با بسیاری از مردم از کار چرا کارخانه های لبنی استخدام?

ده ها تن از کلرادو ماشین منگنه شده اند کمک می خواستم تبلیغات بیش از چند هفته گذشته به عنوان آنها بازگشایی به درجات مختلف پس از پایان دولت مستند در رستوران ها و کافه ها.

ناگهانی تقاضا برای کارکنان عجیب به نظر می رسد هر چند با توجه به بسیاری از تخمیر beertenders بازاریابی مردمی و دیگر آبجوسازی کارکنان گذاشته شد یا furloughed در اواخر ماه مارس به دلیل COVID-19 مستندات.

یک توضیح احتمالی ممکن است شامل دو عامل مختلف:

1) بسیاری از خدمات کارگران صنعت شده اند قادر به جمع آوری بیکاری در دولت همراه با وجوه فدرال (600$در هر هفته) به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند که طراحی شده است برای کمک به اقتصاد شناور ماندن در طول نزدیک به سراسر کشور مستندات; پرداخت مجموعه به پایان می رسد ژوئیه 31. ترکیبی از منابع مجاز گیرنده به پرداخت هزینه برای اقامت بیکار در زمانی که عموم نیروی کار شده است در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

Mountain Sun's Kevin Daly.

کوه خورشید کوین دالی.

کوه خورشید میخانه

“چرا شما به بازگشت به کار زمانی که شما می توانید در خانه بمانند و پول به اندازه کافی و سالم بماند ؟” توضیح می دهد که کوین دلی که تاسیس کوه خورشید brewpub زنجیره ای در سال 1994 و هنوز هم اجرا می شود و آن پنج محل از جمله دنور تاک خیابان. به خاطر خود کارکنان دالی در زمان مسیر امن بسته شدن خود را بارها برای ناهار خوری چند روز قبل از اینکه دولت ماموریت و بعد از بسته شدن در دسترس نباشد.

او خوشحال بود که او متوجه شد که دولت فدرال و دولت خواهد پرداخت بیکاری و او تصمیم گرفت برای ادامه پوشش کارکنان خود را تحت بیمه سلامت نیز هست.

اگر چه برخی از کوه خورشید مکان در حال حاضر به فروش آبجو به رفتن و دیگران در حال آماده شدن برای محدود در خانه ناهارخوری دالی هنوز هم می خواهد به دقت و به خصوص از آنجا که او می گوید او نمی تواند پول در 50 درصد ظرفیت است.

2) به عنوان کارخانه های لبنی تغییر مدل کسب و کار آنها نیاز به کارکنان با مهارت های مختلف مجموعه از قبل. رفیق دم مثلا نبوده است که متاثر از کارکنان ماندن در منزل در بیکاری است. نه دنور آبجوسازی مورد نیاز برای استخدام میزبان و سرویس دهنده است که می تواند خوش آمد می گوید و صندلی مهمانان و ارائه خدمات جدول (هر دو مورد نیاز فعلی مقررات ایمنی و بهداشت) چیزی رفیق تا به حال هرگز قبل از انجام داده می گوید: صاحب دیوید لین.

“آنچه که در اینجا اتفاق افتاده است که taproom باز است 34 درصد کمتر ساعت از قبل از همه گیر اما کار ساعت کار افزایش 25 درصد گفت:” ما در یک بیانیه های قبلی. “مطابق با راهنمایی از CDPHE ما نیاز به یک مقدار زیادی از کارکنان اضافی.” دیگر وظایف جدید شامل پر کردن به سفارشات فوق العاده تمیز و بهداشتی از میز و صندلی و سرویس بهداشتی و غذایی به مشتریان از رستوران ما شریک است.”

The staff at Comrade Brewing.گسترش

کارکنان در رفیق دم.

رفیق دم

لین می گوید: رفیق ارائه می دهد 100 درصد پرداخت بیمه درمانی 401(k) با یک شرکت مطابقت با چشم انداز و پوشش دندان و دستمزد مناسب “پس برای ما, آن را بسیار بعید است که مزایای بیکاری بیشتر خواهد بود اگر آنها برای پرداخت تمام مزایای از جیب.”

نسبت Beerworks بنیانگذاران Jason zumBrunnen تحت تاثیر قرار شده است هر دو از عوامل فوق. او تا به حال به وضع اکثریت کارکنان خود را در اواخر ماه مارس و می گوید: برخی از نقل مکان به چیزهای دیگر در حالی که چند تصمیم به ماندن در خانه و بیکاری است.

اما زمانی که آن را آمد به rehiring در ماه ژوئن او بیشتر مورد نیاز مردم برای “front-of-the-house” کار می کنند. “این قطعا یک مرحله جدید به یک در حال حاضر عجیب و غریب سال… به خصوص که ما در حال انجام خدمات جدول و اقدام بیشتر شبیه به یک رستوران — بدون نوار صندلی هیچ از خود سفارش.”

عنوان پایان مراقبت عمل پرداخت با نزدیک شدن اما zumBrunnen فکر می کند بیشتر و بیشتر مردم می خواهند به بازگشت به کار — و نه فقط برای حقوق خود. برخی از بازگشت برای “رفاقت… بلکه بیشتر عملا آنها نمی خواهند به استفاده از همه آنها بیکاری در حال حاضر به خصوص اگر وجود دارد یکی دیگر از سنبله و یا خاموش کردن” او می گوید. “ما آن را یک روز در یک زمان و یک پا در مقابل دیگری است. آن را مانند راه اندازی مجدد یک کسب و کار را دوباره و دوباره. ما انتظار نداریم که ما پیش نویس فروش در خارج از محوطه به آمده به عقب در هر زمان به زودی, اما امیدوار taproom منجر خواهد شد و راه برگشت به گرفتن روی پاهای ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de