San Bernardino County, لغو صدها نفر از coronavirus آزمون قرار ملاقات با استناد به کمبود

San Bernardino County health مقامات مجبور به لغو صدها نفر از قرار ملاقات برای افرادی که ثبت نام برای دریافت coronavirus آزمون به نقل از یک کمبود در مواد.

“شهرستان روزانه تست ظرفیت منقبض شده و از حدود 4500 به حدود 1,800,” اطلاعات عمومی افسر دیوید ورت گفت:, و اضافه کرد که این شهرستان را تست فروشندگان “قادر به تهیه و عرضه.”

“چه شهرستان در حال تجربه است که بخشی از سراسر کشور در زنجیره عرضه بحران است.”

شهرستان 2.18 میلیون نفر از ساکنان آن بیش از 167,000 تست شده برای این ویروس و بیش 16,500 آزمایش مثبت و امیدوار به از سرگیری گسترش تست در هفته آینده پس از به دست آوردن منابع به اندازه کافی.

تبلیغات

“ما به طور مداوم در تلاش برای به دست آوردن منابع لازم برای اطمینان حاصل شود که ما می توانیم ارائه تست در شهرستان ما در اوج ظرفیت” گفت: Corwin پورتر موقت شهرستان بهداشت عمومی مدیر. “بدون یک منبع کافی از آزمایشات این را چالش ها در شناسایی موارد و درمان کسانی که مبتلا مثبت برای COVID-19.”

تست باقی مانده است یکی از تنها سلاح های در دسترس برای مبارزه با این ویروس در حال انجام عدم وجود واکسن و یا درمان های پزشکی و مسئولان در سراسر کشور و کشور را تشویق گسترده و منظم تست. اما به عنوان مورد شمارش و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش تقاضا برای تست است ادامه داد: سنبله فراتر از ظرفیت.

روز شنبه, California Health and Human Services, منشی, دکتر مارک Ghaly اعلام کرد که آزمایشگاه باید اولویت بندی تست چرخش برای افرادی که علامتی بستری و یا زندگی در جمع تنظیمات مانند خانه های سالمندان و یا نهادی تنظیمات از جمله زندان امکانات.

تبلیغات

“عنوان مطلب متحده شروع به مقیاس خود را تست قابلیت های جدید محدودیتهای در حال تحقق در زنجیره تامین. به طور همزمان در آزمایشگاه در حال غرق شدن با تعداد نمونه کم کردن سرعت پردازش جدول زمانی. این تاخیر ارائه خواهد شد چالش های قابل توجهی در (1) توانایی ما برای مراقبت از افراد در بیمارستان که در آن تست کمک می کند تا ما را به درمان مناسب تصمیم گیری و (2) ما توانایی مناسب منزوی کسانی که بیمار هستند به منظور جعبه در ویروس ها و کاهش نرخ انتقال,” Ghaly نوشت: در بیانیه ای.

در لس آنجلس که در آن بیش از 1 میلیون و آزمون های توزیع شده, مقامات گفت که تقاضا برای تست است و رشد این شهرستان را در زمان عرضه است.

روز چهارشنبه مقامات شهرستان منتقل اولویت در ارشاد برای چه کسانی باید آزمایش ویروس. پس از هفته ها گفت و تاکید کرد که تمام افراد — از جمله پتانسیل های بدون علامت پخش — باید آزمایش مقامات بهداشت عمومی قرار می گیرد اولویت در کسانی که در حال نشان دادن علائم کار در یک محیط پر خطر و یا در تماس با یک فرد شناخته شده در معرض ویروس.

“تطابق تقاضا تبدیل شده است بیشتر آشکار” L. A. شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر دکتر کریستینا Ghaly گفت. “ما باید به سازمان دیده بان زنجیره تامین است.”

تبلیغات

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti تکرار احساسات در طول یک جلسه پنج شنبه شب. Garcetti گفت که وجود دارد بیشتر تست ظرفیت بیش از تقاضا در این شهر دو هفته پیش اما این ظرفیت کشیده شد هفته گذشته است.

هر دو بدون علامت و علامتدار ساکنان گزارش مشکل در پیدا کردن قرار ملاقات برای تست برای سه هفته گذشته. در دسترس بودن بیشتر محدود آخرین هفته منتهی به چهارم جولای تعطیلات آخر هفته و در روز دوشنبه زمانی که ورزشگاه طفره زن — بزرگترین تست سایت در این شهرستان بسته شد برای تست.

“ما نقاط چوک سراسر کشور در زنجیره تامین — همه چیز از معرف به برخی از سواب و خروش در ایالات تگزاس و فلوریدا گرجستان باعث شده labs به گذشته ظرفیت خود را در سراسر شهرستان” Garcetti گفت و اشاره کرد که مورد نشده است در شش شهرستان تست سایت های اجرا شده توسط درمانی آزمایشگاه و گروه غیر انتفاعی جامعه سازمان یافته تلاش های امدادی و یا هسته.

شهردار گفت که این شهرستان در حال تلاش برای گسترش آزمایش ظرفیت اما او تاکید کرد که مردم نباید آزمایش به منظور معاشرت در خارج از خانواده خود را.

تبلیغات

“یک تست است نه گذرنامه به حزب” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de