پزشکی قانونی: Andres Guardado به ضرب گلوله کشته شد 5 بار در پشت. کلانتر محکوم افشای

لس آنجلس قانونی را تعیین کرده است که آندرس Guardado 18 ساله کشته لس آنجلس کلانتر معاون ماه گذشته در Gardena به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار پشت, با توجه به رسمی گزارش کالبد شکافی منتشر شد جمعه.

تمام پنج گلوله زخم مهلک این گزارش گفت:. علت مرگ تایید شد و در 7 ژوئیه به عنوان چند زخم گلوله و شیوه مرگ تایید شد به عنوان قتل پزشکی قانونی شدهاند.

پزشکی قانونی دفتر منتشر شده در این سند با وجود “امنیت نگه دارید” قرار داده و در محل توسط کلانتر پس از خانواده وکلای اوایل این هفته منتشر شد نتایج یک کالبد شکافی مستقل به خود جلب کرد که این نتیجه همان بود.

تبلیغات

“من داده اند توجه دقیق به متغیرهای عمده در این مورد حمایت از دولت عدالت به عنوان به خوبی به عنوان حق مردم را برای دانستن” رئیس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی دکتر جاناتان لوکاس در بیانیه ای گفت. “من اعتقاد ندارم که این دو به دو ناسازگار مى باشد. هر دو مهم هستند به خصوص در میان جریان ملی بحث و گفتگو در مورد مسابقه پلیس و حقوق مدنی. من باور دارم که دولت می تواند انجام دهد آن بخشی که به موقع تر و شفاف تر در به اشتراک گذاری اطلاعات است که مطالبات و حق دارد برای دیدن.”

وجود داشته است به رشد تقاضا برای پاسخ با فعالان و Guardado خانواده که به نام تیراندازی غیر قابل توجیه. این Guardado خانواده وکلای گفت: مستقل يافته ها نشان داد که Guardado مرگ بود “نتیجه غیر قابل توجیه خشونت پلیس در برابر یک مرد جوان” نامیده می شود و در بخش کلانتر به انتشار گزارش پزشکی قانونی.

سرپرست مارک ریدلی-توماس تقدیر پزشکی قانونی افشا در بیانیه ای جمعه و نام آن را “عمیقا نگران کننده” است که دفتر بازرس کل فراهم می کند که نظارت از کلانتر هنوز دریافت اسناد و مدارک مربوط به تحقیقات.

تبلیغات

“من ستایش پزشکی قانونی برای حفظ استقلال و یکپارچگی خود را با انتشار گزارش کالبد شکافی از آندرس Guardado با وجود تلاش برای جلوگیری از انتشار آن” ریدلی-توماس گفت. “جامعه سزاوار دانستن حقایق. این است که یک ماده از منافع عمومی و اعتماد عمومی است.”

در یک بیانیه کلانتر الکس بیانوبا لعنتی آنچه که او به نام “بی سابقه” افشای گفت و آن را “بالقوه به خطر اندازد تحقیق پر مورد و هر احتمالی در آینده کیفری یا اداری” خواهد بود و نیروی کلانتر به استفاده از دستور دادگاه برای اجرای امنیت نگه می دارد که وجود داشته باشد برای جلوگیری از بدسم شاهد مصاحبه.

“دکتر لوکاس اذعان کرده است تسلیم شدن به فشار از هیئت ناظران و دفتر بازرس کل است و در حال حاضر ساخته شده است شگفت آور پذیرش است که او قربانی یکپارچگی این تحقیقات در تلاش برای جلب رضایت عمومی کنجکاوی” بییانوئبا گفت.

او همچنین با انتقاد ریدلی-توماس برای ستایش پزشکی قانونی حرکت می کند.

تبلیغات

“سرپرست ریدلی توماس تمجید پزشکی قانونی تلاش های ناخواسته نشان فقیر درک هر دو تحقیقی مسئولیت کلانتر و عدم اقتدار سیاسی منصوب بازرس به دخالت و بخطر انداختن تمامیت تحقیقات جنایی” بییانوئبا گفت. “به عنوان کلانتر لس آنجلس پیدا کنم آن را عمیقا نگران کننده است که یک انتخاب استاد راهنما خواهد با استفاده از قدرت خود را به قلدر پزشکی قانونی و ایجاد بی اعتمادی از اجرای قانون در جامعه است.”

بخش کلانتر گفته است که Guardado ضرب گلوله کشته شد حدود 6 p. m. در ژوئن 18, پس از دو نمایندگان را دیدم او را به صحبت کردن به کسی که در یک ماشین مسدود کردن ورود به خودکار فروشگاه بدن در غرب ردندو بیچ بلوار. محققان گفت: Guardado “تولید handgun” و دور زد و معاونان او را تعقیب می کردند. زمانی که نمایندگان رسید او یکی از کار اخراج شدند.

دو نمایندگان درگیر شده اند شناخته شده به عنوان میگوئل وگاکه آتش گشودند و کریس هرناندز که نمی شلیک کنید. هر دو کار نمایندگان خارج از کامپتون ایستگاه. وظیفه خود را تکالیف بعد از تیراندازی معلوم نیست.

وکلای آنها گفته اند این بار که تیراندازی توجیه بود.
در بیانیه روز شنبه, Vega وکیل آدم L. Marangell به حساب مشتری از این حادثه. او گفت: وگا به دستورات مختلف برای Guardado به توقف در طول تعقیب و گریز طی آن Guardado جیبش اسلحه. او گفت: Guardado سپس اطاعت فرمان به توقف تبدیل به اطراف و مطرح هر دو دست در حالی که هنوز مسلح است.

تبلیغات

Guardado بود دستور داد به جای اسلحه بر روی زمین است که او Marangell گفت. Guardado سپس موقعیت خود را بر روی زمین اما تفنگ نزدیک شد دست راست خود را Marangell گفت.

وگا holstered سلاح های خود را و شروع به نزدیک شدن به Guardado به کاف او گفت: “آیا برای رسیدن به تفنگ” Marangell گفت. او گفت که زمانی که Guardado رسیده برای تفنگ و وگا آتش گشودند.

“گزارش کالبد شکافی مستقل یافته است نه تغییر در هر راه نهایی واقعیت است که معاون وگا عمل درست و قانونی,” Marangell در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de