ما مصرف کنندگان کاهش استقراض خود را توسط $18.3 میلیارد دلار در مارس

واشنگتن (AP) — مصرف کنندگان ایالات متحده کاهش استقراض خود را برای سومین ماه متوالی در ماه مه به عنوان میلیون ها شغل از دست رفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته خانوار کمتر مشتاق به در بدهی های جدید است.

فدرال رزرو گزارش روز شنبه که مصرف کننده استقراض کاهش یافته است $18.3 میلیارد دلار در ماه مه یک قطره از 5.3%. استقراض افتاده بود 4.5 درصد در ماه مارس و پس از آن سقوط 20.1 درصد در ماه آوریل است. که بزرگترین یک ماه کاهش در درصد پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

استقراض توسط مصرف کنندگان در این دسته را پوشش می دهد که بدهی کارت اعتباری کاهش یافت $24.3 میلیارد دلار در ماه مه پس مارس رکورد $58.2 میلیارد دلار کاهش است. قرض گرفتن در این دسته را پوشش می دهد که وام خودرو و بدهی های دانشجویی افزایش یافت 6 میلیارد دلار معکوس بخشی از 12 میلیارد دلار کاهش در ماه آوریل است.

مصرف کننده وام گرفتن از نزدیک تماشا کردند چرا که سرنخ آن را ارائه می کنند در مورد تمایل خانواده ها به بدهی بیشتر برای حمایت از هزینه های مصرف کننده که حساب برای 70 درصد از ایالات متحده فعالیت های اقتصادی.

اقتصاددانان بر این باورند که گسترده خاموش شدن ناگهانی باعث تلاش برای جلوگیری از coronavirus اقتصاد تحت فشار قرار دادند به یک رکود عمیق با تولید ناخالص داخلی انتظار می رود به پست شکستن رکورد کاهش 30 ٪ در ماه آوریل تا ژوئن چهارم.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و پیش بینی تیز تک به تک در ماه جولای-سپتامبر چهارم اما خصوصی اقتصاددانان نگران هستند که تجدید حیات coronavirus موارد در هفته های اخیر در بسیاری از مناطق ممکن است بهبودی در خطر است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de