UC رئیس جمهور منتخب Michael V. دریک می داند دست اول در مورد سخت تاکتیک های پلیس

Michael V. دریک است که به تازگی انتخاب شده رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا. او سابق دانشگاه ایالتی اوهایو جمهور و UC Irvine, صدراعظم, یک استاد برجسته پزشکی دکتر یک دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل شد.

به عنوان یک مرد سیاه پوست او قرار گرفته است indignities توسط پلیس که او حرفه ای, شجره نمی تواند متوقف شود.

دریک که 70 نوبت در روز پنج شنبه متوقف شده است و جستجو توسط مأموران اجرای قانون چندین بار. آخرین بار حدود شش سال پیش او گفت: زمانی که او و یکی از دوستان کشیده شد بیش از یک کلانتر معاون زمانی که آنها به خانه رانندگی از فرودگاه بین المللی لس آنجلس و بازداشت 15 دقیقه برای بازجویی. او را کنار کشیده به طوری که اغلب در فرودگاه او با استفاده از برنامه در وقت اضافی برای دریافت از طریق آنها ،

“من حاد شده اند و شخصا آگاه خشن و بی احترامی پلیس است که مردم از رنگ چهره. من آن مواجه ایم. من پسر آن مواجه اند. این یک بخشی از زندگی در آمریکا برای همه بیش از حد طولانی و این چیزی است که نیاز به توقف و ما نیاز به پیدا کردن راه های بهتر از قادر بودن به نگه داشتن ما جوامع امن” دریک در مصاحبه ای گفت:.

تبلیغات

به عنوان خواسته های پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس تشدید سراسر کشور دریک گفت: پردیس امنیت یک مسئله او در نظر دارد برای مقابله با زمانی که او طول می کشد UC راس در ماه آینده. دریک شد و به اتفاق آرا انتخاب شده در این هفته توسط UC Board of Regents برای موفقیت رییس جمهور پیشین جانت ناپولیتانو.

دریک گفت که پردیس ایمنی میباشد — او گفت: او شده است دل به حال برای آسایش خانواده های قتل عام دانش آموزان — اما از آن زمان به تجدید نظر راه امن به آن را.

“این demilitarization از پلیس و همکاری در روابط بین پلیس و جوامع باید یک معامله بزرگ از قول وجود دارد,” او گفت:. “من بسیار مشتاق به دیدن اگر ما می توانیم در لحظه حرکت به احترام و امنیت برای همه ما به طوری که ما نمی باید مرعوب آن دسته از افرادی که به اتهام این است که برای محافظت از ما.”

شهریه را افزایش دهد ؟ ارزش بحث کردن

سیستم UC مواجه است قابل توجه مالی و ناامنی با $1.2 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته و هزینه های اضافه شده در مارس و آوریل با توجه به همه گیر. ضرر و زیان آن اضافه شده اند به یک دهه فشار مالی بر دولت دانشگاه های دولتی. بودجه برخی کارشناسان مانند UC Santa Barbara, پروفسور کریستوفر Newfield باید حمایت مالی جدید مدل که بازده UC کامل بودجه عمومی به جای افزایش اعتماد خانواده به پرداخت شهریه.

تبلیغات

دریک گفت: UC نیاز “همه دست به دست در عرشه” به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد و کاهش هزینه. که ممکن است با توجه به نوع برنامه او راه اندازی در ایالت اوهایو به افزایش شهریه, هزینه مسکن و هزینه های ناهار خوری یک بار برای هر ورودی کلاس — معمولا حدود 4 درصد افزایش می دهد — و قفل آن را در چهار سال. او گفت: این برنامه همراه با افزایش کمک های مالی منجر به کاهش بار بدهی در دانش آموزان و تعداد بیشتری از فارغ التحصیلان با هیچ بدهی در همه.

تضمین شهریه مدل برای اولین بار در نظر گرفته شده در UC یک دهه پیش و اخیرا این سال تا رجنت کنار گذاشتهشدن از آن میان زمان ناراحتی های اقتصادی است. دریک گفت که ارزش بحث کردن دوباره.

“هدف ما این است به انجام همه چیز ما می توانیم به افزایش قیمت برای ما دانش آموزان و خانواده خود را,” او گفت:. “و این یکی از روش های که محبوب در گذشته نهاد.”

چه آن را برای افزایش تنوع? ‘گریس آرنج’

در ماه های اخیر UC رهبران گرفته اند با مشخصات بالا حرکت می کند به افزایش تنوع دسترسی و حقوق صاحبان سهام از جمله تدریجی SAT و ACT و حمایت از اصلاح قانون اساسی پیشنهاد شده قبل از دولت رای دهندگان در ماه نوامبر برای حذف محدودیت در عمل کنيد. این اهداف نزدیک به دریک قلب است.

تبلیغات

در طول شش سال است در ایالت اوهایو دانشگاه افزایش تعداد دانش آموزانی که کم درآمد کمتر اقلیت و برای اولین بار در خانواده خود را برای حضور در دانشگاه. دانش آموزان سیاه پوست باقی می ماند کمتر اما دریک گفت تیم او بازداشت 20 ساله اسلاید در خود ثبت نام و تعداد آنها دو برابر شده از 260 در سال 2014 به 570 پاییز گذشته. سهم خود را از مجموع ثبت نام افزایش یافته است و از 3.9 درصد در سال 2014 به 6.8 درصد در سال 2019.

استراتژی کلیدی دریک گفت, شامل فعال, استخدام در جوامع رنگ ابتدا به عنوان اوایل به عنوان مدرسه استفاده از ایالت اوهایو به دانش آموزان کمک کند. یک افزایش بزرگ در نیاز به کمک های مالی بر اساس نیز ساخته شده تفاوت. تحت “گیاهی شبیه شاهبلوط هندی قول می دهم:” برای مثال ایالت اوهایو مکمل پل اعطای جوایز به پرداخت شهریه دانشگاه ها در کامپیوتر است.

“ما رسیده به جوامع به دسترسی بیشتر به دانش آموزان و سپس از آنها استقبال با شور و شوق,” او گفت:. “ما با قرار دادن تعداد زیادی از گریس آرنج به آن است.”

چه کسی به او کار می کنند ؟ شما

هنگامی که دریک حرکت خود را به دفتر ریاست جمهوری او برنامه را به یک عکس از یک کارگر در یک زمینه hoeing یک ردیف.

تبلیغات

عکس به او داده شد توسط Xóchitl Castañeda, مدیر بهداشت ابتکار عمل از آمریکا در UC برکلی دانشکده بهداشت عمومی. این دو با هم کار کرده برای سال در کالیفرنیا و مکزیک بهداشت ابتکار.

پس از او UC معاون رئیس جمهور برای امور بهداشت و درمان در سال 2000 او گفت: یک همکار به او گفت رجنت شد و در حال حاضر کارفرمایان خود را. دریک مخالفت کرد.

“من گفت: من واقعا فکر می کنم من برای مردم کار در کالیفرنیا است. اگر شما از من بپرسید که چه کسی رئیس است, آن کسی است که من هرگز به دیدار چه کسی نمی خواهد می دانم که من وجود داشته باشد. و اگر من به درستی کار پس از آن زندگی خود و خانواده اش زندگی بهتر خواهد شد به صورت روزانه. و سپس چند سال بعد Xóchitl به من داد ،

“و من گفتم که آن مرد. و پس از او بوده است در دیوار من برای 15 سال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de