قربانیان هشت دنور قتل در هشت روز

فعالان در دنور تظاهرات علیه نژادپرستی پلیس غالبا توجه داشته باشید که مردان و زنان سیاه کشته در اجرای قانون اعمال می شوند هر چند هویت خود را, مهم نیست — از این رو یادآوری به “نام خود را می گویند.”

این سناریو نیز امری عادی وقتی که می آید به مردم رنگ که قربانیان دیگر قتل; در اغلب موارد مرگ و میر خود را در حال تبدیل به صرف آمار. در طول هشت روز از ماه جولای هشت نفر کشته شدند — در عین حال گزارش های مثل این یکی موفق به ذکر نام یک نفر که زندگی اش از دست داده بود.

بله اکثر افراد در این هشت دنور slayings — 29 ساله دانیل Epperson, 32 سال بوکر جکسون سوم 40-year-old آریانا ولك, 21 ساله Yaun Yae بلند, 19 ساله Tayvion واشنگتن 20 ساله Kalani Hayter, 14-year-old Xzavier ذغال سنگ و 15 ساله موسی Chaney هریس — مردم از رنگ. و بدون آنها نباید فراموش شود.

افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در دنور است که درمان به عنوان یک تغییر ناگهانی هنگامی که آن را در واقع شده است ساختمان از آغاز سال 2020 است. با توجه به شهر دنور آمار وجود دارد 31 قتل در دنور از ژانویه تا مه سال جاری — 47.6 درصد افزایش بیش از 21 قتل در همان دوره در سال 2019. تشدید حملات نیز به طور قابل توجهی بیش از آن span — از 1,151 در پنج ماه اول سال 2019 به 1,424 در سال 2020 یک 23.7 درصد پرش.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

خانه رهبر اقلیت و Columbine تیراندازی بازمانده پاتریک نویل است که در میان سیاستمداران تلاش برای سیاسی هی از این مسائل است. در سال های اخیر نظرات نویل در مقایسه با سال 2020 به دنور به اصطلاح “تابستان از خشونت” که در سال 1993 و به سرعت تبدیل به یک پدیده رسانه که اغراق آمیز وضعیت واقعی بر روی زمین است. ما به عنوان مستند در سال 1995 به قتل نرخ در تابستان سال 1992 بود که بسیار شبیه به است که از سال 1993 و در واقع brisker در دو سال است که به دنبال آن — اگر چه آن فصل فاقد یک عبارت گرفتن که چوب در خاطرات دنور ساکنان…و سیاستمداران است.

A family photo of the late Booker Jackson III.

یک عکس خانوادگی از اواخر بوکر جکسون سوم.

نام کسانی که از دست رفته در هفته گذشته قطعا چوب در خاطرات دوستان خود و عزیزان. یک پست در این اگهی برای بوکر جکسون سوم نوشته شده است در زمان حال. آن را می خواند: “کتاب یک مرد فوق العاده. او را لمس بسیاری از مردم در زندگی خود را. او بسیار جذاب پدر و پسر و برادر و دوستان و کسانی که عشق او را به ادامه زندگی در نام خود را. هیچ کس بهتر برای تماس با من برادر و دوست.”

Tayvion واشنگتن موضوع GoFundMe صفحه تحت عنوان “Tayvion هزینه نهایی.”

“ما از دست درخشان نور در خانواده ما — Tayvion واشنگتن” مقدمه ای آغاز می شود. “او یک روشن, مسخره, مراقبت توام با عشق و گاهی اوقات به اشتباه ، او مراقبت برای همه و به عشق خود را آزادانه از طریق بسیاری از آغوش و بوسه. او یک روح زیبا در داخل و خارج. در حالی که خانواده او را گرامی بدارد زمان و عشق او آنها را برکت با آنها واقعا ویران ناگهانی خود را از دست دادن. او تنها 19 سال سن دارد و او را با خشونت اسلحه در خارج از عمه خود را در خانه.”

مقدمه می افزاید: “لطفا دعا برای خانواده ما در طول این زمان دشوار به ما غمگین از دست دادن یک پسر و برادر و برادرزاده پسر عموی نوه و دوست.”

A family photo of the late Xzavier Collier.

یک عکس خانوادگی از اواخر Xzavier ذغال سنگ.

یک GoFundMe صفحه نیز ایجاد شده است به نام Xzavier ذغال سنگ — در چهارده جوانترین به مرگ در هشت روز از ماه جولای.

“یکشنبه, جولای 8, 2020, Xzavier گرفته شد از این زمین” صفحه روایت متحده است. “او کشته شد بی معنی عمل خشونت. در سن 14 Xzavier نهفته بسیاری با حضور او.”

“X man” او به عنوان شناخته شده بود “یک دوست پسر پسر برادر و پسر عموی. او مهربان بود و متفکر خنده دار و آن را نادر به گرفتن او را بدون لبخند. خانواده هنوز در تلاش برای قطعه با هم و حس را از این فاجعه” و به دنبال کمک به پرداخت هزینه برای مراسم تشییع جنازه و یادبود هزینه.

و بله Xzavier ذغال سنگ تا به حال یک نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de