C. B. & Potts آبجوسازی به طور دائم بسته چهار مکان به فروش می رساند پنجمین

C. B. & Potts, که شده است در خدمت آبجو و همبرگر به نسل Coloradans است به طور دائم بسته درب به چهار نفر از آن پنج کلرادو مکان: دو در فورت کالینز یکی در عراق و یکی در کلرادو اسپرینگز. باقی مانده, محل یک رستوران در Collindale گلف در فورت کالینز فروخته شده است اگر چه آن را حفظ C. B. & Potts نام برای هم بودن.

این brewpub گروه یکی از قدیمی ترین در کلرادو شده است و یکی برای دانشگاه ایالتی کلرادو دانش آموزان و معلمان برای چندین دهه به عنوان یک زمین پرورش برای تخمیر و برنده جایزه آبجو.

“C. B. & Potts شروع به عنوان یک کالج میخانه در غرب الیزابت دو بلوک از CSU در سال 1974. اوایل روز ویژه ‘کوک-your-own’ همبرگر و استیک” ایمیل جف Iverson جونیور که سران واشنگتن-بر اساس RAM رستوران گروه خانواده اجرای کسب و کار است که تاسیس و صاحب C. B. & Potts.

“در سال 1995 با نام تجاری گسترش جنوب به روستای گرین وود که در آن پ را شروع به دم خود را برنده جایزه هنر و صنعت آبجو” او می افزاید. با نام تجاری بعد از گسترش به Cheyenne, Westminster, Highlands Ranch, Broomfield, Greenwood Village, Breckenridge و کلرادو اسپرینگز دم آبجو در حداقل دو تا از آن محل.

Iverson کاهش یافته است به بحث در مورد دلیل تعطیلی اما اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس در ایمیل خود به Westword. “وضعیت عاطفی دشوار است برای من” او می نویسد.

RAM دارای حداقل یک دوجین ماشین منگنه و رستوران در واشنگتن ایالت اورگن و آیداهو چند که بازگشایی شد و یا در مورد شروع روند بازگشایی پس از COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

باقی مانده محل فروخته شد به C. B. & Potts و “زمان شریک زندگی” کوین Sheesley یک سالن از شهرت ورزشکار در ایالت کلرادو و سابق شرکت صاحب Prost دم” Iverson می گوید. “او ادامه خواهد داد Potts سنت مهمان نوازی بخشنده بزرگ مواد غذایی و سرد آبجو.” محل باز است برای کسب و کار.

Sheesley نمی بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

مانند C. B. & Potts, کلرادو, دیگر brewpub زنجیره پایین سنگ نیز بسته همه از مکان های خود را در ماه مارس پس از همه گیر خاموش شدن ناگهانی اما پایین سنگ است بازگشایی حداقل دو نفر از کسانی که تا کنون تحت مالکیت جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de