اورنج کانتی برگ آن را به رستوران برای هشدار به مشتریان در مورد کوروناویروس موارد

حداقل نیم دوجین رستوران در اورنج کانتی به طور موقت بسته برای تمیز کردن پس از اعلام یک کارمند تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و یا تماس با کسی که در معرض این بیماری است.

اضافی تعطیلی دنبال برنامه های مشابه برای تمیز کردن و پاکسازی فضای پس از کارکنان رستوران در مکان های دیگر آلوده شد با COVID-19.

این شهرستان که گزارش شده بیش از 1000 coronavirus موارد جدید مرگ و میر در سه شنبه یکی از بیش از دو دوجین دستور دولت به طور موقت به حالت تعلیق داخلی عملیات در کسب و کار از جمله رستوران ها پس از افزایش عفونت.

این لیست شامل لس آنجلس و سان برناردینو و رودخانه شهرستانهای استان است. اما بر خلاف بهداشت عمومی ادارات در این شهرستان است که شناسایی رستوران ها و کسب و کار با یک مجموعه ای از سه یا بیشتر از coronavirus عفونت های مراقبت درمانی اورنج کانتی نیست به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با مردم و مقامات می گویند که آنها هیچ برنامه فوری برای انجام این کار.

تبلیغات

رستوران ها ملزم به پیروی از دستورالعمل های از اورنج کانتی را در بخش بهداشت و درمان در مورد پروتکل های ایمنی برای محافظت در برابر ویروس و باید از تماس با مقامات بهداشت اگر یک کارمند تست مثبت است. اما در صورت عدم وجود یک پایگاه داده آن را به فرد رستوران ها برای اطلاع رسانی به مشتریان در مورد آزمون مثبت در میان کارکنان است.

در پرتو که بیش از 1000 نفر با امضای یک طومار درخواست این شهرستان به انتشار یک لیست از رستوران ها که بسته اند در میان coronavirus نگرانی به عنوان به طور کلی موارد در این شهرستان در نزدیکی 19,000.

“به عنوان یک مصرف کننده باید تصمیم بگیرید که اگر من می خواهم به سرپرستی استقرار است که تا به حال COVID قرار گرفتن در معرض یا نه. همان راه به عنوان سلامت نمرات منتشر شده COVID قرار گرفتن در معرض باید منتشر شود” این درخواست را می خواند.

تبلیغات

هر چند در حال حاضر مورد نیاز هر رستوران یا کسب و کار می تواند به طور مستقل هشدار به مشتریان بالقوه قرار گرفتن در معرض. حداقل نیم دوجین از eateries گزارش داده اند که عفونت در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر.

Augustino را به ایتالیایی رستوران در باغ بیشه به عنوان مثال اعلام کرد در Facebook که آن را بسته جولای 1 بعد از یک عضو هیات ممکن است در معرض به کسی که تست مثبت برای ویروس. رستوران نوشته شده در به روز رسانی پنج روز بعد گفت: این امر پس از بازگشایی تمام اعضای هیات آزمایش منفی است.

PokeBowl در لدرا رنچ با صدور یک پیام مشابه پس از یک عضو هیات آمد به تماس با کسی که با شناخته شده قرار گرفتن در معرض.

طلایی جاده آبجوسازی در هانتینگتون بیچ که بازگشایی شد شنبه صبح ارسال شده توجه کنید در Facebook هفته گذشته اعلام بسته شدن موقت آن بعد از یک عضو هیات آزمایش مثبت است. آدولفو در لاگونا بیچ ارسال یک پیام مشابه هفته گذشته پس از آن صاحب آزمایش مثبت برای این ویروس و 25 درجه در هانتینگتون بیچ با صدور پیام پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت است.

تبلیغات

کردن قلاب در لوس آلامیتوس داوطلبانه بسته ژوئن 30 بعد از تست همه 110 کارکنان و یادگیری است که در سه آزمایش مثبت است. رستوران پس از بازگشایی شد.

چگونه سلامت ادارات اجرای پروتکل های ایمنی در رستوران ها هنوز هم تغییر. در لس آنجلس هیئت ناظران گذشت یک حرکت سهشنبه کارگردانی عمومی وزارت بهداشت به تصویب سیاست به جریمه و یا لغو مجوز در رستوران ها هستند که در انطباق با COVID-19 سلامت سفارشات. اورنج کانتی را اجرا کرده است چنین یک قانون است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de