L. A. صنفی معلمان می گوید: مدارس نباید بازگشایی ماه آینده با استناد به کروناویروس سنبله

رهبران لس آنجلس صنفی معلمان در روز جمعه برای دانشگاه بسته باقی می ماند و برای آموزش از راه دور به ادامه زمانی که سال تحصیلی آغاز می شود در اوت. 18 بار یاد کرده است. رهبران اتحادیه به این نتیجه رسیده اند این است که به کودکان و برگشت در محوطه دانشگاه به عنوان COVID-19 نفر در لس آنجلس موج جدید اوج.

این اتحادیه همچنین از انتشار یک گزارش نشان می دهد پارامترهای برای بازگشایی دشوار خواهد بود برای دیدار با هر زمان در آینده نزدیک اگر چه آنها در خط با آنچه که برخی از کارشناسان بهداشت توصیه.

L. A. مسئولان مدرسه هنوز برای تصمیم گیری در بازگشایی اما اگر آن اتفاق می افتد, این منطقه ارائه می دهد دو گزینه: آموزش-از-صفحه اصلی برنامه و ترکیبی طرح که ترکیب آموزش در خانه با بخشی از زمان حضور در دانشگاه در اجتماعی فاصله طبقات است.

پیش از آن در هفته L. A. شهرستان مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر مدرسه گفت رهبران منطقه است که آنها باید آماده برای امکان وجود دارد که دانش آموزان نیاز به ادامه یادگیری از راه دور 100 ٪ از زمان در آغاز سال تحصیلی.

تبلیغات

در اثر صنفی معلمان ایالات معلمان لس آنجلس خواستار رفتن یک گام بیشتر و تصمیم گیری در حال حاضر — به خانواده ها و کارکنان زمان برای آماده سازی. این موقعیت اتحادیه های کارگری شده است با نفوذ در مسائل مربوط به این بیماری همه گیر. در ماه مارس رهبران اتحادیه خواستار آن شدند که دانشگاه ها بسته شود و L. A. مدارس Supt. Austin Beutner اعلام کرد که حرکت روز بعد.

این اتحادیه در حال مذاکره با مقامات منطقه بیش از شرایط کار برای سقوط.

در یک بیانیه منتشر شود جمعه, اتحادیه رئیس جمهور Cecily Myart-کروز اذعان به کاستی های آموزش از راه دور, اما گفت که ملاحظات بهداشت تا به حال به اولویت.

“مربیان به عقب در مدارس و کلاس های درس. ما می دانیم که آموزش از راه دور ایجاد چالش های واقعی اما علم — و نه سیاست یا بازار سهام — باید تعیین زمانی که مدارس راه اندازی مجدد” Myart-کروز گفت. “ما باید با استفاده از این زمان به فاصله یادگیری بهتر برای همه از جمله مربیان ، والدین و دانش آموزان است.”

تبلیغات

در انتقاد سیاسی از سلامت ملاحظات Myart-کروز طور خاص به رئیس جمهور تهمت که این هفته به نام برای دانشگاه به بازگشایی و تهدید به خودداری از کمک های مالی از کسانی که نمی. رئیس جمهور و مشاوران او اصرار داشت که کودکان خواهد بود بهتر است در کلاس های سنتی و مدرسه به طور منظم برنامه اجازه می دهد پدر و مادر برای بازگشت به کار و کمک به خانواده ها و همچنین ارائه یک لازم است به تقویت اقتصاد.

در ساخت این استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن به چالش ایمنی توصیه های ارائه شده توسط مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری به عنوان بیش از حد گران و غیر عملی به tweeting: “من در این جلسه با آنها!!!” اما CDC گفت: آنها نمی خواهد تجدید نظر در دستورالعمل های آن.

با توجه به افزایش این ویروس در L. A. شهرستان Myart-کروز به نام تهمت را تهدید بیش از بودجه “نگران کننده است.”

“ما را به ایستادگی در برابر این خطرناک antiscience دستور کار قرار می دهد که زندگی ما اعضای ما دانش آموزان و خانواده های ما در خطر است,” او گفت:.

تبلیغات

در یک Facebook, موضوع این هفته اعضای اتحادیه که شامل معلمان و مشاوران پرستاران و کتابداران بیان نگرانی های خود را.

“شما فکر می کنید من امن در 71 رفتن به یک کلاس درس از دانش آموزان… و یا هر یک از همکاران من?” نوشت: در سندی دورفمان که می آموزد در کسل خط ابتدایی در پورتر در مرتع پرورش احشام. “سیستم تهویه هوا خواهد recirculate هوا بیمار در سراسر مدرسه! تا به هر کسی که فکر? آیا کسی فکر می کنم بچه ها در حال نگه داشتن ماسک بر روی درستی است ؟ آیا شما فکر می کنم ما می تواند بشنود ابتدایی کودکان و نوجوانان از طریق ماسک? در تمام طول روز کودکان و نوجوانان ترک کلاس به رفتن به حمام… دست زدن به دستگیره درب — جنون!”

در طول همه گیر Marcela Chagoya یک UTLA عضو و معلم آموزش و پرورش ویژه در رابرت لوئیس استیونسون کالج و حرفه ای آمادگی در بیل هایقتس تدریس کلاس های خود را از راه دور در حالی که همچنین نظارت بر او 10 ساله پسر پیشرفت در خانه. در علاوه بر این به او کمک می کند تا برای مراقبت از او 84 ساله و مادر است که در اکسیژن 24 ساعت در روز و 50 سال است که مبتلا به اوتیسم و غیرکلامی.

اگر چه او متعهد به آموزش او گفت که او نمی تواند در معرض خطر بازگشت به کلاس درس.

تبلیغات

“این ممکن است به … آنها را به پوشیدن ماسک برای به دست آوردن آنها را به اجرا نمی کردن و در آغوش گرفتن یکدیگر و یا در آغوش گرفتن بزرگسالان,” او گفت: از دانش آموزان است. “با خیال راحت بازگشایی غیر ممکن است برای خاص که جمعیت دانشجویی.”

او می آموزد ششم کلاس که ناتوانی در یادگیری و خواندن در یک سوم سطح کلاس و یا زیر. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه او خریداری یک لپ تاپ جدید با بودجه شخصی و صرف ساعت پیاده روی دانش آموزان از طریق چگونه برای مدیریت مرورگر اینترنت خود و زوم یک ویدئو کنفرانس برنامه است که اجازه می دهد تا او را به ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان زندگی می کنند و یا به پست ثبت شده درس.

“این آسان نیست” Chagoya گفت.

او انتظار دارد که بیشتر فن آوری موانع آمده است. اما او گفت که او احساس نمی کند راحت رفتن در فرد است. او می خواهد منطقه را به صبر کنید یک ماه یا بیشتر برای دیدن اینکه آیا منحنی مسطح است و موارد رو به کاهش است.

تبلیغات

“من دوست دارم بچه های من و من دست آنها را از صمیم قلب” او گفت: “اما به هیچ وجه من قادر خواهید بود به آنها یاد می دهد اگر من مریض است. به هیچ وجه من قادر خواهید بود به آنها یاد می دهد اگر آنها مریض است. یا اگر من مادر من بیمار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de