مرگ رابرت فولر در بر داشت حلق آویز از یک درخت در گراش است که حکم یک خودکشی

لس آنجلس کلانتر محققان به این نتیجه رسیده اند که رابرت فولر یک مرد سیاه و سفید که بدن داشت حلق آویز از یک درخت در پالم دیل ماه گذشته درگذشت خودکشی, گفته, یک تحقیق کامل در بر داشت هیچ نشانه ای از خباثت و نشان داد که 24 ساله قبلا به نمایش گذاشته خودکشی رفتار است.

نتايج اعلام کرد روز شنبه را تایید کرد مقدماتی تعیین خودکشی که فولر خانواده و بسیاری از ساکنان دره آنتلوپ تا به حال به سوال نامیده می شود. وی با اشاره به این منطقه تاریخچه نژادپرستی نسبت به مردم سیاه و سفید; افت ناآرامی باعث جورج فلوید مرگ; دار مرگ یک هفته زودتر از دیگری سیاه مالکوم Harsch در نزدیکی ویکتور ویل; و محیط که در آن فولر پیدا شد — حلق آویز در یک میدان عمومی در خارج از گراش سالن شهر — آنها ابراز سوء ظن است که فولر شده بود بدون محاکمه اعدام و خواستار تحقیق دقیق تر نظارت توسط سازمان های خارج.

کلانتر الکس بیانوبا پیروی و در روز پنج شنبه Cmdr. کریس علامت گذاشته خود به کارآگاهان ” یافته های حذف شده از پرونده پزشکی و مصاحبه با خانواده و اجتماعی کارگران است. فولر علائم گفت: تا به حال سابقه مستند و بیماری های روانی و به خود آسیب شده بستری در بیمارستان در کالیفرنیا و آریزونا و نوادا, پس از ابراز تمایل — و حداقل در یک مناسبت اقدام به خودش صدمه دیده است.

لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی حکومت فولر مرگ خودکشی با Matthew J. Miller, معاون پزشکی, معاینه نوشتن در یک گزارش که عدم “قابل توجه تروما” به فولر گردن و اندام “همراه با وجود شواهد قبل از خودکشی یک تاریخچه از مسائل مربوط به سلامت روان” پشتیبانی می کند که نتیجه گیری.

تبلیغات

Jamon هیکس یک وکیل به نمایندگی فولر خانواده گفت: پاسخ به کلانتر و پزشکی قانونی یافته های جمعه. هیکس به سفارش یک کالبد شکافی مستقل از فولر بدن که نتایج آن هنوز منتشر شود. یک محقق خصوصی نیز اقدام به جابجایی فولر آخرین مراحل است.

مارکس گفت: فولر بود که بسیار تعاونی ارائه کارآگاهان با پرونده های پزشکی و دیگر “بسیار مورد نیاز اطلاعات است.” کارآگاهان به دست آمده از دیگر سوابق خدمت بيمارستان با حکم جستجو.

در ژانویه 2017, فولر در بیمارستان بستری شد در آریزونا و مبتلا به توهم شنوايی پس از گفت او می خواست “برای قرار دادن تفنگ به سر خود” مارکس گفت. در فوریه 2019 او بررسی خود را به یک بیمارستان در کالیفرنیا و گزارش شنیدن صدای گفتن او خود را به کشتن. و در نوامبر آن سال او در بیمارستان بستری شد در نوادا پس از گفت و او برنامه ریزی شده برای آسیب رساندن به خود مارکس گفت.

در فوریه فولر سعی نور خود را بر روی آتش پلیس لاس وگاس گفت کلانتر کارآگاه. فولر که در سمت غرب پالم دیل زندگی در زمان های مختلف در نوادا و آریزونا; علائم و گفت: یک هماهنگ کننده در لاس وگاس سرپناه برای بی خانمان جوانان گفت: کارآگاهان که کاملتر بود “دوره اقامت” وجود دارد از فوریه 2019 به ماه فوریه این سال است.

