Flobots و یادآوری بازی خواهد کرد یک کنسرت خصوصی در ارریو ایجاد کرد

Flobots MC و جوانان در رکورد بنیانگذاران و مدیر برنامه های ویژه استفان Brackett می گوید که در طول چند ماه گذشته کارکنان در سازمان های غیر انتفاعی شده اند طوفان مغزی راه برای دوباره اتصال نوازندگان ،

سپس کوه های راکی جوامع غیر انتفاعی است که سرمایه گذاری در اقامت متمرکز مسکن مقرون به صرفه و خدمات در کلرادو رسیده به جوانان در رکورد مورد انجام یک کنسرت در ارریو روستای 130-واحد شمال دنور مقرون به صرفه مسکن جامعه طراحی شده برای کمک به کاهش و جلوگیری از بی خانمانی در حالی که ارائه مقرون به صرفه-گزینه های مسکن در دنور.

هر دو از سازمان های غیر انتفاعی میزبان ایجاد کرد جشنواره از 1 تا 4 بعد از ظهر روز پنج شنبه, جولای 10, با Flobots, the hip-hop عمل می کنند که Brackett تاسیس و هیپ هاپ duo یادآوری. این کنسرت یک رویداد خصوصی برای ساکنان ارریو ایجاد کرد بسیاری از آنها قادر خواهد بود برای دیدن این کنسرت از آپارتمان خود را در حالی که یک خانواده چند که قرار دادن نام خود در قرعه کشی را تجربه کنسرت از ساختمان حیاط.

در حالی که ایجاد کرد جشنواره تنها برای ساکنان ارریو ایجاد کرد این رویداد را بصورت زنده از طریق کوه های راکی جوامع Facebook صفحه.

قبل از کوه های راکی جوامع رسیده به جوانان در رکورد Brackett می گوید: مقرون به صرفه مسکن سازمان تا به حال شده است در تلاش برای کار با فرد نوازندگان اما برنامه نگه داشته در حال سقوط را از طریق.

“آنها رسیده به ما و ما می بینیم چرا که اتفاق افتاده است” Brackett می گوید. “از آنجا که بسیاری از نوازندگان در حال تنظیم نشده است به اجرا خود را نشان می دهد در یک زمان قرنطینه و قادر به زیرساخت در محل به پایبندی به شهر و دولت استانداردهای بهداشتی است که در حال تغییر بر اساس این هفته. این محدودیت از نوازندگان; آن را فقط مانند شما در واقع نیاز به یک سازمان برای کمک به نقطه اتصال برای شما.”

Brackett می گوید که صنعت موسیقی است و سود محور و مروج که معمولا اجرا نشان می دهد که تا حد زیادی از بین رفته تاریک پس از ساخت پول ندارد از یک گزینه در حال حاضر است.

“بنابراین این رسانه است که به نوعی تعیین کننده پیام در برخی از راه,” او می گوید. “در حال حاضر قطع شده است. که کل مسیر قطع شده است. مردم نمی توانند به دیدن چیزهایی مانند آنها در گذشته است. ما نمی توانیم مردم تور. پس ما چه کنیم ؟ و در واقع وجود دارد یک دسته کامل از فرصت ها قادر به رسیدن به مردم که در واقع با توجه به اقتصاد و چیزهای دیگر احتمالا قادر نخواهد بود برای رفتن به نشان می دهد در وهله اول. با این اختلال را نشان می دهد که وجود دارد بسیاری از فرصت های مختلف برای رسیدن به مردمی که پنهان سر و صدا از جامعه آن را به عنوان به طور معمول تابع.”

Brackett نیز می بیند روستای متحرک به عنوان یک راه برای تست آب برای انجام کار مشابه را نشان می دهد در آینده و با استفاده از اتصالات است که جوانان در تاریخ ثبت شده و این یک چیز منظم در سراسر شهرستان و دولت است. او تصور بلوک احزاب با تلفن همراه مراحل که در آن مردم می توانند از خانه های خود متری و یا پیاده رو.

“چگونه ما این کار را برای دیگر زندگی در شرایط دیگر آپارتمان تمام این چیزهایی ؟” او می گوید: “اگر ما شروع بدانند این از من فکر می کنم وجود دارد یک راه بسیار زیبا از ساخت همه ما قابل مشاهده است.”

اتمام کنسرت آنلاین از 1 به 4 p. m. روز شنبه, ژوئن 10, در کوه های راکی جوامع Facebook صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de