Tri-County Health تصویب ماسک مورد نیاز اجازه می دهد انتخاب کردن

این سه شهرستان در بخش بهداشت و درمان است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از Adams, Arapahoe و داگلاس شهرستان به زودی تصویب یک ماسک مورد نیاز برای این منطقه است. صورت پوشش مورد نیاز خواهد بود هر دو در داخل خانه در کسب و کارهای محلی و سایر موسسات و خارج از منزل در هنگام اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

شهرداری ها در منطقه و حتی شهرستان ها می توانید انتخاب کردن از نیاز ،

در حال حاضر Tri-County کارکنان و مشاور حقوقی هستند “کار کردن جزئیات” با توجه به گری آسمان یک سخنگوی وزارت.

به تاریخ Arapahoe, شهرستان شمارش 5,421 موارد COVID-19 حالی که Adams County تا به حال 4,478 و Douglas County 1,042. اما در اواخر ماه ژوئن Tri-County اعلام کرده بود که روزانه میزان موارد جدید در هر سه شهرستان در حال رشد بود.

“این اخیر سربازان ارتش تعجب آور نیست, از آنجایی که ما می دانستم که زمانی که ما شروع به افزایش تست و سهولت برخی از اجتماعی ما فاصله محدودیت تعداد موارد احتمال افزایش دهد. اما به عنوان تجربه در کشورهای دیگر در بسیاری از نقاط ایالات متحده نشان می دهد در حال حاضر است زمان برای راضی در مورد کلید استراتژی های پیشگیری از جمله پوشیدن یک ماسک صورت در ادامه به فاصله اجتماعی, شستن دست های خود را اغلب و گرفتن تست شده و منزوی زمانی که بیمار” John Douglas, بخش, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت: اعلام نیاز جدید.

دنور شهرستان است که با سنجش زمان 7,477 موارد تا به حال یک ماسک مورد نیاز برای خرید مردم و در رسانه های خرده فروشی در محل از اوایل ممکن است. برخی از کلرادو, شهرستان مانند تخته سنگ رفته اند و حتی بیشتر نیاز به ماسک صورت برای کسانی که در داخل و خارج هر زمان که شش پا اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. که شبیه به حکومت انتظار می رود برای سه شهرستان منطقه است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در اوایل ماه ژوئن فرماندار Jared پلیس به چراغ سبز به کسب و کار در سراسر کلرادو به رد خدمات به مشتریان نیست با پوشیدن ماسک.

حتی با COVID-19 را گسترش روزافزون در سه شهرستان Tri-County مدیره از سلامت تقسیم پنج به چهار ماسک مورد نیاز است. و این احتمال وجود دارد که شهرداری در شهرستان داگلاس — اگر نه کل شهرستان خود را — می تواند در نهایت امید بستن به خارج.

در ماه مارس دولت جمهوری نمایندگان مجلس به نمایندگی از بخش هایی از شهرستان داگلاس پرسید: این شهرستان در کمیسیون به قطع روابط با Tri-County Health Department بیش از آن صدور یک “پناهگاه در محل” منظور مبارزه با گسترش COVID-19.

“این است که درک ما که حداقل دو نفر از شما مخالف این دست سنگین استفاده از قدرت دولتی. به کسانی که در مخالفت با این اقدام تشکر از شما ایستاده برای قانون اساسی و با اکثر ترکیبات خود را در اینجا در شهرستان داگلاس. از نظر ما غیر قابل قبول است که یک قرارداد آژانس بهداشت می تواند به نوعی نادیده گرفتن اراده اکثریت ما منتخب و پاسخگو Douglas County کمیسیون” نمایندگان مجلس نوشت: در حالی که همچنین اصرار شهرستان به چین با “یا El Paso County Health و یا ایجاد یک جدید آژانس های بهداشتی است.

و در ماه مه C&C کسی که شام میخورد در قلعه سنگ باز برای روز مادر صبحانه را بدون گرفتن اجازه از مقامات بهداشتی به انجام این کار. پس از یک ویدئو از کاربران که نیست با پوشیدن ماسک های صورت و یا تمرین های اجتماعی فاصله رفت و ویروسی دولت در بخش بهداشت و درمان به طور موقت به حالت تعلیق مجوز آن رستوران است.

آن را در حال حاضر باز برای کسب و کار و…از نظر قانونی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>