کالیفرنیا خانه موبایل پارک سهل انگاری نظارت و بازرسی امور خارجه حسابرسی هشدار

کالیفرنیا ایالت آژانس مسکن و انجام بازرسی کامل در بیش از نیمی از ایالت های تلفن همراه, صفحه اصلی, پارک, بین سال های 2010 و 2019 و باید بهبود نظارت برای محافظت از ساکنان یک دولت ممیزی روز پنجشنبه گفت.

اگر چه دولت وزارت مسکن و توسعه جامعه ملاقات قانونی آن هدف از انجام پارک بازرسی در 5% از پارک های سالانه 55 درصد از 3,640 فعال پارک دریافت نمی کامل پارک بازرسی در دوره 10 ساله مورد بررسی با توجه به دولت حسابرس ایلین Howle.

“طولانی شکاف بین بازرسان بازدید از یک پارک افزایش خطر که سلامت و ایمنی نقض کشف نشده باقی می ماند و گزارش نشده,” Howle گفت: در نامه ای به فرماندار و نماینده مجلس. “توسط آن بهبود فرآیند انتخاب به صورت سالانه پارک بازرسی شامل برخی از پارک ها که این بازدید در سال های اخیر و اجرای ارشاد به صورت رسمی بازديد HCD می تواند به کاهش خطرات ناشی از ایمنی و بهداشت نقض در پارک.”

در علاوه بر این به پیدا کردن میزان کافی برای کامل پارک بازرسی حسابرسان نیز گفت: برخی از پارک ها شد و حتی بازدید توسط بازرسان برای پیگیری شکایات مربوط به فردی واحد است.

تبلیغات

آژانس داده ها نشان داد که در آن دیدار نیست 9 درصد از پارک ها یا 330 پارک به نمایندگی از 5700 خانه موبایل واحد به هر دلیلی در طول دهه بررسی ممیزی گفت.

نادر بازرسی می تواند اجازه می دهد تلفن همراه, صفحه اصلی, پارک, سقوط به کنيا طرفداران مسکن هشدار داده اند.

حسابرسان همچنین تناقض در آن روند بازرسی و گفت که آژانس بسته سه نفر از 54 بازرسی فایل های نوشته شده توسط حسابرسان قبل از پارک صاحبان و ساکنان به حال اصلاح برخی از موارد نقض.

برخی از موبایل خانه پارک شده اند به شدت آسیب دیده در آتش سوزی در سال های اخیر و در این گزارش اشاره کرد بازرسان وظیفه با ساخت مطمئن شوید که پارک رعایت قوانین ایمنی آتش. در یک مورد یک Los Angeles County Fire Department station ارائه یک شکایت با چندین اتهام از جمله نگرانی در مورد محل گاز متر است که مسدود شده و دسترسی به خطوط وسایل نقلیه اضطراری نیاز به درایو را از طریق پارک ممیزی گفت. “بازرس شکست خورده برای رسیدگی به این اتهام در گزارش بازرسی” این گزارش گفت:.

تبلیغات

آژانس دولتی اغلب انجام نمی به اشتراک گذاری اطلاعات مهم از جمله شناسایی تخلفات با پارک و یا ساکنان آن ارائه اطلاعات در اواخر ممیزی در بر داشت. این آژانس همچنین گاهی اوقات موفق به به ساکنان در مورد حقوق خود و منابع در دسترس به آنها.

“به عنوان یک نتیجه, برخی از ساکنان ممکن است از دست رفته فرصت برای به دست آوردن کمک در تصحیح نقض قبل از پارک صاحبان آغاز مراحل به اخراج آنها” ممیزی به این نتیجه رسیدند.

Howle را نیز توصیه می شود آژانس دولتی انجام یک کار بهتر از ساخت مطمئن شوید که بازرسان ندارد و تضاد منافع با ساخت مطمئن شوید که آنها همه گزارش منافع مالی خود را به عنوان مورد نیاز قانون است. ممیزی نگاه سوابق 77 بازرسان و تا به حال منافع مالی مربوط به موبایل, صفحه اصلی, پارک, از جمله یکی که اموال متعلق به نزدیکی یک پارک.

مسکن آژانس در پاسخ به این ممیزی با گفتن آن موافق بهبود به بازرسی برنامه مورد نیاز هستند.

تبلیغات

“ما موافقم با توصیه و در حال حاضر تکمیل و اجرا شود بسیاری از توصیه های ارائه شده در این گزارش که نشان دهنده مناطق بهبود بهتر است برای محافظت از سلامت و ایمنی کالیفرنیا mobile home park ساکنان پارک صاحبان و کمک به حفظ پایداری ملک گفت:” زاک اولمست اینه که مسکن آژانس معاون مدیر.

ممیزی شد درخواست شده توسط دولت از سوی دیگر ، کانی M. Leyva (D-چین) به عنوان رئیس مجلس سنا انتخاب کمیته اصلی تولید جوامع پس از او شنیده شکایت از تلفن همراه صاحبان خانه در مورد سهل انگاری دولت نظارت.

در روز پنج شنبه Leyva نام یافته “نگران کننده” و “غیرقابل قبول” و گفت: کمیته ارائه خواهد شد نظارت آن را به مطمئن شوید که وجود دارد این است که پیگیری و اقدام است.

“به عنوان خانه های تلفن همراه در حال حیاتی گزینه برای مسکن مقرون به صرفه در کالیفرنیا روشن است که دولت باید بهبود کیفیت و فرکانس از این بازرسی به طوری که ما می توانیم نگه داشتن حدود 2 میلیون و تلفن همراه خانه و ساکنان زندگی در نزدیک به 5000 صفحه اصلی موبایل پارک سالم و امن” Leyva گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de