آسیا امروز: استرالیا ویکتوریا دولت رکورد 288 موارد

کانبرا استرالیا (AP) — استرالیا ویکتوریا دولت روز جمعه گزارش جدید رکورد روزانه 288 coronavirus موارد که همچنین نشان دهنده یک رکورد تعداد آزمون بیش از 37,500.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت که تعدادی از شهروندان و دارندگان اقامت دائم مجاز به بازگشت به استرالیا هر هفته خواهد بود و با کاهش بیش از 4000 از هفته آینده.

سیدنی بزرگترین شهر حمل شده نامتناسب بار هتل قرنطینه است که در حال حاضر پرداخت می شود, New South Wales دولت.

ویکتوریا به جنوب ممنوع ورود بین المللی پس از نقض هتل قرنطینه در ملبورن شد متهم شده است که استرالیا تنها گسترده انتقال COVID-19.

Vicotoria ارشد Helath افسر Breet Sutton گفت: “قطعا 288 موارد جدید امروز بسیار زشت تعداد.”

ویکتوریا تبدیل شده است برای اولین بار دولت به توصیه ساکنان آن را ماسک می پوشند اگر آنها نمی تواند حفظ 1.5 متر (5 فوت) اجتماعی فاصله مانند زمانی که آنها در حمل و نقل عمومی و یا در سوپر مارکت ها.

کوئینزلند در شمال اتهامات مسافران 2,800 دلار استرالیا ($1,900) برای دو هفته در هتل قرنطینه ساخت سیدنی بیشتر مقصد جذاب برای Queenslanders به زمین از خارج از کشور.

موریسون گفت: کشورهای دیگر در حال حرکت به مسئول هتل قرنطینه و همچنین با توجه به این که استرالیا بوده است ترغیب شهروندان برای هفته برای بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. خارج ویکتوریا بیشتر از استرالیا COVID-19 موارد تشخیص داده شده اند در هتل قرنطینه.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— کره جنوبی گزارش کرده است 45 موارد جدیدی از کروناویروس که مقامات بهداشتی تقلا برای جلوگیری از عفونت در شهرستانها عمده در سراسر کشور. این آمار و ارقام را ملی caseload به 13,338 از جمله 288 مرگ و میر. بیست و سه مورد جدید از سئول شهری است که در مرکز یک ویروس تجدید حیات از اواخر ماه مه. عفونت همچنین گزارش شده است که در دیگر شهرستانها عمده مانند گوانگجو و Daejeon. مقامات بهداشتی می گویند که آنها در یک بازی دشوار از “whack-a-mole” با خوشه ظاهر در مکان های مختلف — از جمله کلیساها رستوران nightspots و ساختمان های اداری.

— چین روز جمعه گزارش داد چهار تازگی تایید موارد از coronavirus همه آنها آورده شده از خارج از کشور. جدید مرگ و میر گزارش شده و 342 نفر باقی می ماند در درمان است. یکی دیگر از 121 مردم در انزوا و تحت نظارت به عنوان موارد مشکوک و یا برای آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای. چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان 83,585 موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de