پنج راه برای همیشه در ارتباط ماندن با خود دانشگاه همکلاسی در دوران اجتماعی فاصله

دانشگاه های استراتژی برای کمک به جدید و دانش آموزان فرم اتصالات معمولا شامل بسته بندی شده در فرد رویدادها و نمایشگاه ها که در آن نمایندگانی از گروه های دانشجویی ایستادگی در جداول صحبت کردن به صدها نفر از اعضای آینده نگر در یک ماده از ساعت.

را ندارد به درک که غیر ممکن است که در حال حاضر به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در بسیاری از کشورهای.

این که آیا شما در حال شروع خود را در ترم آخر یا در مورد شروع خود را در کالج حرفه ای, پیر راهکار برای ماندن درگیر در پردیس پرتاب شده است ، در اینجا برخی از راهنمایی برای اتصال خود را با جامعه مدرسه در حالی که اجتماعی فاصله.

بازگشت دانش آموزان به یاد داشته باشید در تابستان قبل از سال اول خود را هنگامی که شما scoured #(نام مدرسه)(فارغ التحصیل سال) برچسب به دنبال دوستان جدید و هم اتاقی?

تبلیغات

کشف انرژی که دلیل این که شما نمی خواهد باید از این فرصت برای دیدار با مردم به عنوان بسیاری در فرد به عنوان شما قبلا اند. حتی اگر شما به دنبال پیدا کردن یک دوست جدید گروه زیر و تعامل با مردم بیشتر از مدرسه خود را می تواند کمک به پر کردن جای خالی سمت چپ توسط غیاب ثابت در پردیس حوادث.

مطمئن شوید که به دنبال تمام مدرسه مم حساب شما می توانید — شما حتی می تواند خود را شروع. هر کس می تواند استفاده از یک خنده و جوک داخل هستند یک راه عالی برای پیوند.

افراد بسیار کمی هستند و بیشتر گوش به آنچه اتفاق می افتد در مدرسه خود را از روزنامه نگاران دانشجویی که کار آن است که برای پوشش دانشگاه.

تبلیغات

لیز Ketcham دیجیتال سردبیر در دانشگاه UCLA دانشجو روزنامه Daily Bruin گفت: نشر شاهد افزایش ترافیک وب سایت از زمان شروع این بیماری همه گیر. از آن شده است و ادامه خواهد داد به یک منبع برای دانش آموزان به ماندن متصل شده او گفت:. این مقاله قصد دارد به چاپ سه روز در هفته در پاییز از معمول آن پنج و کارکنان است که به دنبال در چگونه به مطمئن شوید که پوشش آن است که مفید به دانش آموزان زمانی که بسیاری در حال گسترش در سراسر جهان است.

“حتی اگر مدرسه شما روزنامه به شما احساس می کند مانند آن را یک معامله بزرگ نیست و یا شما می توانید اخبار بهتر از جاهای دیگر وجود ندارد برای رفتن به یک مقاله که در حال رفتن به مراقبت زیادی در مورد دانش آموزان می خواهم شما را به عنوان همکار خود را از همسالان خود” Ketcham گفت. “این افرادی که مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد به شما. شما نمی خواهید برای پیدا کردن اطلاعات بهتر در مورد آن از خود روزنامه دانشجویی است.”

اگر شما در میانهی شب مشتاق خواننده و شنونده یا بیننده در حال حاضر زمان زیادی را به دنبال خود مدرسه و روزنامه و رادیو و یا تلویزیون پخش. بسته به جایی که شما مطالعه وجود دارد احتمالا ادبی و هنر, نشریات بیش از حد. اگر شما در محوطه دانشگاه و یا نشریات آنلاین-تنها شما هنوز هم می توانید آنها را دنبال کنید در رسانه های اجتماعی و ایجاد یک عادت چک کردن وب سایت خود را.

تبلیغات

پیوستن به یک گروه

این ممکن است سخت تر به ماندن در تماس با برخی از دوستان خود گروه زمانی که شما نمی بینید هر یک از دیگر در هر روز است. نه تنها به پیوستن به یک گروه دانشجویی, نگه داشتن شما را درگیر و در می دانم, آن را به شما یک دلیل برای صحبت با همسالان خود را به طور منظم.

Tamia Grady, معاون رئيس جمهور از اتحادیه دانشجویی در ساکرامنتو وزارت امور خارجه گفت: در آن زمان در حالی که کمی برای این سازمان برای تنظیم به یک کنترل از راه دور با فرمت. اما این گروه متمرکز شده است در بحث میزبانی و فراهم کردن منابع بر اساس آنچه در جامعه می پرسد که او می گوید یک راه خوب برای تشکل های دانشجویی به اقامت در تماس با همسالان خود ترم بعد.

