Coronavirus بستری شدن در بیمارستان پرش 97% در اورنج کانتی در کمتر از یک ماه

تعداد بیماران بستری با تایید عفونت کروناویروس جدید نشده پنج شنبه در اورنج کانتی — پریدن از 97 درصد در طول سه هفته گذشته — یک شاخص است که کارشناسان بهداشت می گویند باعث می شود آن را پاک کردن این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیشتر در منطقه است.

شهرستان مقامات بهداشت در روز پنج شنبه گزارش داد که 691 بيماران بستری با تایید عفونت کروناویروس. هفت روز زودتر 556 نفر در بیمارستان بستری شدند. یک هفته قبل وجود دارد و 437 نفر در بیمارستان و یک هفته قبل از آن وجود دارد 351.

سنبله باعث شده است تا بیمارستان countywide برای شروع به آماده شدن برای افزایش بیماران مبتلا به بیمار گفت: Orange County مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau.

“این روند بسیار مربوط است و ما انتظار می رود بر روی ما تاثیر سیستم بهداشت و درمان به بدتر شدن اوضاع در روزهای آینده و هفته” Chau گفت. “اگر موج بالا می رود و یا فراتر از ظرفیت خود را به بسیج منابع است که باعث می شود یک سویه. فشار در بیمارستان سیستم به معنی فشار بر توانایی برای مراقبت از تمام بیماران هر دو COVID-19 و غیر COVID-19 مردمی است.”

تبلیغات

به عنوان چهارشنبه و بیمارستان گزارش دادند که 27 نفر بودند که از خارج از شهرستان از جمله 18 نفر از شهرستان امپریال که سیستم بیمارستان شده است ضعف در میان همه گیر.

افزایش بستری شدن در بیمارستان می آید به عنوان تعدادی از عفونت های جدید همچنان به افزایش در اورنج کانتی. روز پنجشنبه مقامات بهداشتی گزارش 1,292 جدید کروناویروس موارد آوردن تعداد کل عفونت به 21,517. مقامات همچنین گزارش 26 تلفات فشار در این شهرستان از مرگ و میر گذشته 400.

در حالی که تعداد کسانی که به کمک رنگ یک تصویر کلی از ویروس’ تلفات در منطقه, دکتر Shruti Gohil دانشیار مدیر پزشکی اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت در UC Irvine نگه داشته است او چشم آموزش دیده به طور خاص در بستری اعداد است که کارشناسان می گویند یک شاخص بهتر از موارد شدید در جامعه است.

“اگر شما نگاهی به تعداد افرادی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان به شما می دهد یک حس بهتر از نوک کوه یخ” Gohil گفت. “وجود دارد یک بخش بزرگتر از جمعیت تحت این نکته است که نشان می دهد گسترده جامعه انتقال است.”

تبلیغات

تعداد زیادی از مردم در بخش های مراقبت ويژه همچنین ادامه داد: برای صعود به طور پیوسته countywide هر چند نه به عنوان به سرعت به عنوان به طور کلی بستری شدن در بیمارستان. به عنوان روز پنج 234 بيماران تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه. سه هفته قبل از آن وجود دارد 149 بیماران با توجه به شهرستان داده است.

این است که احتمالا ناشی از افزایش عفونت در میان افراد جوان است که کمتر احتمال دارد برای پایان دادن به شدت بیمار است و نشانه آن است که پزشکان تبدیل شده اند بهتر مجهز به شناسایی COVID-19 بيمار در اوایل و شروع به مراقبت از آنها را بیشتر به سرعت مقامات می گویند.

Gohil اشاره کرد که در اورنج کانتی را افزایش بستری شدن شماره در ارتباط مستقیم با شل شدن stay-در-خانه محدودیت هایی که مجاز داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها از سر و بارها به بازگشایی ماه گذشته.

“اگر شما به دقت نگاه کنید این حق است که در آن دوره کمون,” Gohil گفت. “در ذهن من این رستوران ها و کافه ها بازگشایی واقعا از ارسال این روانی پیام که همه چیز OK شد. مردم شروع به رفتن بیشتر و آن ارائه یک سطح میدان بازی برای این ویروس برای آلوده کردن مردم است.”

