‘Glee’ بازیگر Naya Rivera غرق شده جستجو در رزومهها در دریاچه Piru

غواصان بودند از سرگیری جستجو سهشنبه برای “Glee” بازیگر Naya Rivera که اعتقاد بر این است که غرق در دریاچه Piru بعد از 4 سال پیدا شد به تنهایی بر روی یک قایق او اجاره ای شنبه بعد از ظهر.

ریورا ناپدید شدن خراشیده طرفداران هالیوود ارائه شده ابراز غم و اندوه.

“لطفا دعا @nayarivera داشت و امن” خواننده دمی Lovato گفت: در Instagram.

شهرستان ونتورا کلانتر گفت: دریاچه بسته باقی خواهد ماند به عنوان جستجو همچنان ادامه دارد.

تبلیغات

Search for "Glee" actress Naya Rivera at Lake Piru

یک جستجو از سر گرفته شده است صبح روز پنجشنبه برای “Glee” بازیگر Naya Rivera که اعتقاد بر این است که غرق در دریاچه Piru.

(KTLA)

ریورا اجاره یک قایق در حدود 1 p. m. روز شنبه بود و بعد از ظهر از شنا کردن با پسرش بود که در گذشته به دیدن او قبل از او رفت از دست رفته ونتورا شهرستان کلانتر سروان. اریک Buschow گفت.

Buschow گفت: این پسر بچه رو به عقب بر روی قایق پس از شنا اما مادر او به دنبال ندارد.

“ما قصد داریم بر این باور است که او رفتن در آب و ما قادر به پیدا کردن او. بنابراین این به خوبی ممکن است یک مورد از غرق شدن” Buschow به خبرنگاران گفت:.

تبلیغات

4 سال پیدا شد, در حال خواب در قایق خود را توسط boaters دیگر در دریاچه.

“او را در سلامت خوب” Bushow گفت: از ریورا پسر. پسر در ابتدا گزارش شده توسط مقامات به 3 سال. “خانواده رفتن را از طریق یک بسیار آسیب زا زمان در حال حاضر.”

پیش از آن در هفته ریورا تا به حال نوشته شده از یک عکس با پسرش با عنوان “فقط دو نفر از ما.”

تبلیغات

در موزیکال-کمدی “Glee” که پخش فاکس از سال 2009 تا سال 2015 ریورا برگزار سانتانا یک cheerleader بود. ریورا به نظر می رسد در 113 قسمت از مجموعه و مورخ costar علامت Salling که کشته های خود را در سال 2018 پس از شفاعت گناه به اتهام پورنوگرافی کودکان.

دریاچه Piru محبوب منطقه تفریحی در لس پادرس ملی جنگل در نزدیکی Fillmore. شده اند وجود دارد غرق شدگی در دریاچه در گذشته است.

یک بار داستان در سال 2000 وقایع یک رشته از غرق شدگی در مخزن و گفت: اکثر قربانیان بی تجربه شناگران که نمی شد با پوشیدن جلیقه نجات و بیش از حد توانایی های خود را و یا شنا در مناطق ممنوع است. در آن زمان مقامات گفت: غرق شدن تعداد آنها بالاتر از دیگر دریاچه ها در منطقه است. آنها همچنین گفت: کسانی که قایقرانی در دریاچه باید از پوشیدن جلیقه نجات و یا دیگر دستگاه های شناوری.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>