L. A. شهرستان سوابق کمترین روزانه coronavirus مرگ و میر در یک ماه

لس آنجلس در روز چهارشنبه ثبت آن بدترین روزانه coronavirus تلفات در حداقل یک ماه است که ممکن است ناشی از افزایش انتقال بيماري است که به احتمال زیاد آغاز شد و در اطراف روز یادبود.

مقامات با لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش حداقل 60 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از شنبه و ساحل طولانی — که خود افسر بهداشت — گزارش یک مرگ. مجموع حداقل 61 مورد است که بالاترین تک روز شمار کشته شدگان پس از ژوئن 2, زمانی که 62 مرگ و میر گزارش شده در سراسر L. A. شهرستان با توجه به لس آنجلس تایمز’ کالیفرنیا coronavirus ردیاب.

“ما موارد در حال افزایش است. میزان عفونت در حال افزایش است. و تعدادی از بستری شدن در بیمارستان هستند. و امروز ما حتی شاهد یک افزایش کوچک در تعداد مرگ و میر” باربارا فرر لس آنجلس مدیر بهداشت گفت.

“متأسفانه ما انتظار داریم که بیشتر از عزیزان ما و همسایگان ما ممکن است مرد از COVID-19 در هفته های آینده با تمام افزایش می دهد و ما شاهد هستیم در بستری شدن در بیمارستان” فرر گفت.

تبلیغات

“ما شاهد یک افزایش شدید در جامعه و انتقال” فرر اضافه شده اشاره به این که L. A. شهرستان ضبط به طور متوسط 2,400 جدید کروناویروس موارد یک روز; در این زمان در ماه ژوئن L. A. شهرستان شد tallying در مورد 1300 موارد روزانه.

در روز دوشنبه وجود دارد 2,004 افراد بستری با تایید عفونت کروناویروس در L. A. شهرستان 36% افزایش از روز یادبود زمانی که 1,477 coronavirus-افراد آلوده بودند در L. A. شهرستان بیمارستان.

دوشنبه دومین روز متوالی L. A. شهرستان ارسال شده است و تعدادی از coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان پس از همه گیر ضربه کالیفرنیا.

تبلیغات

“این است که بیشتر مردم در بیمارستان بستری هر روز برای COVID-19 از واقعا در هر نقطه دیگر در گیر” فرر گفت. “ما نگران هستند با توجه به نرخ های بالاتر از بستری شدن در بیمارستان است که مرگ و میر ممکن است بالا برود.”

کارشناسان می گویند می توان آن را سه تا چهار هفته پس از قرار گرفتن در معرض ویروس برای افراد آلوده به تبدیل شدن به بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود و چهار تا پنج هفته پس از قرار گرفتن در معرض برای بیماران مبتلا به مرگ ناشی از این بیماری است.

ایالت تعداد coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان همچنان به راهپیمایی به سمت بالا.

تبلیغات

سهشنبه مشخص کالیفرنیا 18 روز متوالی از شکستن رکورد تعداد بستری مردم با تایید عفونت کروناویروس.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: وجود 6,100 افراد بستری با تایید coronavirus عفونت 114 درصد افزایش از این تعداد شش هفته قبل از آن در مارس 26, زمانی که 2,847 مردم در بیمارستان بستری شد.

تعداد زیادی از مردم در کالیفرنیا واحد مراقبت های ویژه نیز افزایش یافت.

در روز سه شنبه وجود دارد 1,753 مردم با تایید عفونت کروناویروس در کالیفرنیا مراقبت های ویژه واحد 71% افزایش نسبت به تعداد شش هفته قبل از آن در مارس 26, زمانی که 1,026 coronavirus آلوده به بيماران در ICU.

تبلیغات

در لس آنجلس و در سراسر کشور یک درصد بالاتر از coronavirus نتایج آزمون آینده را مثبت نشان می دهد که انتقال ویروس وخیم تر شده است.

به اصطلاح رای مثبت بیش از دو برابر شده از اواخر مارس در L. A. شهرستان است. هفت روز به طور متوسط روزانه به اصطلاح مثبت رای صعود به 10.4% مقامات گفت; در اواخر ماه مه که نرخ کاهش یافت و به پایین از 4.6 درصد.

در سراسر کالیفرنیا نرخ که در آن coronavirus آزمون باید دوباره مثبت شروع به پریدن کرد 67 درصد در سه هفته گذشته.

