کانتی فیرفکس مدارس رد تهمت دولت انتقاد از بازگشایی طرح

ویرجینیا سیستم مدرسه در دفاع از طرح خود برای کاهش رد و انتقاد توسط وزارت آموزش و پرورش که کانتی فیرفکس پدر و مادر هستند که با توجه به “غلط پارادایم” در انتخاب هر کدام از دو روز در هفته در کلاس درس یادگیری یا پنج روز در هفته آموزش از راه دور.

“آنها باید به طور کامل باز و آنها باید به طور کامل عملیاتی” وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت.

DeVos’ نظر ساخته شده در یک شنبه کنفرانس تماس با آمریکا فرمانداران به خود جلب کرد یک پاسخ فوری از مدارس عمومی فیرفکس کانتی سرپرست اسکات Brabrand که با صدور بیانیه ای که بخوانید:

“سلامت و ایمنی کارکنان ما دانش آموزان ما و جامعه ما باید قبل از سیاست است. همه ما ترجیح می دهند به یک حالت عادی در فرد سال تحصیلی. اما ما نمی تواند داشته باشد به همان تعداد از دانش آموزان در همان تعداد موجود ساختمان برای همان مقدار از زمان و هنوز هم حفظ اجتماعی فاصله است که CDC و دیگر کارشناسان بهداشت می گویند ضروری است برای حفاظت از کودکان و معلمان از این جهانی و همه گیر.”

DeVos’ نقد کانتی فیرفکس برنامه در خط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که مدارس را دانش آموزان خود را در سقوط و یا در صورت امکان از کاهش بودجه فدرال.

معلمان شده اند در میان کسانی که با احتیاط از این بیماری همه گیر و تهدید آن به شمار اگر اقدامات احتیاطی مناسب گرفته شده در پاییز.

“من نمی خواهم به شنیدن بیشتر از منطقه مورد آنچه که آنها در حال برنامه ریزی در انجام به نگه داشتن معلمان امن است. من می خواهم به شنیدن آنچه که دقیقا آنها خواهید برای قرار دادن در محل برای اطمینان حاصل شود که معلمان در امان نگه داشته شود; به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان در حال امن نگهداری می شود گفت: “دیوید Walrod های ریاضی و معلم آموزش و پرورش ویژه در دریاچه Braddock متوسطه.

Walrod همچنین عضو هیئت اجرایی کانتی فیرفکس فدراسیون معلمان و عضو ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم کار گروه در بازگشت به مدارس.

این اتحادیه همچنین با رد این انتقاد وارد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“DeVos’ باور است که ما می توانیم بازگشت به مدرسه به صورت عادی تنظیم است همه ما برای شکست” گفت: تینا ویلیامز رئیس کانتی فیرفکس فدراسیون معلمان در یک بیانیه نوشته شده است.

Walrod همچنین با اشاره به این که فیرفکس طرح ارائه پدر و مادر — هر دو روز یک هفته در-یادگیری در کلاس درس به علاوه سه روز آموزش از راه دور برای فرزندان خود و یا 100% آموزش از راه دور — شبیه به برنامه های ارائه شده در دیگر مدارس در ویرجینیا و مدرسه بزرگ مناطق مانند شهر نیویورک و لس آنجلس است.

“Fairfax طرح خطوط با نه تنها آنچه که اتفاق می افتد در ویرجینیا اما در سراسر کشور” Walrod گفت.

پدر و مادر در Loudoun County ارائه می شوند مشابه انتخاب و Loudoun County Public School سیستم توسعه یافته توسط دو روز تا 15 ژوئیه مهلت برای پدر و مادر نشان می دهد انتخاب خود را از آموزش برای شروع 2020-2021 سال تحصیلی.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de