تبلیغات

در مه 14, کسی که با استفاده از یک EBT کارت ثبت نام به فولر خریداری یک طناب قرمز از یک دلار درخت — یک طناب سازگار با یک موجود در صحنه فولر مرگ مارکس گفت. به دلیل خرید ساخته شده بود بیش از یک ماه قبل از کارآگاهان پرسش در مورد آن, آنها نمی تواند بهبود می یابند تصویری از فروشگاه نشان فولر خرید طناب, علامت, گفت:, اگر چه او اشاره کرد که محققان دریافته اند تصویری از هفته بعدی نشان فولر با استفاده از همان EBT کارت در فروشگاه های مختلف.

در اوایل صبح ساعت 10 ژوئن یک فرد بی خانمان راه رفتن را از طریق Poncitlán مربع در نزدیکی پالم دیل شهرداری یافت فولر بدن حلق آویز از یک درخت یک پزشکی قانونی گزارش گفت:. با قضاوت بر اساس چگونه و از کجا طناب گره خورده بود به اندام درخت کارآگاهان مشخص فولر “بود برافراشتند به آن موقعیت” مارکس گفت. بدن خود را نشان داد هیچ نشانه ای از یک مبارزه و یا دفاعی زخم اگر چه کارآگاهان اشاره کرد زخم در مچ دست چپ که نشان داد خود آسیب مارکس گفت. محققان دریافته اند هیچ فیلم نشان می دهد که درخت خود را, او گفت:.

آن باقی مانده است دیده می شود که آیا کسانی که استقبال یافته های اولیه از خودکشی با شک و تردید خواهد قبول کلانتر نتیجه گیری. زمانی که رابرت فولر نیمه برادر Terron Boone درگذشت و در ضربات پنالتی با معاونین کلانتر یک هفته پس از فولر پیدا شد, شایعات و گمانه زنی ها در مورد پوشش ricocheted از طریق رسانه های اجتماعی.

بیانوبا خود را ستایش کارآگاه’ کار و اعلام کرد که “مردم باید ترجمه فقدان اطلاعات به یک توطئه” اما او گفت: پیدا کردن خودکشی تغییر نمی کند و تراژدی است که توسط یک مرد جوان را از مرگ.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ برنده یا بازنده در این” او گفت:.

کلانتر مقامات پنج شنبه کاهش یافته است به بحث و بررسی بون مرگ است. در تاریخ 17 ژوئن لباس شخصی کارآگاهان ازمایش کرده بون به یک مجتمع آپارتمانی در رسمند کوچک Kern County community شمال پالم دیل. لس آنجلس دادستان متهم شده Boone, 31, با زور و تهدید و برگزاری سابق, دوست دختر, در برابر او خواهد شد و به مدت شش روز و با توجه به شکایت در لس آنجلس برتر دیوان دره آنتلوپ دادگاه است. کارآگاهان وظیفه شد با در نظر گرفتن او را بازداشت.

در خارج از آپارتمان مجتمع کارآگاهان که ماشین نیست شناسایی به عنوان وسایل نقلیه پلیس سعی کردم به جلو و بیش از یک آبی جیپ حمل بون در صندلی مسافر کلانتر مقامات گفته اند. در حساب خود Boone, آمد, از, ماشین, تیراندازی, شلیک حداقل پنج دور در کارآگاه و قابل توجه خود ، آنها گلوله بون در قفسه سینه او را به قتل.

یک زن در صندلی راننده بود و قرق با گلوله زده و با گلوله به گفته وکیل او است; زن 7 ساله دختر نشسته در صندلی عقب نمی داد ،

تبلیغات

کلانتر سرهنگ براندون دین که نظارت فولر مرگ بررسی وجود دارد گفت: هیچ ارتباط مشخص بین مرگ فولر و Boone, فراتر از بودن برادران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de