تبلیغات

لس آنجلس تایمز تحلیل نتایج آزمون روز شنبه نشان داد این ایالت رای مثبت بیش از هفت روز گذشته بود 7.7%%; سه هفته پیش از این نرخ بود فقط 4.6 درصد.

وجود دارد برخی از نشانه هایی از پیشرفت و هشدارهای همه گیر شد و بدتر شدن در L. A. شهرستان در هفته های اخیر ممکن است کار.

بیش از سه روز چهارم جولای آخر هفته از 1,101 رستوران بازرسی در L. A. شهرستان 99 درصد مطابق با سفارشات شهرستان به ارائه تنها در فضای باز ناهار خوری, takeout یا تحویل; 99% از مشتریان بودند با پوشیدن ماسک و 82 درصد از کارکنان با پوشیدن مناسب چهره پوشانده اند.

82 میله که بازدید شد توسط L. A. شهرستان بازرسان تمام شد بسته مطابق با سفارش صادر شده هفته گذشته.

تبلیغات

در مقابل نیمی از 2000 رستوران بازرسی در اواسط ماه ژوئن آخر هفته شد و نه در انطباق با دستورالعمل های ایمنی.

در حالی که coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان در اوج تمام وقت در L. A. County, آنها در حال افزایش در نرخ آهسته تر گفت: دکتر کریستین Ghaly L. A. شهرستان مدیر خدمات بهداشتی و درمانی.

L. A. مسئولان شهرستان آغاز شد صدایی زنگ یک ماه پیش زمانی که موثر و نرخ انتقال از coronavirus رز بالاتر از 1 به معنی برای هر یک نفر مبتلا به کروناویروس که فرد به طور متوسط منتقل می شود این ویروس به بیش از یک نفر دیگر — تنظیم صحنه را برای نمایشی بدتر از همه گیر.

نرخ انتقال کاهش یافته و به 1 در هفته های اخیر. که خبر خوب و در صورتی که نرخ ثابت مانده آن را در حال حاضر احتمال دارد که L. A. شهرستان را کافی تامین تخت بیمارستان از طریق اوایل ماه اوت.

تبلیغات

اما به دلیل نرخ بالای 1 برای یک دوره از زمان در ماه ژوئن آن را نیز بدان معنی است که ما به عنوان سر به تیر L. A. شهرستان است که در حال حاضر برخورد با عواقب Ghaly گفت.

Ghaly گفت: مسئولان گمان می کنند که بازگشایی L. A. County اقتصاد بود و عمده دلیل چشم انداز مثبت در انتقال است.

L. A. شهرستان بازگشایی کلیساها و در فروشگاه, خرید, on May 26; مجاز داخل سالن ناهار خوری به سر در مارس 29; و مجاز میله و از wineries به بازگشایی در ژوئن 19.

بارها دستور داده شد بسته در L. A. شهرستان در 28 ژوئن و داخل سالن ناهار خوری دستور داده شد بسته شده در جولای 1.

تبلیغات

Coronavirus همچنان به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه پوست و لاتین ساکنان لس آنجلس در مقایسه با ساکنان سفید با توجه به سن-تنظیم و تحلیل میزان مرگ و میر منتشر شده توسط مقامات شهرستان.

سیاه پوست و لاتین ساکنان L. A. شهرستان در حال مرگ هستند در حدود دو برابر نرخ سفید ساکنان این تجزیه و تحلیل نشان داد.

برای هر 100,000 لاتین ساکنان 45 فوت کرده اند; و برای هر 100,000 ساکنان سیاه, 41 فوت کرده اند.

برای هر 100,000 آسیایی, ساکنان, 27 فوت کرده اند. و برای هر 100,000, سفید, ساکنان, 21 فوت کرده اند.

تبلیغات

به طور کلی میزان مرگ و میر در L. A. شهرستان 33 مرگ و میر برای هر 100,000 نفر.

نژادی و نابرابری علت نگرانی فرر گفت و به این معنی است که مقامات نیاز به کوشش در جهت بهبود دسترسی به تست و بهداشت و درمان در مناطق محروم و همچنین به عنوان کمک به کارگران که ممکن است حفاظت کافی در کار است.

محله های فقیر نیز نشان دادن مراتب بدتر میزان مرگ و میر. کسانی که زندگی در مناطق با بدترین فقر در L. A. شهرستان در حال دیدن 73 مرگ و میر برای هر 100,000 ساکنان در حالی که ساکنان از ثروتمندترین مناطق شاهد 18 مرگ و میر برای هر 100,000 نفر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de