بازداشت مظنون در حادثه سی تیر اندازی از 11-year-old boy

بازداشت یک مظنون در ارتباط با تیراندازی مرگبار از 11 سال Davon McNeal در یک ضد خشونت cookout در سی در جولای چهارم. سه مظنون هنوز هم می خواستم شهردار موریل Bowser خود گفت: پنج شنبه.

McNeal ضرب گلوله کشته شد در جنوب شرقی سی شب شنبه گذشته پس از یک جامعه cookout بود که سازمان یافته توسط مادر خود را که یک خشونت قطع برای یکی از پیمانکاران کار با سی را از محله ایمنی و نامزدی.

مظنون در بازداشت است Daryle باند 18, جنوب شرقی. او به اتهام قتل درجه اول در حالی که مسلح است. باند دارای سابقه کیفری.

سه مظنون دیگر که پلیس به دنبال مسیحی هستند Wingfield, 22, از هیلکرست مریلند; Marcel گوردون 25 و کارلو عمومی, 19, هر دو از جنوب شرقی. آنها می خواستند در حکم قتل درجه اول در حالی که مسلح است.

رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: سه مظنون است که هنوز هم در بزرگ را مربوط به اسلحه سابقه کیفری.

گوردون تا به حال دو قبل از تفنگ دستگیری و همچنین چندین اتهام دیگر.

به طور کلی تحت مریلند تحت نظارت مشروط و دستگیر شد و در بهار گذشته و به اتهام به عنوان یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم.

Wingfield در حال حاضر فعال تحت نظارت شدید و پیش از محاکمه با شدت بالا نظارت با حکومت نظامی و نظارت بر جیپیاس در زمان عکسبرداری است. او دستگیر شد و در بهار گذشته به عنوان یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم و به طور کلی منتشر شد.

پلیس می دانیم که Wingfield را قطع GPS دستبند در مدت کوتاهی پس از تیراندازی و آنها باور دارند که او ممکن است تلاش برای تغییر هویت Newsham گفت.

در این سوال که Wingfield منتشر شد با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس در سی زندان, Kevin Donahue معاون شهردار برای امنیت عمومی و عدالت گفت که این زندان در حال حاضر صفر موارد مثبت COVID-19.

“زندان آمده است یک راه طولانی از اوایل همه گیر و برای Covid مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک دلیل به اجازه کسی خشونت را در خیابان است … درخواست نه بر اساس واقعیت است و امیدوارم که درخواست دریافت نمی پذیرفت” Donahue گفت.

پلیس در حال کار بر روی یک حکم بازداشت برای پنجمین مظنون است.

صلح cookout حداقل 20 کودک در حضور و غیاب و McNeal بود به کمک مادر خود را. Newsham گفت که به نظر نمی رسد که McNeal و خانواده اش بودند به اهداف مظنون است.

McNeal پدربزرگ جان آیالا گفت که او با “شادی” و تشکر پلیس از شهردار و جامعه است. “همه شرکت در تلاش برای بستن این پرونده … اما البته من هنوز ناراحتم چون من نوه” او گفت:.

پلیس بودند پرچم در 1400 بلوک از خیابان سرو شرقی و پیدا McNeal دروغ گفتن فقط در خارج از خانه خود را در آغوش مادر با یک کشنده زخم گلوله.

“ما دل شکسته و خشم Davon در مورد قتل” Bowser خود گفت. او درخواست جامعه کمک در پیدا کردن مظنون دیگر.

هر کسی با اطلاعات باید در تماس با پلیس در 202-727-9099.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de