شهردار, Hancock, می پرسد شورا برای انتخاب نقاط امن برای سایت های کمپینگ

یک هفته پس از ابراز حمایت برای ایجاد موقت امن سایت های کمپینگ در دنور شهردار مایکل Hancock پرتاب توپ در دادگاه دنور شورای شهر, درخواست کاربران برای انتخاب مکان های بالقوه برای این encampments در درون خود منطقه.

“هیچ کس نمی داند خود را به شورای منطقه بهتر از شما. بنابراین من درخواست که هر یک از شما که من به تازگی ارسال نامه ای در حمایت از, امن, فضای, مفهوم شناسایی حداقل یک پتانسیل سایت خود را در منطقه به حمایت موقت COVID-موقت در اردوگاه” هنکاک نوشت: در نامه ای به تاریخ امروز, جولای 8. “در حالت ایده آل ما به دنبال خواص در 10 ، 000 فوت مربع محدوده – به اندازه کافی برای 60 نفر, 50, اجتماعی دور, چادر, سرویس بهداشتی و امکانات حمام و یک منطقه رایج است. اردوگاه خواهد بود عملیاتی به عنوان طولانی به عنوان بهداشت عمومی سفارشات و همه گیر در محل هستند.”

شهردار درخواست که هشت اعضای شورا که لابی او را در اواخر مارس به حمایت از ابتکار عمل — Amanda Sandoval, جیمی تورس پل Kashmann, بدسم CdeBaca کریس Hinds پرستو گیلمور دبی ارتگا و رابین Kniech — ارسال پیشنهادات خود را در ژوئیه 17.

این نامه یک حرکت هوشمند. اگر چه بررسی های اخیر نشان داد حمایت گسترده برای ایجاد این سایت در طول COVID-19 گیر برخی از دنور ساکنان تقریبا قطعا مخالفت با داشتن یک سایت در نزدیکی خانه خود را. با قرار دادن مسئولیت در دنور اعضای شورای شهرستان به انتخاب های بالقوه, Hancock, می تواند فاصله خود را از بالقوه انتقاد و یا حداقل اجازه دهید اعضای شورا به اشتراک گذاری این درد است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

زمانی که برای اولین بار می خواست در مورد این پیشنهاد در اواخر آوریل, Hancock — که می خواهم تحت فشار قرار دادند برای شهری کمپینگ ممنوعیت بازگشت در سال 2012 در دوره اول خود را به عنوان شهردار — ابراز مجموع مخالفت کرد و گفت که تمرکز خود را بر مردم در داخل خانه.

اما encampments در اطراف دنور رشد کرده در هر دو اندازه و تعداد در ماه های اخیر. اگر چه بزرگ اسکان موقت در کشور های غربی مرکز و دنور سالن بزرگ غذا شده برای صدها نفر از افراد بی خانمان هر شب از بسیاری دیگر همچنان به ماندن در خارج از منزل.

در نهایت, Hancock, پشت safe-سایت کمپینگ مفهوم در هفته گذشته. “با توجه به COVID-19 بحران انسانی بی خانمانی است و حتی بیشتر مبرم امروز از آن فقط چند ماه پیش. این زمان فوق العاده ای است که برای اقدامات فوق العاده” او در بیانیه ای گفت: مسئله ژوئیه 1.

کلرادو ایجاد مشارکتی ساخته شده است که دنور اول کوچک خانه ایجاد کرد و ادیان داد کلرادو در حال رهبری ایجاد تا سه 50 نفر سایت های کمپینگ در شهر.

“ما را خوشحال و برای همکاری با شهرستان ها و یک لیست طولانی از سازمانهای مبتنی بر جامعه را به این امن و با وقار انسان محور مدل دنور” کول چندلر مدیر کلرادو مشترک ایجاد کرد گفت: در همین بیانیه است.

در جولای 1 کنفرانس مطبوعاتی Hancock گفت که به عنوان امن سایت های کمپینگ در حال افتتاح شهرستان شروع خواهد شد پاکسازی encampments که باید توسعه یافته در اطراف Morey مدرسه در پارک لینکلن و در سراسر ورزشگاه محله.

“ما قصد داریم به شدت ما توسعه و تعامل همه از این سایت رفتن به جلو,” او گفت: “و ما به دلیل آن را یک وضعیت ناامن برای همه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>