حذف nonconference بازی می تواند اثر موج دار شدن

ده بزرگ و Pac-12 شد قدرت اول پنج لیگ برای تغییر به یک کنفرانس سقوط برنامه به عنوان کالج ورزشی دنیا چهره تصمیم گیری های دشوار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر قدرت پنج همایش ها می تواند به دنبال ایجاد یک اثر موج دار شدن در کنفرانس مدارس در سراسر کشور است.

اگر بزرگ تر کنفرانس خندق nonconference بازی ها کوچکتر مدارس که تکیه بر “خرید بازی” برای کمک به صندوق های ورزشی خود را در ادارات را بزرگ مالی بازدید در یک زمان زمانی که آنها در حال حاضر رو زشت خط پایین.

“این مهم به حداقل می گویند” شمالی آریزونا مدیر ورزشی مایک مرلو روز جمعه گفت. “ما خوش شانس در ایالت آریزونا به هر دو (Arizona State) و (آریزونا) در اینجا ما باید یک یا دیگر برنامه ریزی شده از طریق 2029. که بخش قابل توجهی از بودجه ما است.”

ده بزرگ پنج شنبه اعلام کرد آن را از بین بردن تمام nonconference بازی در فوتبال و چند ورزش دیگر در میان افزایش COVID-19 نگرانی. Pac-12 دنبال کت و شلوار در جمعه اعلام آن است که از بین بردن تمام nonconference بازی از آن سقوط برنامه.

کنفرانس-تنها برنامه همچنین اجازه می دهد تا مدارس برای کاهش هزینه ها در زمانی که بخش ورزشی روبرو هستند عظیم محدودیت های بودجه.

لغو مسابقات NCAA چپ NCAA به $375 میلیون دلار در درآمد برنامه ریزی شده پرداخت می شود به عضو آن مدارس و همه گیر است و در ادامه به تشدید مالی کاستی.

استنفورد حذف 11 از آن 36 تیم اول دانشگاه یا دانشکده های ورزشی در این هفته برای کمک به تقویت برخی از پیش بینی 25 میلیون دلار کسر بودجه و حداقل 171 برنامه های ورزشی در چهار سال مدارس قطع شده است در طول بیماری همه گیر.

Pac-12 کنفرانس است که با توجه به حرکت به کنفرانس-فقط بازی و دیگر قدرت 5 کنفرانس وزن گزینه های خود را

ده بزرگ تصمیم دستمال مرطوب از 33 غیر همایش بازی های فوتبال در برابر قدرت غیر پنج برنامه ها — و نه بیشتر در برابر قدرت پنج مخالفان — با پرداخت اعم در شش ارقام به بیش از 1 میلیون دلار به کوچکتر مدارس.

عدم قدرت پنج مدرسه را در مجموع از دست دادن حداقل $110 میلیون — احتمالا تا 150 میلیون — درآمد حاصل از پرداخت تضمین شده توسط قدرت پنج مدرسه در یک کنفرانس-تنها مدل با توجه به دکتر پاتریک, Rishe, مدیر ورزشی کسب و کار برنامه در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“من انتظار دارم هر کنفرانس را حداقل حرکت به سمت کمتر بازی. … و به احتمال زیاد یک کنفرانس-تنها مدل” دکتر Rishe گفت. “اگر شما کاهش فراتر از آن چه نقطه از انجام ورزش در پاییز ؟ شما بهتر است به بهار امتحان کنید و مهارت کنفرانس-بهار تنها برنامه است که می تواند رقابت در زمان کمتر و کمتر سفر و غیره.”

شمال آریزونا یک برنامه ریزی پرداخت از $518,000 برای سپتامبر. 3 بازی در ایالت آریزونا پول است که میله میله مورد استفاده قرار گیرد برای تیم ملی فوتبال در سال 2020 هزینه های سفر. شمال آریزونا به طور کلی ورزشی بودجه 21 میلیون دلار و در حال حاضر رفت و از طریق یک دور از بودجه کاهش, برای جلوگیری از برش های ورزشی.

فرزنو امور خارجه است که با توجه به ترکیب $1.9 میلیون دلار برای خرید بازی مقابل کلرادو و تگزاس A&M در این فصل است. جدید مکزیک است که به علت $1.9 میلیون دلار در پرداخت برای جاده های می سی سی پی در برابر دولت و جنوب کالیفرنیا.

ایالتی مونتانا است $675,000 پرداخت برای سپتامبر. 12 بازی در ایالت یوتا است. هاوایی تا به حال تمام آن nonconference برنامه محو دست جاده بازی در برابر Pac-12 مدارس آریزونا, UCLA و اورگان پس از فوردهام زودتر لغو سپتامبر آن. 12 بازی در آلوها ورزشگاه.

برخی از مدارس می تواند از دست دادن بیش از 5 درصد از کل بودجه ورزشی اگر تضمین های هستند پاک کردن برنامه های خود را.

“هر بخش خود فلسفه نیست, اما من به یاد بیاورید در شش سال که در آن یک مک تیم بازی نمی کند حداقل یک بازی که در آن, آنها, آوردن خانه خیلی خوب بررسی” شرق میشیگان مربی کریس کریقتن گفت. “و که چک پشتیبانی می کند خیلی بیشتر از فقط فوتبال است.”

اکثر بازی تضمین قرارداد را که به اصطلاح قانون خدا جملات ارائه برخی از جبران خسارت هنگامی که یک رویداد غیرقابل کنترل باعث لغو. بند متفاوت با هر قرارداد و مدارس در حال حاضر مرتب سازی از طریق کسانی که در مورد تضمین بازی — و یا کل فصل ها از بین برود.

“من فکر نمی کنم ما می دانیم چه تاثیر مالی این است که” مک کمیسر جان Steinbrecher اذعان کرد در یک مصاحبه تلفنی پنج شنبه. “کسانی که در مدارس باید به کار را از طریق چگونه می ریختن که قرارداد و قرار دادن آن را به عقب با هم. ما همه بر این اساس عمل می کنیم و بیش از دو تا سه هفته آینده به این فصل به نظر می رسد اگر ما قادر به فصل در همه.”

___

AP نویسندگان ورزشی جان Zenor در مونتگمری آلاباما; صخره فشار در شهر اوکلاهما; و لری Lage در دیترویت کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>