لایحه میدان ارگ و بنیانگذار شهر سالن موسیقی, می میرد در 82

با بیل زمینه در Wurlitzer, شهر قدیمی موسیقی سالن شد با یک پیچ و تاب زمان که میره مهمانان خود به اوایل قرن 20 زمانی که فیلم خانه بودند طلاکاری کاخ ها و ارکسترهای عرضه موسیقی متن فیلم است که فیلم تا به حال هنوز به کارشناسی کارشناسی ارشد.

میدان عشق وعاشقی با سینما و فیلم صامت و افزایش قدرت توانا Wurlitzer بود به طوری عفونی آن را به خود جلب سخت هسته پایدار از پیروان که نشان می دهد تا برای یک شب کنسرت و یک فیلم کوتاه و یا برنامه یاجشن بعدازظهر یکشنبه در مرکز شهر El Segundo تئاتر است.

“برای یک دوره کوتاه از زمان شما می توانید ترک وجود خود را فروتن و زنده مانند خانواده سلطنتی گفت:” همین منینگ از لس آنجلس Conversancy توضیح رویا تجربه تئاتر به بار در سال 1991.

موسیقی سالن بسته در اواسط ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر شروع به پیشروی خود در سراسر کالیفرنیا. اما زمینه و حامیان او همچنان امیدوار است که آن را روزی باز دوباره.

تبلیغات

انتظار هنوز هم میدان درگذشت 28 ژوئن مرگ او به احتمال زیاد یک نتیجه از یک سکته مغزی او رنج می برد و همچنین سرطان پروستات دوستان گفت. او 82.

“هنگامی که ما از دست بیل زمینه ما از دست داده و بخشی از L. A. تاریخ” گفت: جایزه اسکار و امی و برنده فیلمساز مستند جیمز Moll, مدافع تئاتر و یکی از زمینه دوستان. “خوشبختانه او برگ های ارزشمند میراث در شهر سالن موسیقی که به انجام چیزی که خود را برای تا زمانی که وجود دارد مردم در L. A. کسانی که عاشق فیلم های کلاسیک و موسیقی است.”

Old Town Music Hall in El Segundo.

شهر قدیمی سالن موسیقی در ال سگوندو. موسیقی سالن بسته در اواسط ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر شروع به پیشروی خود در سراسر کالیفرنیا. اما زمینه و حامیان او همچنان امیدوار است که آن را روزی باز دوباره.

(DonHoltz.com)

زمینه و دوست خود لایحه Coffman یافت Wurlitzer در این روباه پیر West Coast تئاتر در ساحل. کامل ارکسترهای مدتها بود که از بین رفت از چاله در فیلم خانه ها و در حال حاضر لوله اندام شد در راه خود را به عنوان به خوبی.

تبلیغات

دو قرض $2,000 از اتحادیه های اعتباری برای خرید ابزار و سپس آن را در ذخیره سازی که در آن sat — در قطعه — برای 10 سال آینده.

ارگان و دو فیلم هنردوستان در نهایت در بر داشت یک خانه که یک جعبه قدیمی سینما در خیابان ریچموند موجود شد در سال 1968. این بار به ال سگوندو دولتی تئاتر و در حالی که یک کلیسای باپتیست.

در آمد Wurlitzer این یاقوت قرمز فرش با شکوه پرده های خاطره انگیز نقاشی های نفت و لوستر پر زرق و برق.

دوباره بهم وصل به Wurlitzer بود و کرگدن از یک ابزار — 2,000 لوله و 244 کلید مرتب در چهار کیبورد همراه با stopkeys که ساطع شده از تلفن های موبایل از زنگ سنج ترومپت و طبل. در کوتاه, کامل,ارکستر,

تبلیغات

در تاریکی آن میدرخشد ترسناک و سپس فنر به زندگی زمانی که پرده جدا موسیقی انفجار قبل از Lon Chaney یا شاید Charlies چاپلین به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش.

“شما می دانستید که شما راه رفتن را به کسی خواب حباب” جانت کلاین یک موسیقیدان که انجام شده در تئاتر گفت: تنوع.

ویلیام چارلز فیلد متولد شد و در لس آنجلس در Oct. 4, 1939 یکی از چهار فرزند در یک زحمتکش خانواده است. هر دو از پدر و مادر خود بود به کار گرفته شده توسط لس آنجلس Unified School District — پدر خود را به عنوان یک برق مادرش را ، هر چند هر دو آنها مشغول به کار در یک مدرسه عمومی district, زن و شوهر فرستاده فرزندان خود را به مدارس کاتولیک.

زمینه در بر داشت عشق خود را avocation و آینده خود را همه در یک بار زمانی که او سرگردان از طریق بارکر وارنر فروشگاه در مرکز شهر L. A. شد و گرفتار با صدای یک ارگان لوله خروش و فرو بردن در پس زمینه به عنوان خریداران به مرور. در زمان او بود 12 او استخدام شده بود به عنوان نوازنده ارگ در لس آنجلس تئاتر در برادوی جنوبی.

تبلیغات

او هرگز سرگردان به دور از ابزار.

“لوله اندام بودند روح و صدا از تئاتر” زمینه گفت: بار در سال 2008.

هر دو زمینه و Coffman زندگی می کردند به سادگی — زمینه خانواده اش در خانه های قدیمی در جنوب L. A. و کافمن در یک اتاق اجاره ای در ال سگوندو. زمینه تعمیر اندام برای زندگی در حالی که کافمن رو با یک حقوق بازنشستگی از روز خود را به عنوان یک موسیقیدان است. اما در تئاتر هر دو احساس غنی و پاداش.

تبلیغات

حتی سلامت خود را به عنوان کاهش یافته و زمینه پیمایش راه خود را به ارگان بر روی یک روروک مخصوص بچه ها کشیده و مخاطبان تحت طلسم از Wurlitzer قبل از فیلم صامت و اوایل فیلم ناطق شروع به رول.

“ما در تلاش برای ایجاد یک فرار از بمباران امروزی الکترونیکی تروما گفت:” کافمن که در سال 2001 درگذشت. “ارگان موسیقی می کند که.”

چراغ خاموش شد در شهر سالن موسیقی در ماه مارس پس از یک نمایش موزیکال “برای من و گال” با جودی گارلند و جین کلی. Moll گفت: این طرح به بازگشایی تئاتر زمانی که این بیماری همه گیر شل گرفتن آن و این که ادوارد تورس 24 ساله ارگ بود که مربی زمینه را بیش از Wurlitzer.

اما در زمینه حضور خواهد معطل داخل سالن موسیقی.

تبلیغات

“ما از دست داده ایم آرام قهرمان یک تعریف فرهنگی از ویژگی های لس آنجلس: صنعت موسیقی و فیلم” تام نوارهای یک نوازنده که برای اولین بار راه می رفت به سالن موسیقی به عنوان یک 18 ساله موسیقی کلاسیک ، “بیل زمینه با نگه داشتن فیلم های کلاسیک نورد و, در موسیقی, روان, تغذیه ریشه های فرهنگ عامه امروز نگه داشته و آنها زنده است.”

درست است که جان سالم به در برد با خود شریک دیرین دنی Tokusato و دو خواهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de