رانندگی در کنسرت های در حال آمدن به ایالات بازارهای کک

ماه گذشته ایالات بازارهای کک مدیر عامل راب Sieban گفت Westword که او تا به حال شده است در گفتگو با مروج در مورد آوردن بزرگ اجتماعی فاصله کنسرت در فضای باز به سیزده بازارهای کک در سراسر کشور از جمله بالا مایل بازار فقط در خارج از دنور در 7007 شرق 88 در خیابان Henderson.

این شرکت فقط اعلام کرده است که در همکاری با لس آنجلس مبتنی بر Nuell سرگرمی که کار کرده است با برخی از بزرگترین رویدادهای مارک های هنرمندان و چهره های ورزشی در سراسر جهان در رانندگی-در کنسرت.

هر دو شرکت کار خواهد کرد با LionShare, Feyline و ماموت به تولید باس-سری موسیقی, کثیف, درایو, که راه اندازی چهار شنبه, جولای 9, با Peekaboo و همچنان در پنج شنبه ها در ماه جولای با خاک میمون (July 16), پاک کننده (July 23) و ماهی قرمز (July 30).

کثیف, درایو-در بخشی از فاز اول که در طی آن شرکت کنندگان می توانید به تماشای اجراهای رانندگی در سبک های از اتومبیل های خود را. در مرحله دوم زمانی که شهر و دولت مقررات تغییر اجازه می دهد تا برای بزرگتر فرد در تجمعات شرکت کنندگان مجاز به ایستادن با گروه خود فاصله از دیگران در تعریف “بلوک” در حالی که تماشای نشان می دهد.

“با بزرگ داخل سالن اجتماعات ممنوع تقاضا برای خنثی, هوای آزاد, سالن بالا است. در ادامه علاوه بر به کار ما بازارهای کک ما قادر به وفق دادن نیازهای کنسرت, جشنواره, تجارت نشان می دهد و فارغ التحصیلی از طریق برنامه ریزان ما گسترده فضاهای باز,” Sieban در بیانیه ای گفت. “بازار کک هستند و منحصر به فرد مناسب برای میزبان گروه زیادی دارند ساخته شده است در امکانات رفاهی مانند حمام و سرویس بهداشتی و امتیازات تقریبا نامحدود فضای در فضای باز و بدون کرسی دائم یا سفید با ادعا است که شما در یک سالن آمفی تئاتر یا سنتی محل برگزاری کنسرت.”

کثیف, درایو بلیط شروع در $198 هر خودرو شامل پنج نفر در اواسط اندازه ماشین و تا هشت نفر در یک SUV. صدا خواهد بود و پیش بینی شده از طریق بلندگوی سیستم و از طریق FM بنابراین کنسرت را برانگیخت می توانید گوش دادن در اتومبیل های خود را به عنوان به خوبی. درجه حرارت خواهد شد در دروازه و کسانی که با یک تب از 100.4 یا بالاتر را اجازه داده نمی شود را وارد کنید. ماسک الزامی و مورد نیاز خواهد بود در تمام زمانها. اجتماعی فاصله خواهد بود به شدت اجرا با ده تا دوازده پا فاصله بین هر خودرو وجود خواهد داشت و دستورالعمل های مربوط به زمانی که شرکت کنندگان مجاز هستند با خیال راحت به گام از وسایل نقلیه خود را به رقص.

دریافت بلیط و اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de