مالزی پلیس کوره الجزیره بیش از گزارش مهاجران

کوالالامپور مالزی (AP) — مالزی پلیس کبابی یک گروه از خبرنگاران و کارکنان از اخبار پخش الجزیره روز جمعه بیش از یک فیلم مستند در درمان مهاجران مستند نشده که مقامات فلسطین به عنوان ناعادلانه و مغرضانه.

رئیس پلیس عبدالحمید Bador گفت: این مستند پخش شده در اوایل این ماه بود موجب خشم عمومی و اولیه کاوشگر نشان داد و آن را نادرست و به تصویر کشیده شده این کشور در نور منفی.

او گفت: دادستان کل دستور رسیدگی به این مستند ممکن است فتنه افترا و تخلف از کشور ارتباطات و چند رسانه ای عمل می کنند. شش نفر از الجزیره شد سوال جمعه با یک نفر هفتم که آپلود شده مستند به احضار به زودی, او گفت:.

قطر مبتنی بر شبکه در دفاع از خود روزنامه نگاری و ابراز نگرانی شد. آن تیم همراه بود وکلا در مقر پلیس در روز جمعه.

“من به حمایت از اصل آزادی رسانه ها که مسئول است اما این گزارش را برانگیخته عمومی خشم” عبدالحمید گفت: در یک کنفرانس خبری. “AG تصمیم خواهد گرفت که در یک ماده از چند روز که آیا وجود دارد هر صورت و اینکه آیا آنها نیاز به شارژ می شود. اگر آنها احساس آنها عادلانه در گزارش خود … نترس.”

فعالان حقوق اند ابراز نگرانی بیش از یک سرکوب آزادی بیان و رسانه های استقلال تحت جدید نخست وزیر مالزی Muhyiddin یاسین که در زمان قدرت در ماه مارس پس از یک سیاسی کودتا.

جولای 3, مستند با عنوان “قفل کردن در مالزی مستند” بررسی چگونه مهاجران مستند نشده بودند در معرض خطر در این بیماری همه گیر کوروناویروس. بیش از 2000 مهاجر کارگران دستگیر شده بودند در طول حملات در مناطق در کوالالامپور که در زیر قرار داده شده تنگ ویروس مستندات.

پلیس گفته اند که آنها نیز به دنبال یک مرد بنگلادشی بود که مصاحبه در فیلم مستند است. وزیر دفاع اسماعیل صبری Yaakob درخواست کرده است که الجزیره عذرخواهی از مردم مالزی برای ادعای نادرست از تبعیض و بدرفتاری با مهاجران.

در بیانیه روز شنبه, Al Jazeera گفت: این غرفه توسط “حرفه ای, با کیفیت و بی طرفی خود را روزنامه نگاری است.” آن گفت: این گزارش شامل دیدگاه ها و تجربیات از طیف گسترده ای از مردم از جمله احترام مالزی و امداد کارگر.

آن گفت که بارها و بارها به دنبال مصاحبه با مقامات دولتی اما رد شد و به جای آن به دنبال تولید متعادل مستند تلویزیونی از جمله دیدگاه توسط وزیر دفاع. آن ابراز نگرانی از ایمنی از کسانی که این مصاحبه و همچنین کارکنان آن شده اند که هدف از آنلاین آزار و اذیت و تهدید به مرگ با اطلاعات شخصی فاش, در رسانه های اجتماعی.

“شارژ نگاران برای انجام شغل خود است نه عمل یک دموکراسی است که ارزش های آزادی بیان است. روزنامه نگاری جرم نیست” آن را گفت. آن را به نام حق گزارش آزادانه و بدون ارعاب و خواست مالزی به رها کردن تحقیقات جنایی.

عبدالحمید متعهد عادلانه بررسی و گفت: الجزیره تیم را فرصتی برای دفاع از خود را اگر آنها متهم هستند. وی این شبکه را تسلیم پلیس گزارش اگر کارکنان خود را در معرض تهدید است.

در ماه جولای پلیس مورد سوال رئیس یک گروه خصوصی در مورد پست های رسانه های اجتماعی ادعا بدرفتاری با پناهجویان در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز. دو ماه پیش از آن یک روزنامه نگار از هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست سوال در مورد گزارش در مهاجر بازداشت.

دادستان کل نیز در زمینه تحقیر رسیدگی ماه گذشته در برابر محبوب آنلاین پورتال خبری Malaysiakini و سردبیر آن بیش از نظرات ارسال شده توسط خوانندگان در برابر قوه قضائیه.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>