سان فرانسیسکو و پنجه نرم با بازگشایی مدارس به عنوان آن ارائه می دهد دستورالعمل انجام این کار با خیال راحت

بدون اعلام اینکه مدارس را بازگشایی این سقوط سان فرانسیسکو مقامات ارائه راهنمایی چهارشنبه در چگونه آنها می تواند بازگشایی — با اشاره به سن های مختلف کودکان در ژست های مختلف خطرات به یکدیگر و بزرگسالان است.

“ما در حال به اشتراک گذاری این مقدماتی راهنمایی چون ما می دانیم که مدارس نیاز به برنامه ریزی برای با خیال راحت از سرگیری فرد حضور و غیاب اگر و هنگامی که S. F. افسر بهداشت اجازه می دهد تا به مدرسه باز,” دکتر گفت: C. جین لی یک متخصص در این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

“خبر خوب این است که ما آموخته اند که مقدار بسیار زیادی در چند ماه گذشته در مورد COVID-19 مورد چگونگی تاثیر آن بر کودکان و نوجوانان و در مورد چگونگی آن را منتقل و چه موثر در جلوگیری از گسترش COVID-19” او گفت:.

اگر بازگشایی مدارس, تصمیم گیری در مورد چگونه به بهترین روش برای محافظت از دانش آموزان اعضای هیات علمی و کارکنان — ترکیب اجتماعی فاصله پروتکل های جهانی, ماسک پوشیدن و ترکیب پایدار دانشجو بود که در آن مورد نیاز — ساخته خواهد شد به طور مستقل توسط هر مدرسه لی saide.

تبلیغات

دستورالعمل صادر شد یک روز پس از لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت county superintendents آنها مورد نیاز برای آماده سازی دانش آموزان برای ادامه آموزش به طور کامل از صفحه اصلی.

خوشه در COVID-19 موارد دیده شده است که در هر دو شهرستان در روزهای اخیر و در دولت ثبت 9,500 عفونت های جدید در روز سه شنبه — جدید ترین موارد گزارش شده در یک روز پس از همه گیر آغاز شد.

لی هشدار مدارس ممکن است بسته باقی می ماند اگر شرایط را بدتر کند.

“اگر COVID-19 گسترش بیش از حد به سرعت در شهر ما,” او گفت: دستورالعمل صادر امروز “ممکن است به اندازه کافی برای آنها را به باز کردن با خیال راحت.”

تبلیغات

اما او اشاره کرد او و دیگر کارشناسان پزشکی آموخته زیادی در مورد این بیماری در چند ماه گذشته و کسانی که بینش می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان مدارس شروع به آماده شدن برای دوباره باز کردن.

برای مثال او گفت: “خطر بسیار کم برای مدرسه-دانش آموزان و همچنین شواهد نشان می دهد که کودکان به خصوص کسانی که زیر سن 10 کمتر احتمال دارد به شما با COVID-19 و احتمالا کمتر به احتمال زیاد برای انتقال آن است.”

خطر با افزایش سن, اما, “بنابراین برای دانش آموزان دبیرستان, آنها احتمالا نزدیک به بزرگسالان در معرض خطر و مدرسه دانش آموزان احتمالا جایی در میان.” او گفت:.

لی گفت که اگر اجتماعی فاصله است که احتمالا گزینه ای برای کودکان آن موثر خواهد بود برای دانش آموزان است.

تبلیغات

و او تاکید کرد جهانی ماسک پوشیدن برای همه در یک مدرسه از دانش آموزان به کارکنان و اعضای هیات علمی.

او گفت: مسئولان شهرستان متمرکز دستورالعمل های خود را در جلوگیری از انتقال بیماری از طریق قطرات تنفسی — از این رو ماسک و فیزیکی فاصله — به جای ضد عفونی.

او گفت که این ویروس می تواند به راحتی کشته می شود توسط بسیاری از محصولات تمیز کردن و شستن مکرر دست ها.

لی گفت: وزارت بهداشت توصیه می کند دانش آموزان ماندن در کوچک و پایدار بود. در مدارس ابتدایی, این گروه باید بزرگتر از استاندارد کلاس درس. در مدرسه راهنمایی و دبیرستان او گفت: این گروه می تواند بزرگتر اما برنامه باید مبهوت به حداقل رساندن تداخلات در ورود خروج در راهروها و در وعده های غذایی.

تبلیغات

او گفت: بالغ به بالغ انتقال به ارمغان می آورد بزرگترین خطرات است.

در مورد خواسته extracurriculars او گفت که به طور کلی فعالیت در فضای باز کاهش دهند خطرات ناشی از فعالیت های داخلی و انتخابی مانند گروه کر و سازهای بادی هستند به احتمال زیاد نمی شود مجاز است. او همچنین گفت که میان مدارس فعالیت های احتمالا مجاز نیست.

روز چهارشنبه رئیس جمهور تهمت و تهدید به خودداری از تامین مالی از سیستم مدرسه که موفق به بازگشایی در پاییز. که باعث شد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای پاسخ شنبه بازگشایی مدارس خواهد بود بر اساس علم نه فشار از کاخ سفید است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de