تبلیغات

هفته گذشته شهرستان بود مجبور به بستن میله داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و یک نوار از دیگر بخش های کسب و کار در میان سربازان ارتش در عفونت و بستری شدن در بیمارستان. قوانین جدید که اجباری توسط دولت باقی خواهد ماند و در محل برای حداقل دو هفته بیشتر مقامات گفته اند.

افزایش موارد جدید و اخیر عقبگرد از کسب و کار reopenings باعث شده است تا سرپرست میشل جراحی به بارها و بارها درخواست تجدید نظر به ساکنان به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که در. جراحی همراه با دیگر اعضای شهرستان هیئت ناظران قبلا در مورد ضرورت این شهرستان ماسک مورد نیاز است.

بحث آنقدر تند و تیز که اورنج کانتی بهداشت عمومی افسر استعفا داد و در اوایل ماه ژوئن پس از هفته از حملات کلامی از جمله تهدید به مرگ بیش از اجباری ماسک قوانین. Chau او جایگزینی لغو این قوانین در میان فشار شدید از هیئت ناظران به جای “به شدت توصیه” که ساکنان سایش پوشش صورت در ملاء عام.

“متوقف کردن گسترش ویروس نیاز به زیر بهداشتی و اجتماعی فاصله ارشاد” فولاد گفت: پنج شنبه. “همه گیر نهفته است زندگی روزمره ما در راه ما نمی تواند تصور کرده اند چند ماه پیش. مسئولیت حفاظت از بهداشت عمومی است که در هر یک از ما بنابراین ما دوستان و همسایگان می تواند مسئولانه رفتن به محل کار. همه ما نیاز به انجام بخشی از ما در طول این زمان نامشخص است.”

تبلیغات

شهرستان اجرایی فرانک کیم دفاع از شهرستان پیام در مورد ماسک و گفت: مسئولان باید همیشه تشویق استفاده از پوشش صورت و این که “شهرستان شده است بسیار سازگار” در این راستا است.

سایر استان ها در جنوب کالیفرنیا نیز دیدن تیز چشم انداز مثبت در بستری شدن در بیمارستان.

در لس آنجلس تعدادی از بیماران با تایید coronavirus عفونت شروع به پریدن کرد از 1,429 به 2,037 در سه هفته گذشته مارک افزایش حدود 42%.

“ما سه روز به طور متوسط نفر در بیمارستان بستری شده است در حال حاضر بیش از 1,900 بیماران” لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت. “این است که بیشتر مردم در بیمارستان بستری هر روز برای COVID-19 از واقعا در هر نقطه دیگر در این بیماری همه گیر.”

تبلیغات

Riverside County بستری اعداد بزرگ از 285 سه هفته پیش به 506 این هفته — افزایش حدود 77 درصد. San Bernardino County دیدم حتی واضح تر افزایش — حدود 119 درصد بیش از مدت زمان مشابه.

در دو هفته گذشته دولت به طور کلی دیده می شود 44 درصد افزایش در تعداد COVID-19 بیمارانی که نیاز به مراقبت در بیمارستان.

در پاسخ بیمارستان در حال ساخت تنظیمات به عمل خود قصد دارد با ایجاد یک موجودی از تجهیزات حفاظت شخصی, تست لوازم و آموزش کارکنان در آماده سازی برای مراقبت بیشتر COVID مثبت بیماران گفت: Carmela Coyle, رئيس جمهور از کالیفرنیا بیمارستان Assn.

“ما در حال رفتن به خروش متفاوت این زمان,” او گفت:. “ما یاد گرفته ایم زیادی در چهار ماه گذشته. ما می دانیم که ما باید از ابزار های مختلف در دسترس برای مراقبت از COVID مثبت بيماران است. ما رو درمان مانند remdesivir و دیگران که در واقع کوتاه اقامت آن دسته از بیماران. ما در حال قرار دادن کمتر از این بیماران در هواکش.”

تبلیغات

با وجود افزایش بستری اعداد مقامات نه پیشنهاد کرد که بیمارستان ها قرار داده روش انتخابی به عنوان آنها در شروع این بیماری همه گیر.

“افزایش است در مورد پیدا کردن یک تعادل بین مراقبت از COVID مثبت بيماران و در ادامه به مراقبت از همه در ایالت کالیفرنیا” Coyle گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>