دانشجویان بین المللی در کالیفرنیا کت و شلوار فایل بیش ویزای جدید دستورالعمل

هفت بین المللی دانشجویان تحصیلات تکمیلی در کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه روز شنبه به دنبال جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اجرای دستورالعمل های صادر شده در این هفته است که بار آنها را از باقی مانده در این کشور اگر آنها تنها ثبت نام در دوره های آنلاین در این پاییز.

“،سیاست خارجی نیاز به دانش آموزان به شرکت در کلاس های حضوری حتی در جایی که خود دانشگاه تعیین کرده اند که برای انجام این کار هزینه زندگی و خطر اندازد دانشگاه و جامعه در همراهی با قضاوت کارشناسان بهداشت عمومی و رفتار آنها را به عنوان آلت برای رئیس جمهور با انگیزه های سیاسی تصمیم” وکیل علامت روزنبام از مشاوره غیر انتفاعی شرکت حقوقی است که در زمینه کت و شلوار در بیانیه ای گفت:.

دانش آموزان طرح دعوی در دادگاه واصل در منطقه مرکزی کالیفرنیا پس از دیگری ثبت شده توسط موسسه تکنولوژی ماساچوست و دانشگاه هاروارد در این هفته به کدام 180 کالج ها و دانشگاه ها امضا کوتاهی amicus در حمایت از.

تبلیغات

در روز دوشنبه تبادل دانشجو و, بازدید کننده, برنامه, تحت ایالات متحده مهاجرت و گمرک اعلام کرد که دانشجویان بین المللی اجازه داده نخواهد شد به باقی می ماند در آمریکا اگر آنها ثبت نام در مدارس و یا برنامه هایی که در برگزاری کلاس ها به طور کامل آنلاین در این پاییز. آن دسته از دانش آموزان باید ترک کشور و یا انتقال به یک نهاد, برگزاری کلاس های حضوری یخ گفت.

اعلام این خبر باعث اعتراض میان آموزش عالی رهبران در کالیفرنیا و در سراسر کشور و همچنین ناباوری و نگرانی در میان دانش آموزان است.

هفت شاکیان در مورد ظ روز شنبه از چین و آلمان و در حال ثبت نام در USC گولد دانشکده حقوق UC Irvine, دانشکده حقوق و UCLA برنامه های تحصیلات تکمیلی در سینما و رسانه های مطالعات. شکایت گفت: آنها روبرو خواهد شد “مالی فاجعه” بهداشتی رنج می برند عواقب و مجبور به مکث یا توقف آموزش و پرورش خود را به خطر اندازد و چشم انداز شغلی خود اگر به بازگشت به کشورهای خود.

برخی از دانش آموزان در حال حاضر امضا بر روی اجاره آپارتمان و اصلا به معنی پرداخت برای یک پرواز بازگشت و یا مسکن در کشور خود شکایت گفت. یکی می خواهد از او جدا ، این دانش آموزان از چین به ویژه در امر عدم دسترسی به ابزار مورد نیاز برای آموزش آنلاین از جمله گوگل محصولات و تفاوت زمان را قرار داده و آنها را در یک نقطه ضعف برای شرکت در بحث های مبتنی بر کلاس و دانشگاه مصاحبه شغلی شکایت گفت.

تبلیغات

در ماه مارس تبادل دانشجو و بازدید کننده برنامه دستورالعمل صادر شده حاکی از این است که دانشجویان بین المللی می توان به انعطاف پذیری در سفارش به ادامه پیشرفت در درجه خود در طول coronavirus اضطراری است. با توجه به طرح دعوی در دادگاه ارشاد گذاشته دوشنبه به طور ناگهانی و بدون مناسب اطلاع و یا منطق معکوس ، همچنین گفت که این اقدام نقض دانشجویان بین المللی مربوط به دادرسی.

کت و شلوار به دنبال موقت ضابط سفارش و دستور تخلیه سیاست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de