تبلیغات

“این خوب خروجی هنوز قادر به ارتباط با افراد دیگر و هنوز هم جامعه منابع” Grady گفت. “ما دوست داریم به ارائه چیزهایی که مردم می خواهند جامعه ما است. ما از آنها بخواهید آنچه آنها می خواهند و ما آنها را با ارائه آن است.”

Grady توصیه دانش آموزان به دنبال درگیر به ماندن سازمان یافته و تمرین مدیریت زمان است. کلاس های آنلاین تکالیف و استرس زندگی در یک بیماری همه گیر عوارض آن را اما پیدا کردن یک خروجی خارج از مدرسه است که ارزش برنامه ریزی آن را ضروری.

“تعامل با جامعه خود را در حال رفتن به ایجاد انگیزه در شما به می خواهید به تعامل با همه چیز حتی مدرسه” Grady گفت.

به عنوان شما را بیشتر درگیر آن است به احتمال زیاد شما کشف برخی از مسائل شما در مورد پرشور. این زمان برای قرار دادن انرژی به دفاع از تغییرات شما می خواهم برای دیدن.

تبلیغات

شروع به چت گروهی با همکلاسی

داشتن یک چت با افراد در کلاسهای خود را برای هماهنگ کردن گروه های مطالعه و سوال بسیار شایع است اما این یک استراتژی بزرگ برای استخدام در یک جامعه فاصله محوطه دانشگاه. اگر کلاس شما در حال حاضر آن را سخت تر به آن درجه-صرفه جویی در گفتگو با یک همکلاسی در مورد الزامات مورد نیاز برای یک مقاله. ایجاد یک چت گروهی را آسان تر خواهد کرد که به اتفاق می افتد در یک فضای دیجیتال. علاوه بر آن خیلی راحت تر و گاه به گاه از ایمیل.

اگر خود دانشگاه است که کاهش اندازه کلاس در پاییز امسال خواهد بود و زمان زیادی برای پرورش برخی از جامعه با گروه, متن, پس از آن را آسان تر برای پیوند با یک گروه کوچک از مردم است.

اگر شما بخشی از یک گروه دانشجویی است که معمولا ارتباط از طریق ایمیل و یا ذخایر مکالمات برای جلسات شما ممکن است بخواهید به در نظر با استفاده از یک برنامه پیام رسانی به جای. بسته به محدودیت در جلسات حضوری در مدرسه شما ممکن است مقدار زیادی سخت تر یا ساده ناامن اگر آن را یک گروه بزرگ — به همه در یک اتاق با هم.

تبلیغات

GroupMe باید کار خوب اگر آن را کوچکتر سازمان است. اگر شما یک گروه بزرگ سعی کنید شل. این برنامه رایگان است برخی از محدودیت اما آن را مناسب برای اکثر بزرگتر گروه های دانشجویی.

زوم در حد اعتدال

بسیاری از شما احتمالا تا به حال طعم زوم آموزش — و زوم یکنوع بازی شبیه لوتو و زوم مبارک ساعت و زوم پاورپوینت احزاب در حال حاضر. و آن را قدیمی و سریع است. ثابت زوم کلاس ها و جلسات در حال تخلیه است اما زمانی که این سایت متعلق به یک یا دو بار در هفته می توان آن را یک تغییر خوش آمدید.

اگر شما قادر به دیدن دوستان خود را به دلیل اجتماعی فاصله و یا اینکه شما در محوطه دانشگاه راه اندازی یک هفتگی تماس تصویری به گرفتن. می توان آن را مفید برای صرفه جویی در موضوعات و یا خیلی چیزهای خود را از هفته برای کسانی که خواستار به جای روایت زندگی خود را به دوستان خود از طریق متن و یا اسنپ چت در تمام طول روز. که راه شما باید بیشتر به بحث در مورد ایده آل است که برای تماس های تصویری زیرا شما نمی توانید دقیقا همان منطقه و بررسی Instagram.

تبلیغات

برای کسانی که با استفاده از زوم اگر دستگاه شما اجازه می دهد تا آن را به زمینه های قابل برنامه ریزی ویژگی را می توان کاملا استارت مکالمه. فقط فراموش نکنید که برای حذف هر چیزی خواهد بود که سخت به توضیح به شما استاد در کلاس روز بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de