می سی سی پی دیدن بزرگ شیوع ویروس در مجلس قانونگذاری ایالتی

جکسون از دست ندهید. (AP) — بسته بندی دستگاه آسانسور و شلوغ کمیته اتاق. قانونگذاران نشسته شانه به شانه در مجلس نمایندگان و سنا طبقه. مردم ایستاده نزدیک به یکدیگر و صحبت کردن و گاهی متمایل به زمزمه بدون ماسک در چشم.

کسانی که مشترک بودند صحنه در می سی سی پی در کنگره آمریکا در ماه ژوئن — یک ماه است که شاهد یک انتخابات برای حذف مؤتلفه نشان از پرچم دولت — و در حال حاضر حداقل 26 قانونگذاران تشخیص داده شده اند با کروناویروس در بزرگترین و شناخته شده شیوع در هر دولت و قانونگذاری در این کشور است.

که با این نسخهها کار به حدود 1 در 7 می سی سی پی قانونگذاران.

در میان کسانی که تست مثبت در به شدت جمهوریخواه بدن هستند که ایران ریاست افسران مجلس فیلیپ کان و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann.

هیچ یک از نمایندگان مجلس در بیمارستان بستری شده است, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت کرده است با پوشیدن یک ماسک و بسیاری دیگر از جمهوری خواهان در سراسر کشور باید بازیگران پوشش صورت و اجتماعی فاصله به عنوان یک تخلف در آزادی خود را.

اما در اطراف می سی سی پی در کنگره با پوشیدن یک ماسک و یا پوشیدن یک فشار زیر چانه — یک دو حزبی فعالیت در هفته های اخیر. در همان زمان بسیاری از دیگر قانونگذاران از هر دو طرف تحت پوشش چهره خود و در زمان دیگر اقدامات احتیاطی.

می سی سی پی دیده است یک افزایش سریع در موارد تایید شده در دو هفته گذشته با مجموع هدف قرار دادن نزدیک به 33,600 توسط چهار شنبه, از جمله حداقل از 1200 مرگ و میر.

در علاوه بر این به قانونگذاران حداقل 10 نفر که در کار کنگره تشخیص داده شده است با ویروس های بهداشتی دولتی و افسر گفت. و اعداد به خوبی می تواند بالاتر: این ارقام بر اساس تنها در بخش بهداشت و درمان تست انجام شده در جکسون از جمله درایو از طریق تست شنبه در کنگره. برخی از کاربران مورد آزمایش قرار گرفتند پس از بازگشت به زادگاه خود آغاز ژوئیه 1.

“اگر شما شده اند در تماس با هر کسی که در قوه مقننه و یا اگر شما شده اند در تماس با هر فرد کارکنان است که با این نسخهها کار در قوه مقننه شما نیاز به آزمایش” هشدار داد کالیفرنیا ، تیت ریوز که آزمایش منفی است.

ریوز به خواست مردم به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله اما او همیشه انجام می شود کسانی که همه چیز خود را. او رفت و لخت رو در تشییع جنازه یک معاون کلانتر و در حالی که امضای یک لایحه برای تغییر پرچم.

جمهوری خواه ایالت چاد McMahan که آزمایش منفی روز پنجشنبه گفت که او شسته دست خود را اغلب و انجام بهترین خود را به نگه داشتن فاصله خود را از دیگران در کنگره. اما او قلم پوشیدن ماسک به دلیل “این بسیار ناراحت کننده است.”

می سی سی پی قانونگذاران وجود دارد 172 بسیاری از این جلسه قرار بود برای دیدار از ژانویه تا آوریل رفت اما در اواسط ماه مارس به دلیل شیوع. بازگشت آنها به طور خلاصه ممکن است در طول یک دشمنی فرماندار بیش از هزینه های کروناویروس امداد پول از دولت فدرال است.

از شروع بحران مردم از ورود به کنگره تا به حال به تحت غربالگری هر روز با یک چک دما و چند سوال. صندلی در کمیته اتاق شد و با فاصله از هم جدا ضد عفونی کننده دست آمده به طور گسترده ای در دسترس و نشانه گفت: مردم به اقدامات احتیاطی.

زمانی که قانونگذاران در ملاقات ممکن است آنها در زمان اجتماعی فاصله جدی است. تنها چند نفر در یک زمان اجازه داده شد در خانه طبقه با رای گیری انجام شده در گروه های کوچک و سناتورها تا به حال به نشستن به دور از هر یک از دیگر در اتاق خود.

آنها بازگشت و در ماه ژوئن رو به یک تاریخ 1 ژوئیه مهلت ارسال بودجه دولت و رسیدگی به کسب و کار دیگر. دیگر آنها با هم بیشتر احتیاطی تضعیف.

قانونگذاران به زودی کشیده به بحث پرچم و پایتخت شلوغ شد در اواخر ماه ژوئن با وزرای مربیان کالج و دیگران اصرار قانونگذاران به خندق 126 ساله بنر. پس از نهایی آرای تماشاگران تشویق می کردند و در آغوش گرفت در گالری و قانونگذاران را در آغوش گرفت و مطرح برای عکس.

در گرجستان حداقل هفت دولت قانون گذاران شناخته شده اند که آزمایش مثبت است. لوئیزیانا و داکوتای شمالی هر از دست یک نماینده مجلس به ویروس.

در می سی سی پی دموکراتیک Rep. تام مایل تست منفی در روزهای اخیر. او 60 ساله و مادر بود که, پرستار اورژانس, درگذشت ویروس ممکن است 1. مایلز گفت: او عینک یک ماسک در کنگره.

“هنگامی که شما در یک fishbowl از مردم, شما در معرض خطر” مایلز گفت.

Rep. جان فالکنر یک دموکرات به طور مداوم عینک ماسک در کنگره — یک علامت “8:46” به یاد داشته باشید جورج فلوید, آفریقایی, آمریکایی, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه.

فاکنر نوشته شده در یک ویدیو به Facebook گفت او آزمایش مثبت بوده و علائم خفیف شبیه به یک عفونت سینوس با یک سرفه های گاه به گاه.

“حتی اگر شما تمام است که شما می توانید انجام دهید وجود دارد هنوز هم یک احتمال است که شما می توانید شما با این” او گفت:. “اگر شما تمرین پیروی از دستورالعمل های از CDC و سپس ما اساسا بازی رولت روسی با سلامت ما و زندگی ما و زندگی ما دوستان و خانواده.”

____

دنبال امیلی Wagster Pettus در توییتر http://twitter.com/EWagsterPettus.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de