاعیه ارسال شده به قانونگذاران چهارشنبه اریکا Contreras وزیر از مجلس سنا.

“پس از بررسی دقیق از افزایش COVID-19 موارد در کنگره جامعه و در سراسر کشور سنا ساخته شده است که تصمیم به بازگشت به جلسه هفته آینده جولای 13-19,” Contreras نوشت. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر بهداشت عمومی وضعیت, و من شما را مطلع خواهد کرد به زودی این است که تعیین یک زمان مناسب برای بازگشت به جلسه.”

تصمیم می آید را به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کالیفرنیا رسید در هفته های اخیر با بستری شدن در بیمارستان تا 44 درصد در دو هفته گذشته.

تبلیغات

شش نفر از کارکنان دولت در مجلس از جمله Assemblywoman پاییز برک (D-مرینا دلم رعی) دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 نتیجه در مجلس تصمیم گیری برای تاخیر خود در از سرگیری قانونی جلسات به طور نامحدود. این دومین بار پس از همه گیری آغاز شد که قانونگذاران باید به نام یک استراحت به دلیل نگرانی بیش از ویروس.

“مجمع باقی خواهد ماند و در زنگ تفریح تا اطلاع ثانوی” گفت: مونتاژ سخنران آنتونی رندن (D – لکوود). “ما این تصمیم را به عنوان ما در ماه مارس برای محافظت از اعضای کارکنان و عموم مردم از قرار گرفتن در معرض می آید و آن را در نور های اخیر اخبار مثبت coronavirus آزمون در کنگره”.

رندن گفت قانون گذاران است که دفتر خود را در حال توسعه یک برنامه است که اجازه خواهد داد که انتظار شنیده می شود اما حداقل رساندن تعداد روز است که قانونگذاران در ساختمان کاپیتول است که تحت عمیق تمیز کردن.

این تصمیم به تاخیر در بازگشت به جلسه تدابیر پنجره برای قانونگذاری ایالتی به عمل در صدها قطعه از قانون قبل از اوت. 31 مهلت.

تبلیغات

یکی سنا کارمند آزمایش مثبت ماه گذشته در حالی که دو نفر از کارکنان که کار در دفاتر منطقه را تایید کرده اند موارد COVID-19.

نامه ای از Contreras متحده که تمام سنا کارکنان انتظار می رود برای ادامه کار از راه دور در حالی که فقط یک عضو هیات ممکن است به هر قانونگذار منطقه به انجام “وظایف ضروری.”

“عنوان شده است عمل ما از ابتدای COVID-19 بحران کنگره و [دفتر منطقه] گوشی باید انتقال به گوشی های تلفن همراه و پاسخ در طول کار به طور منظم ساعت به ادامه به ارائه منابع کمک و خدمات به ترکیبات” وزیر در مجلس سنا توصیه می شود.

او گفت: یک شب سفر تایید نخواهد شد “مگر تحت قانع کننده و شرایط منحصر به فرد” تایید شده توسط دبیر سنا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de