بزرگ ده تکه nonconference بازی فوتبال با توجه به همه گیر

ده بزرگ کنفرانس پنج شنبه اعلام کرد آن را نمی خواهد بازی nonconference بازی در فوتبال و چند ورزش دیگر این سقوط دراماتیک ترین حرکت است توسط یک قدرت کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ اشاره کرد توصیه های پزشکی در ساخت آن تصمیم گیری و افزود ominously که این طرح می تواند تنها “اگر این کنفرانس است که قادر به شرکت در سقوط ورزش است.”

“همانطور که ما همچنان به تمرکز بر روی نحوه بازی این فصل در یک راه امن و مسئول بر اساس بهترین مشاوره از کارشناسان پزشکی ما نیز آماده نیست به بازی به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی و سلامتی ما دانشجو-ورزشکاران باید شرایط طوری دیکته” لیگ گفت.

علاوه بر این, فوتبال, ورزش و آسیب دیده شامل مردان و زنان کشور عبور, میدان, هاکی مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان.

“با محدود کردن رقابت به دیگر بزرگ ده موسسات کنفرانس خواهد شد که بیشترین انعطاف پذیری برای تنظیم عملیات های خود را در طول فصل و تصمیم گیری سریع در زمان واقعی بر اساس ترین زمان در حال تحول توصیه های پزشکی و مایع طبیعت همه گیر” ده بزرگ گفت.

اعلام این خبر یک روز پس از لیگ آیوی به نام پاییز ورزش و استنفورد اعلام کرد آن را برش 11 تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزش به عنوان آن مبارزات با تاثیر مالی این ویروس شیوع داشتن در بودجه خود را.

هیچ واکنش فوری از دیگر همایش ها هر چند ثانیه ACC بزرگ 12 و Pac-12 همه نشان داد آنها قصد به بازی سقوط ورزش توسط لنگر فوتبال تا کنون بزرگترین moneymaker.

میسوری مدیر ورزشی جیم Sterk خواسته شد تا در مورد امکان منطقی برای یک کنفرانس-تنها برنامه است.

“احتمالا آن را به یک سطح راحتی از چه پروتکل تصویب شده, چگونه آزمایش انجام می شود و سپس حفظ آن در درون خانواده که اگر شما — خود را گسترش دایره اجتماعی یا اجتماعی غلاف گفت:” Sterk که ببر بازی در ثانیه. “شما ممکن است قادر به کنترل همه چیز بیشتر است که راه و یا احساس می کنید مانند شما می توانید به هر حال در مقابل ناشناخته از مردم که از خارج ما 11 متحده است.”

خیمه nonconference matchups در ده بزرگ این فصل شامل نوتردام در مقابل ویسکانسین در Oct. 3 در Lambeau Field خانه NFL Green Bay Packers. یک تعداد انگشت شماری از تیم برنامه ریزی شده بود به بازی دو ده بزرگ مخالفان از جمله بولینگ سبز مرکزی میشیگان و ایلینوی شمالی.

ده بزرگ گفت: انتشار برنامه دقیق بعد از آن و در ادامه به بررسی سایر رشته های ورزشی. لیگ گفت: مدارس خود را افتخار و کمک هزینه تحصیلی برای ورزشکاران که انتخاب می کنید به رقابت در سال تحصیلی آینده به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

ایندیانا مدیر ورزشی اسکات Dolson گفت: او و ده همکاران “می دانم که وجود دارد باقی می ماند و بسیاری از سوالات است که هنوز هم نیاز به پاسخ داده شود و ما به سمت یافتن پاسخ آن در هفته های آینده.”

___

AP نویسندگان ورزشی استیو Megargee و صخره فشار کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>