تابوت & Bolt جدید راکی کوه سنگین-سنگ برچسب

اعضای سنگ ناشنوا سنگین-گروه راک از قلعه جدید در گارفیلد شهرستان تلاش شد در یک کمپانی ضبط. آنها داد و تصمیم گرفت تا خود را مدیریت تورهای تولید و ترویج آلبوم های خود را و کتاب خود را نشان می دهد — بسیار شبیه خواننده گروه داستین Chapin بود زمانی که او در گروه Ick از چند دهه پیش در دوران با شکوه پانک جوانان است.

پس از ادای سوگند خاموش نیمکت-گشت و گذار و بازی تکه تکه سالن و پس از گذراندن 22 سال به عنوان صاحب Hogback پیتزا در قلعه جدید او قرار داده و کسب و کار خود را لغو احکام صادره ی و تجربه موسیقی به کار co-founding تابوت & Bolt پرونده با سنگ ناشنوا bandmate نوازنده بیس کودی Isaman. در حال حاضر آنها در حال استفاده از آن شرکت برای ترویج موسیقی خود را (آلبوم بعدی خود را, قاتلان, قطره اوت 14) و همچنین سایر گروه باند در برچسب شامل آثار از دست رفته مرغ برای تلفن های موبایل Messiahvore پادشاه ستاد Mezzoa و دیگران.

در دورانی که اکثر گروههای اعتصاب به طور مستقل دو نوازندگان پذیرفت که تشکیل یک کمپانی ضبط ممکن است به نظر می رسد نادرست و غلط.

“همه در حال حاضر است مانند” چرا من نیاز به یک کمپانی ضبط?'” می گوید Chapin. پس از همه, او اشاره می کند و پس از آنها موفق به پیدا کردن یک “است که دقیقا همان چیزی است که ما گفت و پس از آن ما به پایان رسید تا شروع ضبط. این مدل از این است که در ساخت آن بیشتر از چیزی که در آن هر کس بر روی برچسب کمک می کند تا هر یک از دیگر. بیایید می گویند یک گروه می خواهد به تور. ایده این است که هر کس می تواند استخر منابع خود را.”

Stone Deaf's new album.گسترش

سنگ ناشنوا آلبوم جدید.

مت Hall / تابوت & Bolt سوابق

در حالی که تابوت & Bolt شرکای هیچ برنامه ای برای قرار دادن وینیل — بیش از حد گران است و آنها می خواهم به جای صرف پول در تبلیغات و تور — آنها قصد رها کردن سی دی و دیجیتال و همچنین پیشنهاد گروههای اجتماعی رسانه ها و روابط عمومی مهارت های آنها به دست آورد در طول چند سال گذشته.

به عنوان مثال: “اگر شما تور برای هفت روز و هفت پیراهن می گوید:” Chapin. “این یک چیز عجیب و غریب: تغییر تی شرت خود را هر شب پس شما باید ماندگار [social media] محتوا برای یک ماه.”

با توجه به Chapin, یکی از دلایل آنها تشکیل تابوت & Bolt بود که وجود ندارد بسیاری از راک برچسب چپ — و نه در سنت Dischord, چاق خراب آکورد و مرد را خراب کردن. ساده و سنگین راک تبدیل شده قدیمی از مد افتاده به خصوص در دنور.

“این خیلی عجیب و غریب به من می گوید:” Chapin که اذعان می کند او بی وقفه شگفت زده چگونه گرانج تبدیل به یک مد هشتگ و سنگ به تونل بازگشت به ابهام. “من همیشه می گویند:” ما در حال بازی underground, جاز, پسران است.’ که’da thunk?”

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این برچسب در تابوت و پیچ و مهره سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>